Tarafımca Denenmiş Sevgi Uygulamaları

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle benim durumumdan bahsedeyim biraz, karşılıklı sevgi olduğuna emin olduğum bir durum bu (ortak arkadaşlarımızdan aldığımız duyumlar karşılıklı davranışlar vs.). Fakat ne karşı taraf ne de ben ilk adımı atmaya çekiniyorduk, bu böyle 4 yıl falan sürdü. Baktım olmuyor, birçok uygulama denedim sonuç alamadım. En sonunda tamamen kendimi bu işi artık çözüme kavuşturmaya adadım ve çeşitli uygulamalar yaptım. Birkaç uygulama yaptığım için hepsini yazmayı uygun gördüm. Fakat belirtmem gerekir ki, ben 3 gün boyunca bu uygulamaları yaptım, en sonunda cesaretimi toplayıp ilk adımı attım. Sonuç: Başarı :)

Muhakkak yaptığım uygulamaların etkisi vardır, belki karşı tarafa sevgi yönünden bir etkisi olmasada bana cesaret ve özgüven yönünden çok büyük katkısı oldu, yazdığım gibi 4 yıl boyunca 2 lafı bir araya getirememiştim. :D
Ama belirtmeliyimki, karşı tarafın bana karşı olan hislerinden emindim. Bir de illa karşı taraftan ilk adımı beklemeyin, uygulama süresince birşey olmazsa ilk adımı siz atın. Şuan kendime çok kızıyorum, keşke yıllar önce konuşsaydımda, yıllarca kendimi paralamasaydım diye, ama sağlık olsun. :)

Yaptığım uygulamalar:

İlk Olarak Pcnizin masaüstü arkaplanına sevdiğiniz kişinin bir resmini koyun, mümkünse fotoğraflarını evinizin en çok kullandığınız noktalarına koyun.

Ben genelde resme okunan uygulamaları yaptım, tek sefer baslayıp hepsini yapıyordum. Kısa oldukları için çok zaman almıyorlardı.

1- ve elkaytu aleyke mehabbetem minni ----- Bu ayeti ara sıra 21 defa okuyup resme üflüyordum.
2- kem tereku min cennatin ve uyun. ----- Bu ayeti ara sıra 21 defa okuyup resme üflüyordum.
3- lehü megalidüs semavati vel ard.ve innallahe lehüvel ganiyyül hamid. -----Bunu 3 defa okuyup resme üflüyordum.
4- İnşirah suresini okuyordum 1 defa sonra resime üfleyip, ardından da bunu söylüyordum:
Tevekkelü Ya huddame hazihis sureti inşirah ve ahriku kalbe (Sevdiğinizin ismi) bi muhabbeti (Sizin isminiz) bi hakki hazihis sureti inşirah.
5- ba ba ban sa sa san ca ca can (7 kere okuyun, sonra resme üfleyin) ---- EHLi_HAVAS --- Estanbul forumundan (http://www.estanbul.com/muhabbet-icin-yuze-uflemeler-91258.html)

6-Bismillahirrahmanirrahim. Ve ellefe beyne kulubihim lev enfakte mafil ardı camian ma ellefte beyne kulibihim ve lakinnallahe ellefe beynehum innehu azizun hakim.'' Enfal suresi 63 ayet. ----- Çok sık olmasada bunuda okurdum.

7-Konusmadan 1 saat önce bunu 1 defa okumustum; http://www.gizlimabet.com/threads/2799-Allahin-geri-çevirmeyeceği-en-güzel-herşeye-gücü-yetecek-dua

8- Arasıra Urumun Gül Majisi ve Sutun Uygulaması, Zihin gücüyle telepatik aşk adında bir uygulama (Sadece 1 defa yaptım, forumda bulabilirsiniz), Uzaktan Psişik Ayartma (forumda bulabilirsiniz) diye bir uygulama bunuda 3 defa falan yaptım.

9- Ezan okunurken içinizden geldiği gibi dua edin.

Unutmadan, eğer sigara içiyorsanız bazen içeceğiniz sigaranın üzerine sevdiğiniz kişinin adını ve soyadını yazıp onu düşleyerek için.

