Odamda Birisi Nefes Alıp Veriyordu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magics21

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Dün sabaha karşı ( 5.30-6 ) astral seyahat yapmaya karar vermiştim,yatagım yattım,gözlerimi kapattım ve iple çekme yöntemine karar verdim , tam konsantre olmaya başlamıştım ki ; odamda biris nefes alıp veriyor.sağa sol baktım kimse yok ve hala nefes alıp verme sesi devam ediyor.kafamı yastıga koydum ve ses hala devam ediyor. bunu nasıl yorumlayabilirsiniz ?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Dün sabaha karşı ( 5.30-6 ) astral seyahat yapmaya karar vermiştim,yatagım yattım,gözlerimi kapattım ve iple çekme yöntemine karar verdim , tam konsantre olmaya başlamıştım ki ; odamda biris nefes alıp veriyor.sağa sol baktım kimse yok ve hala nefes alıp verme sesi devam ediyor.kafamı yastıga koydum ve ses hala devam ediyor. bunu nasıl yorumlayabilirsiniz ?

Bilemiyorum fakat biri horluyor olabilir :) Bir defasında üst katta birisi horluyordu sanki bizim evde biri horluyor gibiydi :) Bu tip olaylar için ilk deneyimlerden birşey anlaşılamaz.Tekrar ederse ne olduğu anlaşılabilir.O yüzden bir kaç gün daha bekleyelim yine olursa neymiş öğreniriz :)

magics21

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum fakat biri horluyor olabilir :) Bir defasında üst katta birisi horluyordu sanki bizim evde biri horluyor gibiydi :) Bu tip olaylar için ilk deneyimlerden birşey anlaşılamaz.Tekrar ederse ne olduğu anlaşılabilir.O yüzden bir kaç gün daha bekleyelim yine olursa neymiş öğreniriz :)

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim :)

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Üyelik tarihinizden anladığım kadarıyla henüz yenisiniz. Elbette aksaklıklar olacaktır. Ben bu olayı paranormal bir olay olarak düşünmüyorum. Ki eğer bir varlık musallatı varsa, sadece nefes sesiyle kendini göstermez. Benim bildiğim bu tabii. İyi Günler.

kabalakk

Banlı Kullanıcı
astral birileri pek sevmez ve yapmamanız için çeşitli seyler yaparlar biriside bu herhalde

zombiee

Kayıtlı Üye
Belki de astrale çıktın ama çıkamadığını düşündün. Beynini çıkamadığına şartladığın için de sınırlı kaldın ve kendi bedeninle yan yana yatmayla yetindin. Oysaki duyduğun nefes sana aitti ve sen astraldeydin. Tabi diğer ihtimal de var ( varlık ).
Astral deneyimim yok. Hiç çıkmadım konsantre ile ama çıktıktan sonra neler olduğuna dair biraz yazılar okudum ve okuduklarımdan dolayı bu olasılığı yazayım dedim.

aşk1

Banlı Kullanıcı
İnsanların olduğu bir çevrede yaşıyorsanız normaldir nefes sesi duymanız :D Ne kadar astral ile yorumlansada başta mantıken bir saçmalık oluşuyor nefes alan canlıların olduğu ortamda yap sonra nerden gelıyor nefes diye sorgula oda güzel :D O değilde herkes bir astral seyahat, cin çağırma vs vs. merakında yapmazsa olmaz :D hayır arkadaşım ne bu merak ne bu ilgidir bir şeyide yapma değil mi? bil ve yapma nolucak yok ama illa yapıcak :D hayır başına bir şey gelincede bil yapıncaa bilemeyeceksen yapma değil mi? :p

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
astral birileri pek sevmez ve yapmamanız için çeşitli seyler yaparlar biriside bu herhalde
Astral dediğimiz yer farklı boyuttur, bir canlı değildir. Lütfen sitedeki konuları dikkatlice okuyun. Yeni üyelere yanlış bilgi vermenin kimseye faydası olmaz.
Konuya dönecek olursak, gördükleriniz rüya da olabilir. Astral projeksiyon çalışmaları sırasında uyuya kalıp rüya gören kişi sayısı azımsanacak seviyede değil :)

AJA

Elit Üye
Odanın içinde birinin nefes alırken duymak mümkün! Hatta bir varlığın nefesini de duymuş olmanız mümkün.Olmaz demesin bana kime :)Bizzat yaşadım! Unutmayın varlıklar cinlerden ibaret değildir. Fakat siz astral seyahat denemesinde duymuş olduğundan rüyada olabilir.Sadece tekrarına bakın duruma göre yorumlanır.Haydi geçmiş olsun :)

magics21

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben astral seyahat falan yapmıyordum.sadece kafamı koydum yastıga ve odam da nefes sesi duymaya başladım :) astral seyahatle alakası olmadıgını düşünüyorum.

