Uykudayken kendimi aniden atıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selam arkadaşlar bugün size yaşadığım olayı anlatmak istiyorum.
Ben uyurken kendimi aniden uykudan atıyorum ve attığım anda gözlerimi çok fena açıyorum ve müthiş derecede hızlı hızlı nefes alıyorum.
Ve bir keresinde uykudayken ayaklarımı atmışım, ve sabah kalktığımda bunu bana babam söyledi. Ayaklarımı atmışım ve derin nefes alıyormuşum ama nedense ben hissetmedim. Psikolojik midir? Nedenini söylerseniz sevinirim..

Sevgi ve ışıkla...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
daha değişik olaylar duydum ben :)
mesela arkadaşımın dayısımı ne kumsaldaymıs eline birçok taş almış uyandıgında elinde o rüyasındaki taşlar elindeymiş :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Uykusal bir rahatsızlık olabilir.Bir kaç hafta daha devam ederse uyku sorunlarıyla ilgilenen kliniklere gidin eğer bir çözümü olmazsa metafizik bir şeyler ararsınız.Lütfen bu gibi şeyler daha başındayken tıbbi destek alınarak çözülmeli hadi metafizik birşey değilde tıbbi bir problemse? Siz metafizikte bu sorun ney diye araştırırken sorun dahada ilerler.Geç kalmayın.

AJA

Elit Üye
Selam arkadaşlar bugün size yaşadığım olayı anlatmak istiyorum..
Ben uyurken kendimi aniden uykudan atıyorum ve attığım anda gözlerimi çok fena açıyorum ve müthiş derecede hızlı hızlı nefes alıyorum.
Ve bir keresinde uykudayken ayaklarımı atmışım, ve sabah kalktığımda bunu bana babam söyledi. Ayaklarımı atmışım ve derin nefes alıyormuşum ama nedense ben hissetmedim. Psikolojik midir? Nedenini söylerseniz sevinirim..

Sevgi ve ışıkla..
Öncelikle Gmpp hoşgeldiniz :) Yazı renginizi sadece modaretör ve yönetim kullanabiliyor uyarı manasında.Üyelere yasak :)
Kabus görüyorsunuz bu normaldir.Uyku kalitenizi arttırıp duygu ve düşüncelerinizi rahat hale getirirseniz değişecektir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Uyucağımız zaman gürültülü bir ortam olmamalı, yeme içmemizde önemli ağır şeyler olmamalı, sağlığa zararlı ve insanı kötü hissettiren şeyler yedikten sonra uyku çok güzel olmayabilir bunun dışında bol oksijenli bir odada uyuyor olmalıyız bunun için uyumadan önce oda havasız ise odayı havalandırabiliriz, bedenen temiz olmakta çok önemlidir temiz değilsek iyi bir uyku için duş alıp temizlenip uyulmalı ya da çok yorgunsak bi duş alıp yorgunluğumuz için sonra uyuyabiliriz. Kısacası güzel bir uyku için fiziksel ve ruhsal olarak iyi olmalıyız. Ve her zaman için sorunsuz bir şekilde uyucak değiliz kimi zaman rüyamızda konuşabilir, yürüyebilir, aniden uyanabiliriz bunlarında bazen olması normaldir. Sık sık oluyorsa kişinin yaşamını tehdit ediyorsa kendisini rahatsız ediyorsa doktora gitmelidir.

snm35

Kayıtlı Üye
böle birşey yaşasam kendimden korkarım ya :) Allah yaşatmasın size de acil şifalar versin .

magics21

Kayıtlı Üye
bence astral seyahatin bi evresidir diye düşünüyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Son yorumlara bakmtımda olayı ne kdr büyütmüşsünüz :D bir şeysi yok normal ne var bunda :D uyuyan birisi yanınızda konuşsa ya da yürüse uykusunda varya ne düşünürsünüz siz düşünemiyorum bile :D

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkürler...

AJA, uyarınız için teşekkürler.. :)

Herkese çok teşekkür ediyorum sevgi ve ışıkla kalın, iyiki varsınız :)

Üyemizin sorusu yanıtlandığı için konuyu kapatılıp taşınacaktır.

eneshan

Kayıtlı Üye
misafir vardı ben kendi yatağımda o koltukta yatıyordu rahat değilsen değiştirelim dedim uyumadan önce sabah kaltığımızda o yatakta ben koltukta yatıyordum. onun hiç bir şey den haberi yok nasıl oldu benim de yok evde bir de yaşlı büyükannem vardı onun hele hele hiç yok :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...