Bu varlık musallatı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amyle

Banlı Kullanıcı
Yaklaşık olarak bir hafta önce arkadaşımın kardeşi ziyaretime geldi .Kendileri buradan bir yıl önce taşınmışlardı o zamana kadar kardeşide bildiğim kadarıyla sağlıklıydı .Yedi aydır rüyasında sürekli olarak yaşlı bir kadını gördüğünü anlattı bana, kadının ona türlü türlü işkenceler yaptığını ona gösterdiğini söyledi aynı zamanda kadın ona karşı onun zaaflarını kullanıyormuş mesela aşık olduğu biri varmış, bir başka kız da bu kişiden hoşlanıyormuş ve ikisini gösterip arkadaşımın kardeşini çıldırtacak bir takım şeyler yaptırıyormuş. Mesela erkek arkadaşı ona gel emri verdiği zaman arkadaşımın kardeşi peşinden gidiyormuş, anlattığı kadarıyla bir dereye götürülmeye çalışıyormuş . Kapıyı açmaya çalışıyormuş açamıyormuş . O bunları yaşarken annesi ve ablası onun uykusunda gezdiğini görüyormuş, uyur gezerlik hali gösteriyormuş yani, sonra annesine saldırıyormuş, annesi bunu tam o esnada uyandırmış bir tokatla, o ayıldığı zaman hemen bayılmış....
Bunlar hep oluyormuş, hatta kız o kadını normalde de görüyormuş, mesela geçenlerde yolda annesi ile birlikte yürürken, kulağında kulaklıkla tam bir araba ona doğru geliyormuş ve annesi arkasından çekil yoldan diye bağırmış, ama kız duymamış bunu, bir araba çarpacakken, o sırada kafamın içinde onlarca ses geri çekil diye bağırdı bir adım çekildim ve önümden hızlıca araba geçti dedi bana. Aynı zamanda o kadını da görüyormuş, annesine söylediğinde annesi saçmalama gel orada bir şey yok diyip götürüyormuş kızı.
Kız yine gördüğü bir rüyada kadın onun bedenine işkence yaparken, benden ne istiyorsun ne istersen yaparım diye yalvarıyormuş , kadın ona senden hiçbir şey istemiyorum ölene dek beraberiz demiş...
Onların olduğu bir ortamı rahatça hissedebiliyorum içimde boşluk gibi bir his oluyor dedi bana arkadaşımın kardeşi. Çok şaşırdım, doktora da gidiyorlarmış şizofrenimi değilmi diye ama sadece panik atak varmış... Çok garip geldi, nedir bu?

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Bunun sebebi hernesede allahin kudreti her seye yeter ve yakin zamanda kurtarir insallah butun mahlukatin peygamberi hz muhammedin hurmetine..

mysen13

Kayıtlı Üye
Sizofrenik de olabilir varliklarla da ilgili olabilir kesin birsey soylemek olmaz .Ilk psikiyatriye gitmeden Ehli bir medyuma gitmenizi ogrenirim O zaten Size doktorluk bir sorun mu degil mi soyleyecektir .
Bence Cinlerden dolayi Arkadasinin kardesi cunku Cinlerin bazilari dere kenarlarinda yasar En iyisini "Cenab-ı Hak" Bilir .

Godric

Banlı Kullanıcı
Dostum bu konularda şöyle bir şey tavsiye edeyim.

Varlıklar bu şekilde posses olmazlar. Kısacası ev vs. içerisinde varlığı hissediyorsa tamam. Ama direkman yanında oluyorsa her an iki ihtimal var arkadaşın ergenlik bunalımından dolayı zihni ona oyun oynuyor , diğer ihtimal şizofreni başlangıcı var.

Çünkü Astral alemde verilen zararlar böyle konumlarda fiziksel olarak vücutta da yer alıyor. ha her vucut izine bu böyle diyemiyoruz. Ama Arkadaşının eğer uyur gezerlik problemi de varsa bunu varlığa bağlamak saçma cunku Şizofren insan Şizofren olduğunu kabul etmez. Bunu da doktor ona söylemez ailesine söyler özelliklede yaşı ufaksa.

Bilinç altı insanlara ciddi oyunlar oynar. Kendinde bunları görüp bunu varlıklara yorup kendi üstüne ya da bilinç altına bunları çekme bunu öneriririm.

Ama şunu belirtmek isterim ki;
Varlık durumunda arkadaşının şuan ki durumu zihninde bunları yaşadığı için Exorcism dediğimiz yani varlığın direk insanın içine posses olması durumunu yaşamıyordur umarım ki anlattığından böyle bir olayın olmadığını düşünüyorum. Zira şahsın kendini yada enerjinisi çekmeden tahminde bulunmak çok zor.

Ama muhtamelen dediğim gibi ya şizofreni başlangıcı yada bunalım dönemi eserleridir ergenlikte normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...