Titreme Baygınlık??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhabaaaa
arkdaşlar bır sorum olucak size... Yenı çalışan bır elemanım var stajer 17 yasında bı kız ancak kız gecelerı annesı ewde olmadıgı zaman tıtreme ates basması baygınlık gıbı durumlar olusuyor. ewde tek kaldıgı zaman bunun sebebı ne olabılır ben psıkolojık oldgunu duusnmuyorum cunku herhangı bırseyden korkmuyor.. durduk yerde oldugunu soyluyor sızde sebep nedir nasıl çözebılırız yardımcı olursanız sevınırım?:boat::boat:

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Yalnız kalınca olduğu için hemen insanın aklına cinler geliyo ama bence o değil.Epilepside böyle olur illaki ağzından köpük gelmez.Detaylı bir beyin filmi ile ortaya çıkıyo bide çok gizlisi var bu genelde öyle yapıyo oda uyurken çekilen bi filmle ortaya çıkıyo.Bu rahatsızlığı olanlar çok hassas yapılı oluyo ve strese gelemiyo.Belki annesinin yokluğu üzüntü yapıyodur.Geçmiş olsun. Cinlerden olsa mutlaka korku olrdu yaşıda küçük korkmuyosa böyle bişi olabilir bide saraya sebep olan cinler var tabiii oda olabilir.Bir danıdığın kızında vardı gece kalkar kimseyi tanımaz gezerdi cinlerden diye gitmedik hoca kalmamıştı.O dediğim gizli olan saradanmış uyutup film çektiler normal filmde çıkmadı.Sonra ilaç kullandı geçti. Ama şimdi dikkat etmesse öyle titryip bayılıyo.V e kalktığında gücü bitmiş oluyo. Ama köpük falan gelmiyo ağzından .Yani böyle bişide olabilir.

muratsavci

Kayıtlı Üye
bayılma yok sadce bi sıcaklık terleme oluyo sonra üşüyorum daha herşeyden rahatsız oluyorum daha sonra titremeye başlıyorum ölede uyuyorum zaten yazıyı okuttum aldıgım cevap buı... bu sekıldeymıs tam olrak ? ne olabılrı

yardımcı olabılecek bırısı yokmu?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Genelde korku filmi seyreden, karanlık hikayeler okuyan biriyse etkisinde kalmış olabilir veya farkında olmasa bile daha önce yaşadığı bir olaydan dolayı bilinçaltında yalnız kalmaktan dolayı korku yerleşmiş olabilir. Ancak burada yazılan özellikle cin olabilir gibi mesajları okutmanız hiç de doğru olmaz, daha da korkmasına sebep olursunuz. Öyle bir durum yaşadığında derin nefes almasını sakinleşmeye çalışmasını önerin. Varlıklar olsa annesi evdeyken de odasında hisseder. Bence iyi şeyler düşünün kötüyü çekmeyin. Ancak tedbirli olmak adına da size önerilerim , inancı varsa ve kendini rahat ve güvende hissedecekse 11 İhlas veya Ayetel Kürsi ile korunma kalkanı yapabilir. Ya da enerji kalkanını tercih ederse psişik saldırılardan korunma ve kalkan yapabilmesi için link vereceğim.

http://www.gizlimabet.com/threads/22550-Psişik-korunma-ve-kalkan!!!

http://www.gizlimabet.com/threads/24772-Pranik-Nefes-ile-Prana(yaşam-enerjisi)-Çekmek!

Godric

Banlı Kullanıcı
Bence epilepsi olabilme ihtimaline karşı doktora gidilmeli.

Hatta Kesinlikle Epilepsi Yanlızlık bilinç altı cidi anlamda tetikler ve ölüme kadar yol açar. 20 yaşından sonra direkt öldürücü sonuçlar ortaya cıkartır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bayılma yok, sadece sıcaklık, terleme sonra da üşüme denmiş. Bana pek epilepsi gibi gelmedi ancak haklı da olabilirsiniz. En doğrusu en kısa zamanda bir doktora gitmesi olacaktır, eğer her şey yolunda çıkarsa diğer yöntemleri deneyebilir.

Godric

Banlı Kullanıcı
Bayılma yok, sadece sıcaklık, terleme sonra da üşüme denmiş. Bana pek epilepsi gibi gelmedi ancak haklı da olabilirsiniz. En doğrusu en kısa zamanda bir doktora gitmesi olacaktır, eğer her şey yolunda çıkarsa diğer yöntemleri deneyebilir.

Epilektik Semptomlar değişiklik gösterebilir. Çevremde bir çok insan olduğundan . En doğrusu doktora gitmesi ardından gerçekten farklı bir durum varsa söz veriyorum bizzat ilgileneceğim. Ama çıkacağını sanmıyorum. Panik Atak da olabilir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...