Loğusalık Dönemi ve Cinler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhaba bır konu hakkında bılgı alabılırmıyım ablam yenı dgum yaptı.. ancak karabasan cinler farklı sesler gıbı olaylar oluyor ve butun kadınların logusalık donemlerınde oluyormus bunun sebebı nedır ? yada nasıl korunabılırız ? bilgisi olan varmı ?

dede

Kayıtlı Üye
Tekrar bulamadım,araştırabilmen için ve en azından bir fikir verebilmek için yazıyorum.
Hz.Süleyman ı araştırırken okumuştum, Hz süleyman ordusuyla beraber çölü aşarken,üstü başı yırtık bir kadına rastlar ve kadın ona şeytanın kızı olduğunu söyler,Hz.süleyman sorar sen ne yaparsın diye,kadında cevaplar 'ben çocuk düşmesine sebep olurum,yeni doğurmuş ve doğuracak kadınları rahatsız ederim, küçük çocuklara ve hastalara kabus görmesine sebeb olurum' der.Ardından Hz.süleyman da 'seni zincire vurup üstünden kaynar bakır demir dökmeli' der.kadında onu serbest bırakması karşılığında şunu söyler'kimki şu ayetleri evinde bulundurur(üzerine asar vs) ise ben ona bulaşmam'der ve Hz.süleymanda bu şekilde onu bırakır.

böyle bir hikaye ancak aradım bulamadım belki sen uğraşırsan bulabilirsin.
Ancak ayetel kursi okuyup,eve biryerlere cin mektubunu asarsanızda etkili olur ancak,mümkünse asılan duayı biri kendi elleriyle yazsın.
İnşallah iyi olursunuz...

Not:İmla hataları için özürdilerim,telefondan yazdığım için bazı yerlere hassasiyet gösteremedim.

muratsavci

Kayıtlı Üye
dua hakkında bılgınız varmı hadısı serıfı bılen varmıdır?

Lyusifer

Kayıtlı Üye
okuyabileceyiniz sure ve ayetler: ihlas,felak,nas,ayetu'kursi,fatiha bir de dua anlami iceren ayetler.bunlar da daha cok 'rebbena' ild baslayan ayetler.mesela amenerrasulu'nun son kisimlari.bunlari her halukarda okuyabilirsiniz.

aksamci

Banlı Kullanıcı
Lohusalık döneminde kadınlar savunmasız olurlar böyle varlıklara karşı. Çünkü abdestsiz olduklarından ve zayıf olduklarından o dönemlerde daha çok yaklaşır bu tür varlıklar kadınlara. Aynı şey adet dönemlerinde de olabilir kadınlarda. Bunun için ayetel kürsi, nas, felak gibi koruyucu duaları öneririm.

AJA

Elit Üye
Bu konuda bende bir tanıdığım için araştırma yapıyorum.Kendisinin ilk çocuğu düştü ve ikinci çocuğuda 7-8 aylıktan sonra kas hastalı diye tedavisi pek olmayan bir hastalığa yakalandı.Çocuk yürüyemiyor konuşamıyor yemek yiyemiyor hatta ciğerleri zayıf kaldığından üniteye bağlı olarak nefes alıyor.Annesinde musaallat durumları yaşandı ve halada eşi evde olmadığında rahatsız edildiğini vs söylüyor.Çocuk şuan 4 yaşında ve malesef bir tedavisi yok.Doktor doktor dolaştılar ve sonunda bir kaç hocaya medyunma sordular.Anne ve çocuğun üzerinde evlerinde negatif durumlar oldugğu söylendi.Ve bende bunun üzerine araştırıp bilgi sahibi olmaya çalışıyordum şu son günlerde ki bu konuya rastladım burada.Şimdilik görüşeceğim biri var bu hafta gerekeni yaptırıp Allahtan şifa dileyeceğiz.Bu arada şifa çalışmalarına katıldı bu bebek bir süre burada.El ve ayaklarında sıfır hareket varken şifadan sonra değişimler kaydettik :) Bu anne için elblette mucize niteliğinde..Umuyorum bende bu araştırma sonunda bir yol kat edebilir ve size de bilgilerimi paylaşıp yardım edebilirim.
Yalnız ablanız muhakkak çocuğun ve kendisinin yanında dua ayırmamalı.Sık sık dua okusun ayetel kürsi ile koruma çemberi yapsın kendisine ve çocuğuna.Mümkün olduğuu kadar bebeğini yalnız bırakmasın..

Sevgiler.

La-edri

Kayıtlı Üye
Yalniz kalmamasini ve bebegi uzun vadeli yalniz birakmamasini tavsiye ederim, Allah ablanizi ve bebeginizi korusun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...