Evet arkadaşlar yaptığım uygulamalar bunlardır. Söylediğim gibi illa ilk adımı karşı taraftan beklemeyin.

İnşallah sizinde dualarınız kabul olur, herkes çok mutlu olur. ^^

anık

Kayıtlı Üye
Paylaşım için Teşekkürler Acaba Zihin gücüyle telepatik aşk ve Uzaktan Psişik
Ayartma linklerini atabilirmisin bulamadımda

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Paylaşım için Teşekkürler Acaba Zihin gücüyle telepatik aşk ve Uzaktan Psişik
Ayartma linklerini atabilirmisin bulamadımda

Daha iyisi burada paylaşayım, sen bulamadıysan diğer arkadaşlarda muhtemelen bulamayacaklardır ^^

---Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü---

İnsan beyninin sırları henüz çözülememiştir,insan beynindeki güç o kadar muazzamdır ki kişi sadece zihnini kullanarak düşüncesiyle madenleri bile eğip bükebilmekte,eşyaları sadece bakışlarını yönelterek ve zihnini odaklayarak yerinden havaya kaldırabilmektedir.Böyle muazzam bir güç ve yeteneğe sahip bir beynin diğer bir beyne odaklanarak diğer kişinin beynini kendi istediklerini yapmaya şartlandırması çok kolay olsa gerekir.Sadece bu işlemi yapmak için nasıl davranmak gerektiğini bilmek kafi gelecektir.Burada insanın beyninde mevcut olan telepati gücü devreye giriyor.
Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.

---Telapatik aşk büyüsü tarifi---

Telapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.
a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.
Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.
b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.
Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.
c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.
d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.

---Göz bağcı nasıl oluşturulur.---

Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

alintidir

-----

---Psişik Ayartma (Uzaktan Psişik Ayartma)---
Daha önceki bölümlerde bahsedilen o zor cinsel imglemeler gerekmeden, konforlu evinizden güzel bir hedefi(partneriniz) etkilerken kendiniz hayal edin. Psişik Düşünce izleyicileri, ayartma çalışmalrınız atmosfere yayan enerji küreleridir. Bunlar " izleyicilerdir" çünkü avınızı yakalar ve onu sıcaklık, çekim düşüncesine boğar. Evet, size şehvet duymasını sağlar. Psişik Düşünce İzleyicisi yaratmak bir haftalık pratikten geçer ama çabaınıza değer. İşte yöntem:

1) Dik oturun ve önceki yöntemi ( http://www.estanbul.com/renkleri-bir...igi-45391.html) kullanarak beyin durumunuz değiştirin

2) Ellerinizi uzatın, altı 15 cm uzaklığında olsun ve her biri size dönük olsun. Küçük bir basket topu tutyormuş gibi yapın.

3) Avuçalrınızın ortasındaki küçük çakralar enerjiyle parlayan top gibidirler.Bu çakraları aktive etmelisiniz.Bunu yapmak için onların saatin tersi yönünde döndüklerini imgeleyin. Beş kez döndürdükten sonra onları yırtıp açtığınızı hayal edin. Güçlü yırtılma hissini, her iki elinizde de enerji topalrının patlaması gibi hissedin. eliniz zonklasın ve kızarsın. Çakraların bir dereden akıyormuş gibi altın enerji aktığını hissedin. Ellerinizin arasındaki coşkuyu yansıtan, yanardöner psişik enerji topu yaratın. Topun büyümesini ve yoğunlaşmasını sağlayın. Belli bir noktada direbci hissedn ve akım azalsın. Top koyulaşsın ve serbest bırakılmaya hazır olsun

4) Harika bir enerji kaynağ başınızın 18 cm yukarısındadır. Bu enerjiye dokunun. Yukarınızda gümüş nerji küresi imgeleyin. Onun sıcaklığını hissedin, sonra onu zihin gücünüzle yarın. Yarıldığında enerjinin başınızdan aşağı aktığını hissedin ve taç çakrasını ateşlesin. Ateşlediğinde enerjinin üçüncü göz çakranıza aktığını ve orayı da aydınlattığını imgeleyin. Sonra ateşlesin. Kalp çakranız açlsın ve enerjiyi avuçlarınıza döksün. Enerji avuçlarınızda büyüyen topa dönüşsün.

