Meleğiniz Konuşuyor !

l'esprit

Kayıtlı Üye
[h=1]Başmelek Jeremiel (Ceremayel)
Ceremayel'in adı "Allah'ın merhameti" demektir.Ceremayel bize affetmekle ilgili yardımcı olur ki, konuya, kişiye ve olaya takılıp kalmayalım. Gelişip ilerleyebilelim ve kendimizi, duygularımızı şifalandırabilelim.Ceremayel bize içsel rehberlikle ilgili yardımcı olur.Eğer hayattaki misyonunuzu bulmak, başkalarına yardım etmekle ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız, Ceremayel size yol gösterebilir.Hayatınızı gözden geçirip, değişikliklere gitmek istediğinizde de Ceremayel bir numaralı yardımcınızdır.
Başmelek Ceremayel'in rengi patlıcan morudur.
Ek olarak;
Başmelek Ceremayel ile Affetmek :
Kendinize sorun.
En çok kimi affetmeye ihtiyacınız var ?
Aklınıza ilk gelen kişiyi ele alın.
Şimdi kendinizi o kişiyi affetmeye ne kadar hazır olduğunuzu sorun.
Hatırlayın, bir kişiyi affetmek demek, o kişinin yaptıkları doğru anlamına gelmiyor.
Affetmenin sizde bıraktığı zehri yok etmeye yarıyor.
Şimdi kendinize 0-10 puan arasında bir not verin.
0 o kişi hiç affetmemek, 10 ise tamamen affetmek olsun.
Daha sonra Başmelek Ceremayel'i çağırın ve affetmeye hazır olan 0 ile o sayı arasındaki parçanızla derin bir nefes alın ve ağzınızdan o nefesi vererek, o kişiyi şimdi affedin.
[/h]

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Melek Jeremiel için geniş kapsamlı olan cevap üyemiz donzula tarafından verildi. Lütfen dileğinizi içinizden geçirin, birazdan sizin için kart çekeceğim. Meleklerin rehberliği üzerinizde olsun. :Angel_anim:

Başmelek Mikail sizinle konuşuyor:

KART: ŞU ANDA MUTLU OLMAYA KARAR VER.

- Melekler sizi duydu ve dileklerinize cevap veriyorlar. Mutluluğunuzu gelecekte gerçekleşecek olaylara bağlamak yerine, şu anda mutlu olmaya karar verebilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu, kendinizi müteşekkir hissettiğiniz herşeye ve herkese odaklanmaktır. Üzerinizdeki nimetler ve güçlü yanlarınız nelerdir? Yaşamınızın kontrolünü elinize alın ve dışarıdan birşeylerin ne hissettiğinize karar vermesini engelleyin.

- DUA: ''Kalbimi mutluluğa, eğlenceye ve tatmine açtığın için sana çok teşekkür ediyorum. Kendime hayatımdaki tüm güzellikleri görmeye izin veriyorum.''

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bugün ki sorumuz; Melek Uriel'in görevi, rengi ve diğer özellikleri nelerdir? İlk olmasıyla beraber en kapsamlı cevabı veren üyemize yarın öğleyin 3'e kadar meleklerin rehberliği yol gösterecek.