Daryana

Kayıtlı Üye
Odanın içinde birinin nefes alırken duymak mümkün! Hatta bir varlığın nefesini de duymuş olmanız mümkün.Olmaz demesin bana kime :)Bizzat yaşadım! Unutmayın varlıklar cinlerden ibaret değildir. Fakat siz astral seyahat denemesinde duymuş olduğundan rüyada olabilir.Sadece tekrarına bakın duruma göre yorumlanır.Haydi geçmiş olsun :)

Katılıyorum. Yalnız olmadığımı bilmek beni sevindirdi. Ben bir değil, birden fazla kişinin nefes sesini duymuştum odamda. Tabi bu olay 2 yıl önce başıma gelmişti :D ( Ama bu olayı astral seyehatten sonra yaşamadım. )

Daryana

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben astral seyahat falan yapmıyordum.sadece kafamı koydum yastıga ve odam da nefes sesi duymaya başladım :) astral seyahatle alakası olmadıgını düşünüyorum.

Ben sana inanıyorum arkadaşım çünkü benimde başıma gelmişti :D

seyyid

Kayıtlı Üye
Ben yıllardan beri o sesi duyarım. Ara ara kesilir ama kaç yıldır olduğunu unuttum artık. Şimdiye kadar bir zararını görmedim. Yeni gittiğim bir mekanda yabancılık çekmemem açısından iyi oluyor ayrıca :)

SağrSultan

Kayıtlı Üye
İl mesajında ;
Merhaba arkadaşlar

Demişsin arkadaşım.. Uygulamaya başladığını yazmışsın.. Dalgamı geçiyorsun.. yorumlardan sonrada astral seyahat yapmadım sadece kafamı yastığa koydum nefes sesi duydum diyorsun. ilk ve son mesajların çelişkili.bence nefes sesi falan duymadın o senin kafanda olup biten bir şey ;) sevgiler

SlnY.

Kayıtlı Üye
Magics21, aynı şey benimde başıma gelmişti.Bir gün arkadaşıma gitmiştik 3-4 arkadaşımla beraber,neyse çıkışta herkes kapıdaydı bende evde bir şeyimi unutmuştum arkadaşım da "gir al,çekinme." demişti.Kapıyla odası arasında uzun bir hol var.Neyse,gidip alırken;arkamda bir nefes hissettim.Güçlü ve keskin nefes alıp-verişleriydi.Arkadaşım zannederek 'ne yapıyorsun arkamda? :) ' diyecektim.Dönmemle boşlukla karşılaşmam bir oldu.Hissettiğim korkuyu anlatamam,yani arkamda birinin olduğuna emindim çünkü saçlarım nefeslerden dolayı sanki havalanmıştı.Demem o ki,yalnız değilsin :D o sıralarda da pentagram'la uğraşıyordum.Tılsımlarla falan.Ne olduğundan kesin emin değilim ama biraz ürkütücüdür.

magics21

Kayıtlı Üye
Magics21, aynı şey benimde başıma gelmişti.Bir gün arkadaşıma gitmiştik 3-4 arkadaşımla beraber,neyse çıkışta herkes kapıdaydı bende evde bir şeyimi unutmuştum arkadaşım da "gir al,çekinme." demişti.Kapıyla odası arasında uzun bir hol var.Neyse,gidip alırken;arkamda bir nefes hissettim.Güçlü ve keskin nefes alıp-verişleriydi.Arkadaşım zannederek 'ne yapıyorsun arkamda? :) ' diyecektim.Dönmemle boşlukla karşılaşmam bir oldu.Hissettiğim korkuyu anlatamam,yani arkamda birinin olduğuna emindim çünkü saçlarım nefeslerden dolayı sanki havalanmıştı.Demem o ki,yalnız değilsin :D o sıralarda da pentagram'la uğraşıyordum.Tılsımlarla falan.Ne olduğundan kesin emin değilim ama biraz ürkütücüdür.

işte benimde öyle oldu kardeş. bi baktım duvarda geliyo sandım. gözümü bi açtım hiç bişey yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...