Obama`yı bilen kahinenin yeni kehaneti

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Ben inanıyorum bu savaşa, çünkü kıyametten önce bir savaş çıkacak ve kımilerine göre mehdi gelecek, büyük bir ordu kuracak. İki kutup oluşacak, ondan sonra huzur ortamı sürecek bir zaman ve yeniden bozulacak. Ben savaş günlerinden korkmuyorum ama en çok şu kıyamet günü korkutuyor. Mezardan çıkma anları filan, insanların ne yaptığını bilmeden koşmaları...

Neyse, gerçi silah çıktı mertlik bozuldu sözü ne kadar doğru onu anlıyoruz. Nükleer çıktı, mertlik bozuldu.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Rusya'nın bulduğu bomba oksijen bombası değil, hidrojen bombasıdır ve atom bombasından kat kat daha tehlikelidir. Bir kıtayı yok edebilecek güçte olduğu söyleniyor.

Bir de ben bir kehanet yapayım; eğer dünyanın herhangi bir ülkesi şu 100 yıl içinde Türkiye'ye saldıracak olursa, kıyameti kendi elleriyle başlatmış olur. Çünkü Türkiye'ye yapılan bir saldırı bir dünya savaşına neden olur. Bu tartışılmaz. Bir de burada korkması gereken bizmişiz gibi gözükse de, aslında korkması gereken Türkiye'ye saldırmayı düşünen ya da saldıracak olan ülkelerdir.

Ama bu yaptığım yorum değişkendir. Akıllarını başlarına toplayıp, gerçeği görüp, saldırmazlarsa, önemli bir şey olmaz ama saldırırlarsa söyledim ne olacağını. Bir de 100 yıldan sonrası ne olur, bilemem.

alierennet

Kayıtlı Üye
Kısacası dünya kendine format atıp yeni işletim sistemi kuracak. Dua edelimde yeni işletim sistemi windows gibi sürekli yamalanmasın, virüs kaynamasın.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
İlginç kehanetleri var ama oldu bitti kehanet işlerine hiç sıcak değilim. Çünkü kehanet gelecek ile ilgili bilgi vermek olunca hiç bulaşmak istemem.

Ama kadın bence siyasi durumları ve doğa olaylarını iyi yorumlama özelliğine sahip olduğu için bence geleceğe yönelik tahminleri çok net oluyor.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Ben de bu kehanetler ve kahinler hakkında araştırma yapmıştım ve 2012 konusuyla kahinlerin kesişen yorumlarına dikkat çekmek istiyorum.

2012 senaryoları bilindiği gibi toptan yok oluş değil sadace yenilenmedir(küçük kıyamet) diyebiriz. Bilim adamları bunun yanardağ patlamaları, depremler, vs. ile gerçekleşeceğini söylüyor. Evet yaptığım araştırmaların da sonucu bu yönde, hatta İzlanda'daki yanardağın "yellow stone(sarı taş)" yanardağını harekete geçirdiğini düşünürsek. Astrolojik, bilimsel, maya takvimi, kehanetler, vs. hepsi birbiriyle uyuşmakta. Araştırma yapan herkes artık 2012 yılının Aralık 21'ini beklemekte ama küçük kıyametin nasıl gerçekleşeceğini tam olarak bilen yok. Bu Baba Vanga'nın kehanetinde de denildiği gibi atom bombası atılarak da gerçekleşecek olabilir.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Kehanetlerden dolayi psikolojim bozulmaya baslayacak. Savastan korkuyorum acikcasi. :D

Chery

Kayıtlı Üye
Böyle bir savaş çıkarsa eğer, bir daha biteceğini sanmam.

elmihaa

Kayıtlı Üye
Eskiden de olduğu gibi, yeni bir savaş ve yeni bir taş devri başlayacak. 4. dünya savaşına elimizde sopalarla gideriz.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
bende bu kahanetler ve kahinler hakkında araştırma yapmıştım ve 2012 konusuyla kahinlerin kesişen yorumlarına dikkat çekmek istiyorum..
2012 senaryoları bilindiği gibi toptan yokoluş değil sadace yenilenmedir(küçük kıyamet) diyebiriz..Bilim adamları bunun yanardag patlamaları,depremler vs ile gercekleşeceğini söylüyor evet yaptığım araştırmalarında sonucu bu yönde hatta izlanda daki yanardağın yellow stone(sarı taş)yanardağını harekete geçirdiğini düşünürsek..astrolojik ,bilimsel,maya takvimi ,kehanetler vs hepsi birbiriyle uyuşmakta..Araştırma yapan herkes artık 2012 yılının aralık 21sini beklemekte ama küçük kıyamet in nasıl gerçekleşeceğini tam olarak bilen yok bu Baba Vanga'nın kehanetinde de denildiği gibi atom bombası atılarak da gercekleşecek olabilir..