Sevgi ve ışıkla.:Angel_anim:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Başmelek Uriel (Azrail olarak da bilinir) Allah’ın dört başmeleğinden biridir. Hiyerarşik olarak 4. başmelek olarak sıralanabilir. Bu hiyerarşi bizim insanca anlayabileceğimiz bir hiyerarşi gibi değildir. Başmeleklerdeki hiyerarşi, görevleri ve sorumluluk alanlarıyla ilgilidir.
Başmelek Uriel’in ismi kutsal kitaplarda da geçmektedir.
Uriel ismi, “ Tanrı’nın Işığı” veya “Tanrı’nın Ateşi” anlamına gelmektedir.
Yeryüzünün finaline, Altın Çağ’a yaklaştığımız bu dönemde ise Başmelek Uriel’in yeryüzüne indirilmiş olan frekansının insanlara neşe veren enerji olduğu bilinmektedir.
Enerjisi çok parlak beyaz ışık olarak algılanabilir.
Başmelek Uriel’in görevleri arasında ölmeyi seçmiş kişilerin ruhlarını Yuva’ya götürmek, Yuva’ya gidişlerinde onlara eşlik etmek olduğu gibi, Yuva’dan gelen yeni doğacak bebekleri de Yuva’dan getirmek vardır.
Başmelek Uriel’in Enerjisi insana neşe veren çok güçlü bir enerjidir.
Yardıma çağrılan her an yardıma sevgiyle gelir ve enerjisiyle kişilere neşe verir ve şifalandırır.
Başmelek Uriel’in adı ve enerjisi tüm başmeleklerin olduğu gibi Allah’ın saf sevgisidir.

l'esprit

Kayıtlı Üye
“Yardım Meleği”. İsmi “Tanrı Işığı “ anlamına gelen bu başmelek hayatımıza ilahi ışığı getirir. Acı hatıraları yok edip, geçmişin acı ve ağır yüklerini ortadan kaldırır. En ağır hayal kırıklıklarımızı en büyük sevinçlere dönüştürmede bize yardımcı olur. Uriel affedememezlik ve hoşnutsuzluklarımızı bertaraf eder. Çağırıldığında Uriel ve onun grubuna dahil olanlar size huzur getirmek için yardımınıza koşarlar. Uriel sizin sevgiyle dolmanızı sağlar. Bu sevgi negatif unsurları yok edecek kadar güçlüdür. Kendi enerjinizin hakimi olmak için onu hayatınıza davet ediniz. O çok hareketli bir melektir. Kesin adalet ve pişmanlık duygularıyla bağlantılıdır.
Yakınınızda olduğu zaman menekşe, indigo, eflatun ve gümüşi parıltılar görebilirsiniz.
İsa geleneğinde Uriel müzik meleğidir. Şiir ve kehanet meleğidir. Bir çok asırdan beri kilise tarafından başmelek olarak kabul edilen Uriel, halkın gitgide melekleri ön plana çıkarmasından artan bir şekilde endişe duyan kilise kararıyla miladi 745 yılında kayıtlardan silinmiştir. Bazen kurtuluş başmeleği olarak anılan Uriel kalbin yolunu ve saf sevginin ateşini öğretir. Uriel’den geçmişin acılarını silmesini dileyin. Kalbinizin ve zihninizin kendinize ve başkalarına karşı olan eski affedememezliklerini azaltacak,hafifletecektir.

