Obama`yı bilen kahinenin yeni kehaneti

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Birgün zaten herkesin sonu gelmeyecekmi öyle yada böyle. Benim düşüncem bu karşı çıkanlarada saygım var ama şuan ölsem yapamadıklarım için üzülmem zaten yapamıyorum nihayetinde. 1 gün daha fazla yaşamak bana bişey kazandırmıyo insanlığa bi yararım mı var gelecek içinde çok önemliydi sanki. Aman ölmeyelim aman dünya kalsın böyle felan bence gerek yok bunlara. Olacak olacak sonuçta. Kıyamet şu bu olmasa bile ben ölücem. Ben öldükten sonra dünya ölmüş ne yapayım. Allah hepimize hayırlı ve acısız ölümler nasip etsin. Hayırlısı ne ise o olsun.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Herkes filikalara.

Dünyanın sonu gelsin; zaten şu an yaşadıklarımız bile yorucu, üzücü. İnsan daha fazla yaşadıkça, daha iyi bir yer haline getirmiyor burayı.

İnançlı biri isen;şu hadisi biliyor olman lazım:

'İnsanlar ölümü arzuladığı zaman,kıyamet yakın demektir.'

bng422

Kayıtlı Üye
doğan kız cocugu sımdı 11 yasında cok merak ettım ve bu kehanetler ve bugun yasanalara bakılırsa gozum korktu

3008

Kayıtlı Üye
Ben şimdiden 4.dünya savaşı için benden sonraki nesilime güzel bir sopa ayarliyim :)
Çünkü bakıyorum yapacak hiçbirşey yok dua etmekten başka.

musashi

Banlı Kullanıcı
3 dünya savası cıkacak ama türkiye sanılanın aksine darmadağın olmayacak amerika çökecek dünyanın süper gücü türkiye olacak şuan fırlatılmayı bekleyen 520 atom bombamız var emin olunki dünya türkiyeyi çökerteceğini bilse suan savas baslar ama bizden it gibi korkuyorlar gücümüzü biliyorlar onlar filmlerle oyunlarla tarih yapar biz kanlarımızla yazarız destanlarımızı.
ne mutlu türküm diyene

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
3 dünya savası cıkacak ama türkiye sanılanın aksine darmadağın olmayacak amerika çökecek dünyanın süper gücü türkiye olacak şuan fırlatılmayı bekleyen 520 atom bombamız var emin olunki dünya türkiyeyi çökerteceğini bilse suan savas baslar ama bizden it gibi korkuyorlar gücümüzü biliyorlar onlar filmlerle oyunlarla tarih yapar biz kanlarımızla yazarız destanlarımızı.
ne mutlu türküm diyene

520 (beş yüz yirmi) atom bombası Türkiye'de mi var?

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Bulgaristan göçmeni bir adamla tanışmıştım askerliğini babavanga nın evinin önünde yapmış bulgar hükümeti kahinin kapısına asker dikecek kadar kıymet veriyormuş kendisine vardır bir hikmeti

guzelcem

Kayıtlı Üye
Bende bulgaristan göçmeniyim hislerim-sezgilerim çok güçlü eskiden söylerdim olucakları şimdi korkumdan söylemiyorum:( Gaybı ALLAH DAN BAŞKASI KİMSE BİLEMEZ... RABBİME dua edelim de hakkımızda hayırlısını versin arkadaşlar...

uniquenymph

Kayıtlı Üye
Tarih tekerrür edecek.
Bazı kehanetler:

İsrail - Japonya tarih olacak.
Dünyanın en güçlü ülkesi Çin olacak.
Avrupa'da nüfus azalacak.
Virüs çeşitleri artacak.

Bunları bilmek için kahin olmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Şuan ki duruma bakılarak tahmin edilebilecek şeyler.

albus

Kayıtlı Üye
Bunları bilmek için kahin olmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Şuan ki duruma bakılarak tahmin edilebilecek şeyler.
Kesinlikle.
Bence 3. dünya savaşı çıkmaz.
Çıkarsa dünyanın yok olacağını herkes biliyor çünkü..

