Garip Varlık Kedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dozert

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Uzun Bir Aradan Sonra Tekrardan Foruma Döndüm. Herkese Selamlar :).Konuya Girmek İstiyorum;

Kuzenim Ailesiyle 2 odalı bir evde yaşıyorlar. Ailesi Yatıyor,Tek başına Gece Saat 03:30 ta Kuzenim Kucağında Bilgisayarı Video İzlemek İsterken Koridordan Simsiyah Kedi Yürümüş.Bu Kedinin Nasıl Geldiğini Düşündük En Alt Katta Yaşıyorlar Kedinin Değil Girmesi Bahçeye Atlamasıda İmkansız.Anlattığına Göre " Kediyi görür görmez hemen kalkmış,gitmiş koridora ne sağda ne solda ne kedi nede başka birşey varmış.Heryer Kapalıydı,Tüm pencere Vs. Heryeri kapatmıştım Dedi.Gerçek Kedi Olsa Işık Açık Bir Tepki Falan Verir Dedi Bi Kafa Çevirir"diye ekledi ben de sizlere sorayım dedim.Kuzenim çocukluk yıllarından beride hangi ev olursa olsun bi evde en az 2-3 kere korkutulurmuş.Daha öncedende aynı evde uykudan henüz kalktığı bir gecede penceresinden Kedi girdiğini görmüş uyku sersemi olduğundan pek umursamamış,aynı renkte bir kediymiş.

Merak Ettiğimiz Konular,Sorular Şunlar:

1. Kedi Olsa Neden Tepki Vermedi?
2. Varlık Olsa Hangi Varlık olabilir?
3. " " Neden Bir Kedi Kılığında Gelmiş Olabilir?

Şimdiden Değerli Cevaplarınız İçin Teşekkür Eder,İyi Forumlar Dilerim. :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sorularınızın cevabını hem islami hemde realist olarak vermek istiyorum çünkü diğer alanlarda siyah kedi vs. ne ifade eder bilmiyorum.İslamda cinlerin hayvan kılığına girebildiğinden bahseder.Girdikleri zaman siyah olduklarını söyler mesela siyah akrep,siyah yılan,karga,siyah köpek vs. gibi. Eğer varlıksa 'islami' olarak yorumu budur.Fakat realist davranmak gerekirse: Olgun kediler yani belirli bir yaşı aşmış kediler insanlardan kaçmazlar.Aksine saldırırsanız onlarda saldırır.Evde bir yerde saklanmış olabilir kedi bu sonuçta.

dozert

Kayıtlı Üye
Cevabınız için Teşekkür ederim. :) Dediklerinizde Son Derece Mantıklı. :) Sizinle Aynı Fikirdeyim ilk Cevabınızda Aslında.

helloween

Kayıtlı Üye
kediler çok ruhani yaratıklar gerçekten. eski budist rahiplerin kediler sayesinde öteki alemle kontakt oldukları gibi şeylerde söylenir. bence ruhani bir varlığın kedi kılığına girmesi olağan gibi. nedeniyse gerçekten merak uyandırıcı olsa gerek. :)

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
kedinin baska bir varlik olup olmadigini anlayabilmek için yaklaşan hayvana 3 defa bismillahirrehmanirrehim demek lazim giderse başka bir varlık oldugu anlaşılır,şayet tepki göstermezse endişelenmeye gerek yok hayvandır.faydam dokunursa ne mutlu bana.sevgiyle kalın:)

sigaram

Kayıtlı Üye
aynı bu olaya benzer bir anımı paylaşmak istiyorum bizim köy biraz ıssız bir köydür az yukarısında kuyular var rutubetli ormanlık yerler yani tam cinlerin bulunabileceği bir yer küçüklükten beri zaten hep bizim köyün hikayeleriyle büyüdük neyse bayağı sene geçti üstünden bizim evde otururken karşıki koridordan birisi geçti evde kalabalıktı kuzenlerim falan geçen şey bir kızdı suratını tam göremedim gece karanlıktı gözlerini tam göremedim ama sanırım büyüktü bayağı büyük belli olmuyordu koridordan geçerken bana baktı eli tersti ayağı değil yani gözgöze geldik bunu evdekilerin hepsine sormuştum kim var kim yok hepside ben değildim dedi inanıyorumki o bir hayal vb. birşey değildi çünkü uyanık bir halde gözlerimle gördüm kedi olarak değilde insan şeklinde görmek gerçekten insanı ürpertiyor yani garip bir duygu anlatamıyorum.

BaranC

Kayıtlı Üye
Onların Hayvan Sekillerine Girdigini Biliyorsunuzdur Ve İblisin En Cok Korktugu Hayvansa Kedidir Eger Siyah 1 Kedi Görürseniz Nasıl Onlar Oldugunu Anlarım Diyosanız Onu Gördügünüzde Nas Ve Felakı Okuyun Eger Gitmesse 3 Kere Bismillahirahmanirahim Diyin Eger Giderse Baska Varlıktır Eger Gitmesse Hayvandır...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Onların Hayvan Sekillerine Girdigini Biliyorsunuzdur Ve İblisin En Cok Korktugu Hayvansa Kedidir Eger Siyah 1 Kedi Görürseniz Nasıl Onlar Oldugunu Anlarım Diyosanız Onu Gördügünüzde Nas Ve Felakı Okuyun Eger Gitmesse 3 Kere Bismillahirahmanirahim Diyin Eger Giderse Baska Varlıktır Eger Gitmesse Hayvandır...

neden en çok korktuuğu hayvan kedidir iblisin.

Godric

Banlı Kullanıcı
neden en çok korktuuğu hayvan kedidir iblisin.

Öyle değilde aydınlatayım ,

cinlerin ve diğer varlıkların en kolay posses olabildikleri varlıklar kediler. Sebebine gelince kediler enerjini açarsanız istemsiz alırlar.
Bu şekilde bir durum söz konusu hatta hayvanlar istemsiz enerjinizi emebiliyorlar.

O yüzden psişik vampirlerle benzetilir.
Yani böyle bir durum söz konusuyken aurasal olarak en zayıf şeyin içine girip evreni gezmek mantıklı bir hareket kısacası :)
hatta arkadaşlarla süper bir dalga konusudur bizim aramızda
" Cinlerin yerinde olsam kediye köpeğe posses olcağıma Bal Porsuğuna olur dünyayı ele geçirirdim " Diye.

​Korktukları varlıklar falan değiller. Mısır inancına göre öyle inanılıyormuş yani okült bir açıklaması yok kısacası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...