Uriel’in alev tutan açık bir el şeklindeki sembolü, insanlığa büyük bir armağan sunar. İşte Tanrı’nın hizmetinde kalbi ateşleyen alev budur. Uriel bu sevgi alevini bütün ruhlara doğru uzatır. Bu sevgi alevi ile dolan ruhlar, yaratıcının planlarına kendilerini adarlar. Uriel’in sevgi alevi, Tanrı’nın ateşi, Tanrı’nın ışığı düşük vibrasyonları ruhsal anlayışı asimile eden frekanslara dönüştürerek hissi ve zihni anlayışları arındırır.
Uriel’in ilişkili olduğu gezegen sevgiyi sembolize eden Venüs’tür. Uriel karmaşık durumlara ahenk getirmenin ustasıdır. O sizi bir kriz sırasında bir iç huzurun ortasına yerleştirmeye yardım eder. O ayrıca zelzele, kasırga, su baskını gibi doğal afetler sırasında tehlikeyi azaltmak ve önlemek hususunda da yardıma hazırdır. Bu gibi dönemlerde güvenli yerlere ulaşmanız için size rehberlik eder. Hayatınız ne zaman baş edemeyeceğiniz buhranlı bir döneme girerse Uriel size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda şunları söyleyin: ”Uriel, lütfen bu durumda ahenk ve huzur bulmamda bana yardımcı ol. Yaptığım hataların etkilerini yok etmek için yardımlarını diliyorum.”
Başmelek Uriel (Azrail olarak da bilinir) Allah’ın dört başmeleğinden biridir. Hiyerarşik olarak 4. başmelek olarak sıralanabilir. Bu hiyerarşi bizim insanca anlayabileceğimiz bir hiyerarşi gibi değildir. Başmeleklerdeki hiyerarşi, görevleri ve sorumluluk alanlarıyla ilgilidir.Başmelek Uriel’in ismi kutsal kitaplarda da geçmektedir.Uriel ismi, “ Tanrı’nın Işığı” veya “Tanrı’nın Ateşi” anlamına gelmektedir. Yeryüzünün finaline, Altın Çağ’a yaklaştığımız bu dönemde ise Başmelek Uriel’in yeryüzüne indirilmiş olan frekansının insanlara neşe veren enerji olduğu bilinmektedir.
Enerjisi çok parlak beyaz ışık olarak algılanabilir.
Başmelek Uriel’in görevleri arasında ölmeyi seçmiş kişilerin ruhlarını Yuva’ya götürmek, Yuva’ya gidişlerinde onlara eşlik etmek olduğu gibi, Yuva’dan gelen yeni doğacak bebekleri de Yuva’dan getirmek vardır.
Başmelek Uriel’in Enerjisi insana neşe veren çok güçlü bir enerjidir.Yardıma çağrılan her an yardıma sevgiyle gelir ve enerjisiyle kişilere neşe verir ve şifalandırır.

elidaa

Kayıtlı Üye
“Yardim Melegi”. Ismi “Tanri Isigi “ anlamina gelen bu basmelek hayatimiza ilahi isigi getirir. Aci hatiralari yok edip, geçmisin aci ve agir yüklerini ortadan kaldirir. En agir hayal kirikliklarimizi en büyük sevinçlere dönüstürmede bize yardimci olur. Uriel affedememezlik ve hosnutsuzluklarimizi bertaraf eder.

Çagirildiginda Uriel ve onun grubuna dahil olanlar size huzur getirmek için yardiminiza kosarlar. Uriel sizin sevgiyle dolmanizi saglar. Bu sevgi negatif unsurlari yok edecek kadar güçlüdür. Kendi enerjinizin hakimi olmak için onu hayatiniza davet ediniz. O çok hareketli bir melektir. Kesin adalet ve pismanlik duygulariyla baglantilidir. Yakininizda oldugu zaman menekse, indigo, eflatun ve gümüsi pariltilar görebilirsiniz.

Isa geleneginde Uriel müzik melegidir. Siir ve kehanet melegidir. Bir çok asirdan beri kilise tarafindan basmelek olarak kabul edilen Uriel, halkin gitgide melekleri ön plana çikarmasindan artan bir sekilde endise duyan kilise karariyla miladi 745 yilinda kayitlardan silinmistir. Bazen kurtulus basmelegi olarak anilan Uriel kalbin yolunu ve saf sevginin atesini ögretir. Uriel’den geçmisin acilarini silmesini dileyin. Kalbinizin ve zihninizin kendinize ve baskalarina karsi olan eski affedememezliklerini azaltacak,hafifletecektir.

Uriel’in alev tutan açik bir el seklindeki sembolü, insanliga büyük bir armagan sunar. Iste Tanri’nin hizmetinde kalbi atesleyen alev budur. Uriel bu sevgi alevini bütün ruhlara dogru uzatir. Bu sevgi alevi ile dolan ruhlar, yaraticinin planlarina kendilerini adarlar. Uriel’in sevgi alevi, Tanri’nin atesi, Tanri’nin isigi düsük vibrasyonlari ruhsal anlayisi asimile eden frekanslara dönüstürerek hissi ve zihni anlayislari arindirir.