Önemli bir noktaya değinmişsin. Hiç bir kahin, uygarlık veya yazıt 2012'de kıyametin kopacağından bahsetmiyor. Aksine bir çağın kapanıp, bir çağın başlayacağını öngörüyor. Nat. Geo'in da bu konuda araştırma ve gözleme dayalı sağlam bir belgeseli var.

Konuya dönersek; Vanga'nın bu yeni kehanetlerinden bihaberdim.

-Amerikanın kuzey ve güney eyaletleri karışacak demiş. Bu bir nevi bu günlerde oluyor. Meksika sınırından ülkeye sokulan uyuşturucu nedeni ile ve Phoenix'te yaşanan ırkçı olaylar ile güney kısım bir hayli karışmış durumda. Kuzey kısımda da birtakım karışıklıklar var ama nedenini bilmiyorum. Bu bölgede de Kanada ile ortak bir para birimi kullanma planları var çünkü.
-Endonezya karışacak demiş. 2011 yılı başından beri Endonezya halkı depremlerden nefes alamaz oldu. Neredeyse 3 günde bir şiddetli depremler oluyor ve hergün 5.0+ şiddeti depremlerde görülüyor. Vanga bunu kastetmiş olabilir.
-Amerika'da ve dünyada olan felaketleri konu alan filmlere bakalım. Hepsinde dönem başkanı hep siyahidir. Obama'nın son lider olacağını öngörmesi bu yüzden olabilir.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
3. dünya savaşı ne zaman olursa olsun, bu teknolojiden sonra çok korkunç olacağı kesin. Atom bombası, hidrojen bombası, kimyasal ya da tibbi terör kullanılarak neler olacağını bir düşünün.

mişa

Kayıtlı Üye
Felaket senaryolarına o kadar hazırız ki... İçimizi karartıp bekliyoruz. Dünya nüfusu ölçü alındığında, çok büyük bir umutsuzluk, negatif düşünce hakim. Tamam kabul, ben de çok pozitif bir insan değilim, fakat bu tamamıyla benim kendi özel hayatımda yaşadıklarımla ilgili. Ben bu negatif halimle geleceği şekillendirmek istemem doğrusu. Baba Vanga tanrı değil! Çok güçlü birtakım sezilere sahip, kabul. Ama öngörülerinin dünyanın kaderi olduğuna inanmıyorum ben.

Gerçi biraz daha kendimizi sıkarsak neden olmasın? Baba Vanga'yı el birliğiyle haklı çıkarabiliriz.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Bu tür olayları okuyarak, izleyerek gelinen durum vahim. Bazısı rüyasında bile kabus görmeye, bazısı kehanetlerde bulunmaya, bazısı hüzünlenmeye, bazısı etkiye maruz kalmaya başladı.

Evet şu dünya şartlarında 3. dünya savaşı çok ürkütücü görünüyor, fakat bir gün gelecek insanoğlunun sonu gelecek, herkes kendi kıyametini (dirilişini) yaşayacak.
Bakın ecelleri nasıl geliyor insanların. Yangın, boğulma, hastalıklar, intiharlar, açlık vs. sonuç? Sonuç aynı. Dünyaya bir meteor çarpıp, dünya yok olduğunda ölsek ne, bir hastalıktan ölsek ne? SONUÇ AYNI. Her canlının kıyameti kendine :)
Uyanma ve ruhun farkında olma zamanı...

Huzurla.

neybe

Kayıtlı Üye
Endişe verici kehanetler bunlar. Eğer 2012'deki mayaların kehanetleri çıkarsa, bunların hiç birine gerek kalmayacak. Toptan öleceğiz, bence en çok bundan korkmalıyız.

BBlackman

Kayıtlı Üye
Gerçek müslümanlar için şehit olarak ölme fırsatı...

Artemis.B

Kayıtlı Üye
2010 ve 2011 içinde 3.dünya savaşı çıkacak filan demiş.Çoğu çıksa bile bazılarını abartı olarak görmüş.Yalan söyliyeceğini düşünmüyorum yanlış görmüştür muhtemelen.

Azize

Kayıtlı Üye
Herkes filikalara.

Dünyanın sonu gelsin; zaten şu an yaşadıklarımız bile yorucu, üzücü. İnsan daha fazla yaşadıkça, daha iyi bir yer haline getirmiyor burayı.

canmert196

Kayıtlı Üye
3. Dünya Savaşı çıktığında Türkiye hiç güvenli bir yer olmicak... Nüfusun yarısından çoğu zaten açlık sınırında olucak ve diğer bir kısmı ise nükleer silahlar sonucu ölecek... Kendinize mabetler yapmanızı tavsiye ederim... Bu savaş 1. ve 2. den daha şiddetli geçicek... Savaş sonucu dünyada kalanlar ise yeni bir çağı başlatıcak;Bknz; Atlantis sulara gömülmeden önce burdan kaçmayı başaran ve sonra Mısıra Tibete giden rahipler...

3.dunya savasında ne kullanılcak bılmem ama 4.de oklarla tasla yapılcagını bılıyorum tanıdık gelmıstır belkı