Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: beni aydınlatın lütfen

Rep Puanı : 376
    Ettiği Teşekkür
    12
    21 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Standart beni aydınlatın lütfen

ben bu sitede takılırken 1-2 ay önce felan uygulamaları felan yapmaya çalışıyorum dinime uygun olanları işte dualar derken yine sitede takılıyorum yanımda biri bana kolunu atmış gibi hissettim varlıgı yanımda hissettim kolunu atmıstı cok ağırlık vermiyordu yanımda enerji hissettim bian yanımda birisi var sandım bir döndüm kimse yok
    2. olayda gece televizyonu düğmesinden kapattım çarşambayı perşembeye bağlayan gece de daha sonra telefon ışıgı acık kalmıs kalkıp kapattım perşembe yada cuma tam hatırlayamıyorum babaannem bana televizyonu neden kapatmadın dedi annemde bende gördüm televizyon kapalı değildi dedi bende yemin ettim kapattıgıma hala aydınlatamadım ve kesinlikle kapadıgıma eminim beni lütfen aydınlatın saygılar ve duayla.

Rep Puanı : 16278
    Ettiği Teşekkür
    1.769
    523 mesaja 1.237 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    113

a4124d90bb0bdf8d6732e4573bf13858.jpg
    işte aydınlattım
    İşin şakasını kenara koyacak olursak çokta kafaya takmaya gerek yok bence bu gibi durumlar bu sitedeki nerdeyse herkesin başına gelmiş olabilir.
    Eğer çok fazla tekrar ederse ve çok sık olmaya başlarsa işte o zaman Yule ile iletişime geçmelisin.

Non, je ne regrette rien

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 3757
    Ettiği Teşekkür
    115
    258 mesaja 526 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

Alıntı Biokinesis16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu sitede takılırken 1-2 ay önce felan uygulamaları felan yapmaya çalışıyorum dinime uygun olanları işte dualar derken yine sitede takılıyorum yanımda biri bana kolunu atmış gibi hissettim varlıgı yanımda hissettim kolunu atmıstı cok ağırlık vermiyordu yanımda enerji hissettim bian yanımda birisi var sandım bir döndüm kimse yok
    2. olayda gece televizyonu düğmesinden kapattım çarşambayı perşembeye bağlayan gece de daha sonra telefon ışıgı acık kalmıs kalkıp kapattım perşembe yada cuma tam hatırlayamıyorum babaannem bana televizyonu neden kapatmadın dedi annemde bende gördüm televizyon kapalı değildi dedi bende yemin ettim kapattıgıma hala aydınlatamadım ve kesinlikle kapadıgıma eminim beni lütfen aydınlatın saygılar ve duayla.

İlginç bir durum fakat varlıklardan önce fiziki durumları ele alalım.Kol meselesinde o anki yorgunluk,enerjisel durum vs. bir anlık yanılgıya sebep olmuş olabilir.Televizyon konusunda düğmesinden kapatılan bir televizyonu açacak kadar güçlü bir varlık dikkatimi çekti.Kumanda dan kapatılmış olsa hadi yoğun enerji vs. deriz açılır ama düğmesinden kapatılanın içinde ki anahtar açılır elektrik sağlayan anahtar açık olduğu için elektrik akışı gerçekleşmez.(şahsi görüşüm) Bu iki olay bence henüz yetersiz.Bir kaç hafta daha bekleyin yine bu benzeri olaylar gerçekleşirse bir varlık söz konusu olabilir.Fakat henüz varlık mı psikolojik mi karar vermek için çok erken.

Rep Puanı : 20189
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.019 mesaja 2.299 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Bu kadar korkmayın ve düşünmeyin bunu.Korkularınız çakralarınızı bloke eder ve iş daha da çıkmaz hal alır.Bazen bu tür duırumlar olur Buradan ne kadar etkilenmenizlede ilgili bu durum.Evde açık olan müziğin sesini açıp kapatma gibi bir durum varlıklar tarafında yapılırmı derseniz evet yaparlar.Ama bu sizinde başınzıa gelmiş demek için çok erken.Dediğim gibi korkmayın,geçer mutlaka

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    23

ya aslıunda olaylar bu kadar değil kardeşim 5-6 yaşlarında ve 6 aydır hiç olmadık sebepten huzursuzluk cıkarıyor yani öyle böyle değil bu psikolojik olamaz gibi geliyor cunku 6 ay boyunca sürekli yani mesela çikolata istedi alınmadıysa evde tencere tava ne var ney yok havada ucar o derecede yani ona vesvese veren bir varlık gibi

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 3757
    Ettiği Teşekkür
    115
    258 mesaja 526 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    42

ya aslıunda olaylar bu kadar değil kardeşim 5-6 yaşlarında ve 6 aydır hiç olmadık sebepten huzursuzluk cıkarıyor yani öyle böyle değil bu psikolojik olamaz gibi geliyor cunku 6 ay boyunca sürekli yani mesela çikolata istedi alınmadıysa evde tencere tava ne var ney yok havada ucar o derecede yani ona vesvese veren bir varlık gibi
    Çocukluk bu Özellikle çocukluktan çıkış dönemi isteklerinde kısıtlamalar,kurallarda sıkılaşmalar olacağı için ve kendisi de bir geçiş döneminde olduğu için bu gibi şeylerin olması çok normal.

Ettiği Teşekkür
    2.052
    Tecrübe Puanı
    149

Bir çocuğun isteme inadını da buna yormayın Allah aşkına Negatif düşünceyi de çocuğun üzerine çekiyorsunuz sayın Biokinesis.Çocuklar istediği şey olmadığında kendi ellerinde ki malzemeler dogrultusunda kıyameti koparır zaten Geçer elbette.Yasaklarını biraz azaltır ve ona daha ılımlı yaklaşırsanız tavrı değişecektir.

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    23

yok değişmiyor yani ne isterse yaptık kural diye birşey yok zaten ama belkide haklısınızdır

Ettiği Teşekkür
    2.052
    Tecrübe Puanı
    149

İşte sorun burda sanırım,ne isterse yaptığınız için Ben tersini düşünmüştüm, o halde biraz kural şart

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 118
    Ettiği Teşekkür
    18
    37 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok değişmiyor yani ne isterse yaptık kural diye birşey yok zaten ama belkide haklısınızdır

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)