Uriel’in iliskili oldugu gezegen sevgiyi sembolize eden Venüs’tür. Uriel karmasik durumlara ahenk getirmenin ustasidir. O sizi bir kriz sirasinda bir iç huzurun ortasina yerlestirmeye yardim eder. O ayrica zelzele, kasirga, su baskini gibi dogal afetler sirasinda tehlikeyi azaltmak ve önlemek hususunda da yardima hazirdir. Bu gibi dönemlerde güvenli yerlere ulasmaniz için size rehberlik eder. Hayatiniz ne zaman bas edemeyeceginiz buhranli bir döneme girerse Uriel size yardimci olacaktir. Böyle bir durumda sunlari söyleyin: ”Uriel, lütfen bu durumda ahenk ve huzur bulmamda bana yardimci ol. Yaptigim hatalarin etkilerini yok etmek için yardimlarini diliyorum.”

Isler yolundan çiktigi zamanlarda zihninizi dinlendirip, aklinizi rahatlatmasi için Uriel’e imkan taniyin. Örnegin mali durumunuz veya gönül isleriniz dogru gitmeyen zamanlarda, Uriel size salim kafa ile düsünebilmeniz, problemlerinize sakin, berrak ve derli toplu bir zihinle çare bulabilmeniz için yardimci olur.

Sallantili bir hayat degisikligine ugradiginizda Uriel’den önünüzdeki yolu düzlemesini rica edin.

Isvereninizle, birlikte çalistiklarinizla veya müsterilerinizle bir sorununuz oldugunda Basmelek Uriel’i yardima çagiriniz. Size mucizevi bir sekilde yol gösterecektir. Her seyden önce herkes neye ve niye kizmis oldugunu unutacaktir. Bazen sorunlarimizi kendimiz yaratiriz. Uriel bizi bu kendi eserimiz olan buhranlardan kurtarabilir.

O, amaç ve rüyalarimizi gerçeklestirmede bir vasita rolü oynar.

Üzerinde ugrastiginiz herhangi bir seyde Uriel’den size ortak olmasini dileyin. O, size fikirler ilham edecek, cesaretlendirip, motivasyon saglayacak ve ele aldiginiz projelerin maddi destegini belirlemede size yardimci olacaktir.

Basmelek Uriel geleneksel olarak “Topragin melegi” addedilir ve tabiatla iletisime yardim eder. Maddi ve dünyevi sorunlarda yardim talep edilebilir. Uriel ekoloji melegidir. Tüm dünya ilimleri ile dünya üzerindeki tüm hayatlar arasinda mevcut ara-iliskilerin melegidir.
Kendisi ayrica tabiattaki ruhlari; toprak, ates, hava, su gibi tabiatin güzelliklerine çok sey katan unsurlari barindiran perileri ve cinleri de kontrolünde tutar.

elezya

Kayıtlı Üye
Uriel'in adı '' Allah ışıktır'' anlamına gelir. Başmelek Uriel hayatımıza sorunlu durumlara ve beynimize ışık verir. Birşeyi unuttuğumuzda Başmelek Uriel'i imdada çağırabiliriz. Bu nedenle Başmelek Uriel sınavlarda çocukların okul dönemlerinde yanlarına yollayabileceğimiz başmelektir. Her türlü problemimizi çözmek için yardıma ihtiyacımız olduğunda cevap aradığımızda onu çağırabiliriz. Aurası altın sarısı ışık rengindedir.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bugün kart seçilecek kişi verdiği cevapla l'esprit olmuştur. Lütfen dileğinizi içinizden geçirin, meleklerin rehberliği sizinle olsun. :Angel_anim:

Kart: YENİ BAŞLANGIÇLAR VE TAZE BİR SIÇRAMA

- Yaşamınızın bir bölümü kapandığında başka bir bölümü çiçeklenmeye başlar. Şu anda, yaşamınızda yeni bir gelişimin ilk işaretlerini farkediyorsunuz. Bu yolda sizin için çok büyük bir iyilik var. İnanç dolu kalın ve olumlu bakış açınızı koruyun.

