Gerçek mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

foreman

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle nereye konu açacağımı bilemedim bundan dolayı size özür diliyorum.Bir kaç haftadır takip ediyorum ve gözlerime inanamadım pardon okuduğuma ! Gerçek mi bu bütün şeyler ? Psi-ball denen şey ? Ne bileyim çok eskileri karıştırdım çağırma , konuşma , vampir , bişi seyehat vardı , beyin kontrolü vs vs . Cidden gerçek mi ? Oluyor mu ? Var mı ? Ben çok şaşkınım k.b üyeliğim önceden vardı ama şimdi dikkatimi çekti bir anime izlerken . Demonlardan vs bahsediyordu ya ben inanamıyorum ? Eğer gerçekten ilginç bir şey varsa kanıtlana bilir mi ? En basit olarak ne bileyim inanmam için bişi olabilir mi ? Okudum okudum ve acayip derecede farklı çok çok ? :S k.b artık ne yazacağımı bilmiyorum.Kanıt olmassa inanamam.Şimdiden teşekkürler iyi geceler.

ve şu laf çok değişik

Kendini dönüştüremeyen hiç kimseyi dönüştüremez ?

burda dönüştürmek nedir ? Lanet olsun çok farklı çok ilginç sadece filmlerdeydi yada öyle bişi yoktu ? Yoksa anlatırlardı ? Yani inanamıyorum :S ?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle nereye konu açacağımı bilemedim bundan dolayı size özür diliyorum.Bir kaç haftadır takip ediyorum ve gözlerime inanamadım pardon okuduğuma ! Gerçek mi bu bütün şeyler ? Psi-ball denen şey ? Ne bileyim çok eskileri karıştırdım çağırma , konuşma , vampir , bişi seyehat vardı , beyin kontrolü vs vs . Cidden gerçek mi ? Oluyor mu ? Var mı ? Ben çok şaşkınım k.b üyeliğim önceden vardı ama şimdi dikkatimi çekti bir anime izlerken . Demonlardan vs bahsediyordu ya ben inanamıyorum ? Eğer gerçekten ilginç bir şey varsa kanıtlana bilir mi ? En basit olarak ne bileyim inanmam için bişi olabilir mi ? Okudum okudum ve acayip derecede farklı çok çok ? :S k.b artık ne yazacağımı bilmiyorum.Kanıt olmassa inanamam.Şimdiden teşekkürler iyi geceler.

ve şu laf çok değişik

Kendini dönüştüremeyen hiç kimseyi dönüştüremez ?

burda dönüştürmek nedir ? Lanet olsun çok farklı çok ilginç sadece filmlerdeydi yada öyle bişi yoktu ? Yoksa anlatırlardı ? Yani inanamıyorum :S ?

Başkalarına kanıtlama amacıyla yapılan hiçbir alanda başarı gösterilemez.Kişi ancak kendisini geliştirmek için yaparsa başarı sağlar.Evet bu alanlar yalan olsaydı binlerce kişi şuan bu platformu takip ediyor olmazdı. Fakat yapan insan ona sorulmadan yaptığını söylemez. Ben yapıyorum,ben biliyorum havalarına girmez,kendisini kanıtlama çabasında bulunmaz. Kendini dönüştürmek..Hmm..Bana göre gelişimle alakalı bir söz.Kişi kendisini geliştirir,egosunu kontrol eder,metafizik alanlarda güçlerini ilerletirse eski haline bir benzerliği kalmaz ve kendisini değiştirmiş olur.Bana bunu çağrıştırıyor.

foreman

Kayıtlı Üye
hayır çok ilginç ben bir kanıt istiyorum inanabilmek için !

RoyalArch

Kayıtlı Üye
hayır çok ilginç ben bir kanıt istiyorum inanabilmek için !

Genelde bir çok alan sabır isteyen alanlardır ama hemencecik metafizik bir kanıt istiyorum diyorsan varlık çağırma bölümüne göz atabilirsin.Tabi sonrasında gelip 'Musallat durumu yaşıyorum nasıl kurtulabilirim' demeyeceksin.

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Manevi şeylere kanıt bulamazsınız. Bu yüzden birçok insan ateist var. Bu kişinin kendi içinde. Ve bu şeyler -en azından birçoğu- oradaki yazıları okuyup yapılabilecek şeyler değil. Hevesle yapılabilecek şeyler değil. İyi Günler.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Gecesi mi kaldı Simam :) Yarım saate hava aydınlanacak.Bu gece süper ay bütün metafizik ilgililerine fayda sağladı + islam alemi içinde büyük bir geceydi.Yılın en dolu enerjiyle geçen gecelerinden birisiydi bence :)

magics21

Kayıtlı Üye
Gecesi mi kaldı Simam :) Yarım saate hava aydınlanacak.Bu gece süper ay bütün metafizik ilgililerine fayda sağladı + islam alemi içinde büyük bir geceydi.Yılın en dolu enerjiyle geçen gecelerinden birisiydi bence :)

Ayla astral seyahatin ne alakası var ? enerjiyi daha mı iyi hissederiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...