Ori

Kayıtlı Üye
Bence 3. Dünya Harbi'nde kimyasal silahlar kullanılacak ve bunun sonuçlarında dünya nüfüsunun çoğu bu kimyasal etkiden dolayı çeşitli deri hastalıklarına yakalanacak.Tabi ki ölümlerde büyük ölçüde olacak .

Katılıyorum. Bende bu fikirdeyim. 3. Dünya Savaşı eğer olursa gerçekten çok büyük kayıplar olacak, teknolojik silahlar ciddi anlamda büyük zararlar getirecek.

albus

Kayıtlı Üye
Ayrıca
Obama`yı bilen kahinenin
buradaki kahine nedir arkadaş?
Kadın doktora doktore , kadın başkana başkaniye felan demiyoruz ki..
"Kahine" bunu pek sevmedim açıkçası..

codzombi

Kayıtlı Üye
3.dünya savaşı çıksa da bitse her şey.

steve.morse

Kayıtlı Üye
"ABD 44. başkanı siyahi olacak" nedir yahu ? Bir arkadaş söylemiş, ABD'nin yarısı zaten siyahi diye =) hakikaten de öyle. O zaman bir kehanet de benden gelsin: ABD'nin 51. başkanı gözlüklü olacak...

Bir diğer konu; 3. dünya savaşı olursa atom bombası, hidrojen bombası vs. gibi tüm kimyasal silahların kullanılacağını herkes bilmiyor mu ? Bu silahlar 2. dünya savaşında ülkelerin elinde olsaydı o zaman kullanılırdı. Şu anda mevcut olduğuna göre bir dahaki global savaşta kullanılacak demektir...

Gerçi ben hiçbir kahine inanmam zaten. Misal, bir insan rüya görebilir ve kısa vadede geleceği görebilir. Buna inanırım ama uzun vadede "bilmem kaç yıl sonra şu olacak" gibisinden kehanetler "ya tutarsa" dan başka birşey değil...

janet

Kayıtlı Üye
3 Dünya savaşı derken Orta Doğu ülkelerinde çıkan çatışmaları ve iç savaşları kastetmiş olabilir Vanga Nene. Türkiyenin doğusu da karışık.

Yeni kehanetleri derken şöyle bir durum var: Söylediği herşey kayıt altına alınmış fakat devlet bunu gizli tutuyor.

Onunla görüşmüş olan bir tanıdığım var. Rahmetli dedesi bitkisel ilaçlar yapıyormuş. Babasının hastalığı için görüşmeye gittiğinde, Vanga Nene ona şöyle demiş: Senin dedenin yaptığı bir ilaç var, cam pervazında yeşil şişede. Babana ondan ver. Babası tamamen felçliydi ve sonra eski sağlığına kavuştu. Yani kalkıp yürüyebildi ve uzun yıllar daha yaşadı.

Amerika 44 başkanı zenci olması gayet olası diyenlere de belli ki Amerika halkı konusunda fazla bilgileri yok. Her ne kadar ayrımcılık yapılmıyor ve demokratik bir ülke gibi görünse de, gerçekte öyle değildir. Öyle filmlerde hakimlerin, kahramanların ve başkanların genelde siyah olduklarına bakmayın, bu sadece göz boyamadır. Yani make-up. :D İstatistikleri araştırın.

Sistem X

Banlı Kullanıcı
"Amerika Birleşik Devletleri'nin 44'üncü başkanı (Yani George Bush`tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika`nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek. Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak.