- Dua: ''Yeni fırsatlar getirdiğin, destek sunduğun ve geçmişi serbest bırakarak şifalandırmama yardım ettiğin için teşekkür ederim. Yaşamımda değişimler deneyimlediğimde içimi güvenle doldur.''

AJA

Elit Üye
Bugün ki sualiniz nedir ? :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Başmelek Jophiel'in görevi, rengi ve diğer özellikleri nelerdir? İlk ve en kapsamlı cevabı veren üyemiz için melekler bugünün rehberliğini verecek. Gece yarısına kadar vaktiniz var.

Sevgi ve ışıkla. :Angel_anim:

elezya

Kayıtlı Üye
Başmelek Jophiel ''Allahın güzelliği anlamına gelir. Düşüncelerinizi kendinizi etrafınız ortamınızı güzellerştirmek için jophiel'i yardıma çağırabilirsiniz. Egonuzun esiri mi oldunuz? ya da bir şekilde negatif düşünceler silsilesine mi kapıldınız? ''Jophiel lütfen düşüncelerimi güzelleştir şimdi! deyin Başmeler Mikail ile anında egonuzu uzaklaştır sevgili Jophiel. Başmelek Jophiel 'i aynı zmanda feng shui başmeleği olarakda düşünebilirim.Evimi dolaplarımı düzene sokmak gerektiğinde Jophiel bana sabır ve zevkle bu işleri yapmamda yardımcı olur.Aurası çok koyu pembedir.

serinumara

Kayıtlı Üye
Başmelek Jophiel'in görevi, rengi ve diğer özellikleri nelerdir? İlk ve en kapsamlı cevabı veren üyemiz için melekler bugünün rehberliğini verecek. Gece yarısına kadar vaktiniz var.

Jophiel Allah'in güzelligi anlamina gelir. Düsüncelerinizi, kendinizi, etrafinizi, ortaminizi güzellestirmek icin Jophiel'i yardima cagirabilirsiniz. Egonuzun esiri mi oldunuz, ya da bir sekilde negatif düsünceler silsilesine mi kapildiniz, Jophiel, lütfen düsüncelerimi güzellestir, simdi, diyin ve basmelek Mikail ile birlikte aninda egonuzu uzaklastirin. Jophiel'i ayni zamanda Feng Shui basmelegi olarak da düsünürüm - evimi, dolaplarimi düzene sokmam gerektiginde Jophiel bana sabir ve zevkle bu isleri yapmamda yardimci olur. Aurasi cok koyu pembedir.

serinumara

Kayıtlı Üye
Kopyala- Yapıştırda sınır yok :) Çoğu zaman aydınlanmanın, bilgeliğin ve anlayışın güneş ışığı ışını olarak adlandırılır. Altın sarısı rengi Pazar günleri en çok göze çarpar/belirgindir. Doğulular taç çakraya sarı ışın yerleştirir. Işık karanlığı sona erdirir. Aydınlanma cehaletin sonu demektir. Bir kez bilge olduğumuzda, korkumuz kalmaz. Cehalet, korku ve açgözlülük savaş, önyargı ve nefret getirir. Bilgelik ve aydınlanma barış getirir, çünkü bunlar Tanrıdandır. Başmelek Jophiel & Archeiai Christine ilahi bilgeliğe adanmaları ile ikinci solar ışını yönetirler. 2 nci ışının melekleri okullarda, kolejlerde, üniversitelerde ve dini okullarda bolca bulunurlar. Eğitimde ve öğrenimde bize ilahi bilgelik sunarlar. Tüm dünyada aydınlanmanın niteliğini büyütürler.
Bir kaynak da böyle söylemiş

elezya

Kayıtlı Üye
ben kopyala yapıştır yapamıyorum denedim olmadı vakit kaybetmeyim diye yazdım :)