5) Enerji topunu bir hedef ya da amaçla bağlamalısınız. Bu abağlama işini kolaylaştırması için buna enerji küresi adını verebiliriz. Sizin çin güçlü bir anlam iafde eden nadir bir isim olmalıdır. Ona bu isimle seslenin ve sonra emredin. ÜÇ kez (üç sayısı mistik ve psişik özelliklere sahiptir. Koruyucu meleğinizi üç kez çağırmanız ruhsal rehberinizi uyandırımış) basit kelimelerle dileğinizi ifade edin. Mesela; (markus, Lisan'ın beni çekici bulmasını sağla!" Emrinizi net, emin tonlarda söyleyin. Güçlü konuşun. Küreye niyetinizi yükleyin sonra gözlerinizi kapatınve küreyi hedeflerinize doğru gitmesi için atmosfere bırakın. Küreyi bırakırken arzunuzun kürenin içine girdiğini hissedin.

6) Etkisini arttırmak için gün boyunca enerji kürelerini gönderin. Denemelere göre kadının ( ya da erkeğin) algısnı size çevirmek için üç top yeterlidir.

Avınızın hislerini emrinize dayalı olarak çağırabilirsiniz. Ama en etkili emirler, sevgi, korku ya da arzu gibi yoğun duygular gerektiren emirlerdir.

---Renkleri Bir Araya Getirme Tekniği---

Görsel olarak yönlendirilecek bu teknik beyin dalgası aralıklarını çok hızlı bir şekilde düşürebilir. Renkler Tekniği sahip olmak istediğiniz zihin gücüne kavuşmanızı sağlar.

Gökkuşağının renklerini hatırlarsınız değilmi? Ferahlatır:Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Mor.

Teta beyin seviyesine gelmek için uzanmalı, bacaklarınızı ve kollarınızı açmalısınız. Yavaş yavaş nefes alın. Bir süre sonra, zihin gözünüzle kırmızı bir nesne hayal edin. Bir elma görün ya da kırmızı bir Corvette. Gerçekten onu üç boyutlu olarak imgeleyin ve deteylara boğun. Parladığını, ışık saçtığını görün. Otuz saniye kadar zihninizde tuttuktan sonra resmi silin. Turuncu bir şey imgelemeye başlayın. portakal ya da bir basket topu olabilir. Basket topundaki pütürlü yüzeyi görün, sertliğini hissedin. Sonra resmi silin ve Sarıya geçin, Mor rengine ulaşana kadar aynını yapmaya devam edin. Bu noktada, beyniniz düşük Alfa seviyelerinde titreşiyordur. Rahatlamış durumunuzu derinleştirn.

Tüm renkler imgelndikten sonra, karanlığa inen merdivenlerin önünde durduğunuzu imgeleyin TAM 21 basamak var. İlk basamağa adım atın ve gerçekten aşağ indiğinizi hissedin. İkinci adımı atın ve aşşğıda olduğnuz hissini deneyimleyin. 21. basamağa kadar aynısını yapın. son adımda önümüzde bir kapı hayal edin üzerinde çalışın. Detayaları fark edin. Ahşap mı ? Çelik mi? plastik mi? Bu kapı siizn özel yeriniz. Oldukça ruhsal bir seviye.

Kapıyı açın ve hayal dünyanızı imgeleyin. Bir göl, dağlık alan, uzay olabiir. Neyi seçerseniz seçin, şu anda olduğunuz yer olmadığından emin olun. Sadece meditasyon yapmak, düşünmek, burada neyi gerçekleştirmek istiyorsanız onu dile getirmek için saatlerce içine çekileceğiniz yerdir burası. Enerjiyle titreşen kutsal yerinizdir. nefes alın ve devasa enerjyi içinize çektiğinizi imgeleyin. Bunu üç dakika boyunca yapın.

Şimdi, ayartma tekniklerine hazırsınız. Şu andan itibaren zihin gücüyle ayartma tekniklerinizi kontrol edeceğiniz yer de burası olacaktır.

alıntıdır