Yardımınıza ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selam arkadaşlar bundan 4-5 yıl önce yaşadığım olayı anlatmak istiyorum...
Gizli Mabet'te ilginç hikayeler okurken bu yaşadığım hikaye geldi. Ancak rüya mı bilmiyorum ama fazlasıyla gerçek gibiydi...
Şimdi yatağın üstündeydim, oturuyordum. Yanımda annem vardı. Karşımızdada beyaz çarşaflı, gözleri siyah, hayalete benzeyen birisi. Anneme fısıldıyordum ve aynı zamanda dürtüklüyordum, " anne, pşşt, şşş, anne, şş " diye...
Ben nereye gidersem oraya geliyordu. O anda hiç korkmamıştım ama bunu düşünürken çok korkuyorum. Yardımınıza ihtiyacım var, ne olabilir?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar bundan 4-5 yıl önce yaşadığım olayı anlatmak istiyorum...
Gizli Mabet'te ilginç hikayeler okurken bu yaşadığım hikaye geldi. Ancak rüya mı bilmiyorum ama fazlasıyla gerçek gibiydi...
Şimdi yatağın üstündeydim, oturuyordum. Yanımda annem vardı. Karşımızdada beyaz çarşaflı, gözleri siyah, hayalete benzeyen birisi. Anneme fısıldıyordum ve aynı zamanda dürtüklüyordum, " anne, pşşt, şşş, anne, şş " diye...
Ben nereye gidersem oraya geliyordu. O anda hiç korkmamıştım ama bunu düşünürken çok korkuyorum. Yardımınıza ihtiyacım var, ne olabilir?

Bence rüya :) Eminim herkes buna benzer rüyalar görmüştür.Kendisini sırtından tutup çeken varlık,kovalayan varlıklar vs. Bende küçükken rüyamda kapının anahtar deliğinden baktığımda siyah çarşaflı birisini görürdüm. yakın zamana kadar gerçek sanıyordum sonra öğrendim yakınlarımdan rüyaymış o dönem rüya olarak anlatmışım :)

janet

Kayıtlı Üye
Koşa koşa yardıma geldim. :D Gerçek olup olmadığını annenize sorup anlayabilirsiniz. Eğer o böyle birşey hatırlamıyorsa, demek ki rüya. Rüya ise, korkacak birşey yok. Anneniz bunu hatırlıyorsa, ve tekrarlanmamışsa, yine korkacak bir şey yok. Sonuç olarak özet: Korkacak birşey yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...