Birde Başmelek Jophiel (Cofiel) : sevginin ve güzelliğin başmeleği.Hayatınızın her anına güzellik katmak için Jophiel den yardım isteyebilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Jophiel çok yönlü bir melektir. O yüzden onun hakkında pek çok farklı bilgi dolaşır. Doreen Virtue onu kadınsı sanat, güzellik ve feng shui den mesul bir melek olarak görürken, diğerleri onu Bilgelik, Aydınlanma ve Geleceği getiren erkeksi bir melek olarak görüyor. Biliyorsunuz, meleklerin cinsiyeti yoktur. Bence ihtiyacımız olan konuya göre hepsi daha yumuşak kadınsı ve daha güçlü erkeksi görüntülere bürünebiliyor. Jophiel‘in ismi ‘Tanrı’nın Güzelliği’ anlamına geldiğinden çevremizdeki güzelliklerde ve sanatta onun izlerini görebiliriz. Jophiel 7 güçlü baş melekten biridir. Michael, Uriel, Gabriel, Metatron ve Rafael’le çok yakın çalışmaktadır.

Jophiel’i tanıtmak için en iyisi kendi sözlerini kullanmak. Jophiel kendini Kozmosun, Ilımlılık, Sabır, Bilgelik, Hareket, Denge, Cesaret, Birliktelik, Yaratıcılık, Aydınlanma ve Geleceğin meleği olarak tanımlıyor. Onun için de birkaç renkte birden onu bulabiliriz: Sarı Altın, Ametist (eflatun) ve Lal (çok koyu kırmızı bordo).

Onun enerjisini Lal (bordo) üzeri ametist ve altın çizgili olarak gözünüzde canlandırabilirsiniz.

Bu çok yönlü meleğin bize yardım edebileceği pek çok alan var:

Yaratıcılık – Jophiel ‘in yaratıcılık konusundaki yardımı sadece sanat alanında değil, yaratıcı çözümler isteyen her alanda bize açıktır. Örneğin, sunum hazırlarken, yazarken, bir finans sorunu çözerken, teknolojik yaratıcılık (özellikle işiniz internet ve bilişim teknolojisi ile alakalıysa), evinizde herhangi bir anlaşmazlık ya da sorunu çözerken yaratıcı davranmak zorundaysanız ve pek çok alanda biraz ilhama ihtiyacınız varsa onu çağırın
Güzellik – Evinizi veya kendinizi daha verimli, daha güzel kılacak fikirlere ihtiyacınız olduğunda
Bilgelik, Sabır ve Şefkat- Bilgeliğin tanımı her şeyi bilmek değildir, bazen de ben bilmiyorum diyebilmektir, bilgelik hayata ve hayatın parçası olan her şeye derin bir saygı duymak, sahip olunan bilgiyi ise olumlu, yapıcı ve olgun bir şekilde kullanmaktır. Bilgeliğe ve sabra en çok bize akıl sorulduğunda, bir çatışmanın ortasında ya da, çetrefilli bir sorunu çözmek zorunda kaldığımızda ihtiyacımız olur. Bu sorunları çözerken de şefkatli davranmalıyız. Bu üçlü davranış biçimine ihtiyacımız olduğunda Jophiel bize yardım edecektir.
Ilımlılık ve Denge – Bilgeliğin özelliklerinden ikisi ılımlılık yani ölçülü olmak ve dengeyi sağlamaktır. Etrafımızda ne büyük fırtınalar koparsa kopsun, kendi ayaklarımız sağlam basarsa, kendimizi şüphe, korku ve üzüntü gibi duygulara kaptırmazsak çok daha isabetli kararlar alabiliriz. İşte kendinizi dengesi kaybolmuş, umutsuz ve ne yapacağınızı bilmez halde hissediyorsanız, aşırı tepkiler verip sonradan pişman olacağınız bir yola gireceğinize Jophiel’i çağırabilirsiniz.
Cesaret ve Hareket – Yaratıcı düşüncelerimizi, bilgece kararlarımızı, denge sağlamak arzumuzu hayata uygulamazsak sonuç alamayız. İşte bunlar cesaret ve doğru adımları atmayı gerektirir. Jophiel size yardım edecektir.
Geleceği yaratmak – Geleceğinizin nasıl olmasını istiyorsanız bunu hayal edin. Jophiel size fikir ve ilham verecektir. Ve yukarıdaki tüm özellikleriyle tam bir paket halinde bundan sonraki adımlarınızda yardımcı olacaktır.