Obama'nın ikinci kez başkan seçilmesinin üzerinden daha 1 hafta bile geçmeden bazı eyaletlerde ayrılıkçı hareketler başladı. Bağımsızlık için ilk adımı Lousiana sakinleri atarken onlarca eyalette de imza kampanyaları başladı. ABD'de seçimlerinden üzerinden daha 1 hafta geçmeden bir çok eyalette ayrılıkçı sesler yükselmeye başladı.
Başta Lousiana olmak üzere, Texas, Montana, Kuzey Dakota, Indiana, Mississippi, Kentucky, Kuzey Carolina, Alabama, Florida, Georgia, New Jersey, Colorado, Oregon ve New York'ta onbinlerce kişi "online" imza kampanyası başlatarak Beyaz Saray'a ayrılmak istediklerini bildiren bir dilekçe yolladı.
LOUSİANA VE TEXAS BAŞI ÇEKİYOR
İlk bağımsızlık talebi Lousiana Eyaletinden geldi. 10 binin üzerinde Louisiana'lı Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrılıp bağımsızlıklarını istiyor. Başlatılan "online" imza kampanyasına katılanların sayısı 10 bini aştı. Texas'da imza sayısı da 10 bine yaklaştı. Beyaz Saray'a gönderilen dilekçede, barışçı bir biçimde birlikten kopmak ve eyaletteki yurttaşların kendi kendilerini yönetmek istedikleri belirtildi.
25 BİN İMZA GEREK
İki dilekçenin de 7 Aralık tarihine kadar 25 bin imzacı sayısına ulaşması halinde o eyaletlerde oylama yapılacak. Bu durumda Beyaz Saray'ın bu taleplere karşı resmi bir açıklama yapması gerekiyor.
AYRILMA GEREKÇESİ EKONOMİK
Ayrılma dilekçesi verilmesindeki en büyük etken ekonomik durum, sosyal haklarda yaşanan problemler ve merkezi yönetimden gelen hizmetler. Ekonomik olarak güçlü olan eyaletlerdeki bazı kişiler bu tarz dilekçeler ile Amerika'dan ayrılmak ve kendi hükümetlerini kurmak istiyorlar. Texas, kendi özel gelirleri ile dünyanın en büyük 15'inci ekonomisi arasında yer alıyor. Bu durum onları dilekçe vermede daha fazla teşvik ediyor.
İsteyen buradaki haberi araştırabilir. Bunu bilmiş bana göre büyük İsrail kurulurken ABD'yi yöneten yahudi lobisi ABD'yi bölecek ortadoğuda tek güç İsrail olacak bundan sonra da 3. dünya savaşı başlayacak. Büyük İsrail için güneydoğunun İsrail'e geçmesi lazım. Bunun için de şu sıralar harıl harıl çalışıyorlar zaten ama bu gidişe dur diyen yok!

janet

Kayıtlı Üye
Amerika'nın Obama öncesi ve Obama sonrası arasında uçurum kadar fark var. Obama öncesi zenciler ezik ve kompleksliydi. Ve kendilerini koruma içgüdüsüyle kaba davranışları vardı ve ezikliğini bastırmak için gereksiz güç gösterileri vardı. Kendilerini dışlanmış statüsünden sayıyorlardı. Obama geldikten sonra da bu davranış biçimini "güçlüyüz" mesajını vermek için sürdürdüler, eziklik gitti. Bu da diğer vatandaşların hoşuna gitmedi tabi.
Ben işim icabı neredeyse her gün amerikalılarla diyalog halindeyim. Ve karşımdaki insanın zenci olup olmadığını hemen anlayabiliyorum. Kaba, ham, önyargılı ve cahiller. Ne oldum budalası olmuş hepsi.

Konudan fazla uzaklaşmadan, Vanga Nenenin kehanetleri güvenilir bence. Belki tarihlerde ufak tefek sapmalar olabilir, ama olaylarda yanılmadığını düşünüyorum.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Sayın (_-_) forum yazı rengi beyazdır. Farklı renk kullanmak yasaktır.

İyi forumlar...

HEROXL

Kayıtlı Üye
3. dünya savaşı kanaatimce en az 20 yıl sonra çin ile batı dünyası(müslüman ve bazı yristiyanlar ) arasında çıkacak