serinumara

Kayıtlı Üye
Bırakın da meleğim konuşsun. Kaç gündür debeleniyorum :) Zaten öyle bir derdim var bin dermana değişmem ki sormayın. Meleğim ne diyor acaba? Bas bas bağırıyor da ben duyamıyorum. Ah ki ne ah! :)

elezya

Kayıtlı Üye
Tabiki sizde hakılsınız kimse kimsenin halini isteğini bilemez ama inanın herkesin derdine derman bulmak o kadar kolay olsa da ben de 14 yıldır bu kadar beklemeseydim inşallah derdinize derman çare bulursunuz iyi dileklerim sizlerle iyi forumlar sevgi ve ışıkla kalın..

Keira

Moderator
Hepinize yardımcı olmayı çok istiyoruz. Ancak amacımız en doğru ve en kapsamlı bilgi vereni seçerek üyelerimizin en azından daha kapsamlı bilgiler öğrenmesini sağlamak.. Bu konu kapanmayacak ve doğru zaman geldiğinizde hepinize rehberlik edilecektir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bugün kart seçilecek kişi verdiği cevapla l'esprit olmuştur. Lütfen dileğinizi içinizden geçirin, meleklerin rehberliği sizinle olsun. :Angel_anim:

Kart: YENİ BAŞLANGIÇLAR VE TAZE BİR SIÇRAMA

- Yaşamınızın bir bölümü kapandığında başka bir bölümü çiçeklenmeye başlar. Şu anda, yaşamınızda yeni bir gelişimin ilk işaretlerini farkediyorsunuz. Bu yolda sizin için çok büyük bir iyilik var. İnanç dolu kalın ve olumlu bakış açınızı koruyun.

- Dua: ''Yeni fırsatlar getirdiğin, destek sunduğun ve geçmişi serbest bırakarak şifalandırmama yardım ettiğin için teşekkür ederim. Yaşamımda değişimler deneyimlediğimde içimi güvenle doldur.''

Küstüm işte.Bana ikinci bir şans daha vermeniz gerekmiyor muydu? Hani ilk ben yazdığım için.Daha kapsamlı bilgi verebilirdim ben.:(

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Başmelek Jophiel için en kapsamlı cevap sevgili AJA tarafından verildi. Lütfen dileğinizi içinizden geçirin, melekler yolunuzu aydınlatsın.

Kart: DESTEK İÇİN TANRI'YA VE MELEKLERE YÖNEL.

- Siz güçlü ve bağımsız bir kişisiniz. Bu kart durumu tamamen Tanrı'ya ve meleklere havale etmenizi söyler. Bazı durumları kendi başınıza çözümlemeye çalışırsanız, gereksiz endişelerle kendinize yük yaratırsınız; bu yüzden çözümü elinizde bulma deneyimini yaşamaktan kendinizi alıkoymuş olursunuz. Diğerlerine size yardım ve destek vermeleri için müsaade ettiğinizde aslında kendinizi güçlendirirsiniz.

- Dua: ''Sevgili Tanrım ve melekler; bu durumu (-kısaca tanımlayın-) şu anda ve tümüyle size havale ediyorum. Durumun dışına çıkıyorum ve konuyla ilgili herkesin üzerine İlahi mucizelerin ışıklarını saçmasına izin veriyorum.''