Astral çıkış/seyahat ile cinlerin bir bağlantısı var mı?Astral seyahati kolaylaştrmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
İki hafta içinde yaklaşık olarak dört ile beş kere istem dışı astal çıkış yaşadım. Ama hepsinde düşüş yaşadım. Tecrübe edindiğim ilk kontrolsüz, istem dışı astral çıkış deneyimim kadar korkutucu değildi, ama yine de korkutucuydu, genellikle bu durum gördüğüm kabuslardan sonra uyanıklık halinde tekerrür ediyordu. Ve uyku ve uyanıklık arasında, hareket edememe durumunda, abuk sabuk şeyler görüyordum.
Her neyse, bugün saat altı'da uyandım. Saat dokuz'a doğru ise, yatağa tekrar döndüm, uykumu alamamış olduğum'dan dolayı hafif mayışık bir vaziyetteydim.
Astral seyahat yapmayı aklıma koymuştum. Genellikle istemsiz astral çıkışlarımdan önce hangi uyku pozisyonumda olduğumu ve onun benim astral çıkış yapmamı sağladığını biliyorum. Bu benim tecrübelerimle edindiğim bir gerçekti. Bu yüzden onu yaptım.
Bunun yanı sıra siteden okuduğum bilgilere göre bir müzik açmam gerekiyordu. :) Birdy'nin albümünü koydum, çünkü rahatlatıcıydı ve aynı zaman'da müzikte uyumak ise benim alışık olduğum bir durumdu.
Bir arkadaş yine sırt üstü uykuya dalmamız gerektiğimizi söylemişti, önce denedim, ama o şekilde uyku haline geçmem mümkün değildi, zaten işe de yaramadı. Daha sonra bacaklarımı astral çıkışı sağlayan kendi tecrübelerimle deneyimlediğim pozisyona getirdim, ve uyudum. Kötü bir kabus gördüm yine, daha sonra uyandım, ama hareket edemiyordum, uyku ve uyanıklık arasındaydım yine, işe yaramıştı, ama vazgeçmiştim ve bunu yapmak istemiyordum, içimden "vazgeçtim" dedim, sanki bir şeylerin beni duymasını bekliyormuşum gibi, ve bunu dediğim anda, yine aynı şeyler bu duruma tepki gösteriyormuşcasına saçımdan kuvvetlice tutup beni havaya kaldırdı gibi. Evet, bir elin saçımı hışımla tutup beni çektiğini hissettim. (Bir önceki istemsiz astral denememde ise bir şeyin yatağımın içinde bedenimin üzerinden süzüldüğünü hissetmiştim, her neyse. Bu deneme tamamen isteğimle olduğu için daha az şok durumundaydım ama sonuç olarak vazgeçmiştim ama işe yaramamıştı.)
Daha sonra havada durduğumu hissettim, gözlerim o ana dek kapalı gibiydi ve açtığımda havada olduğumu gördüm, ama bu defa daha da üstüne gittim, korkmayacaktım evet, tavandan geçtim! ve gerçekten dışarı çıkabileceğimi düşündüm, ama tavandan çıktığımda zeminden tekrar kendi bedenimin üzerine çıktığım yaklaşık üç kez tekrar eden bir olay yaşadım. En son çıkış yaşadığımda, üçüncüsünde artık korkmuştum ve kalp atışlarım şiddetli bir biçimde hızlanmıştı, göğsüm acıyor gibiydi. Daha sonra havadan bedenime düştüm, ya da yatağıma düştü bedenim, hala ayırt edebilmiş değilim, neyse, dua edip uyuşukluğun geçmesini bekledim. Çok korkuyordum, bir süre sonra geçti de, uyandığımda o albüm kapanmıştı.

Arkadaşlar, sorum, astral çıkış yapmak ne kadar korkutucu olsa da kolay ama seyahat zor, hiç yapamadım. Her yapacak gibi olduğumda tavandan çıkıp yerden tekrar bittim. Bana gerçekten astral çıkış yapmış olan arkadaşlar varsa aşama aşama neler yaptıklarını yazabilirler mi? Ve tam olarak astral seyahati yapmamı kolaylaştıracak şeyin ne olduğunu? Bu arada astral çıkış/seyahat ile cinlerin bir bağlantısı var mı? Teşekkür ediyorum hepinize.

IshKafel

Kayıtlı Üye
İş
Bilgisayar Programcısı
Merhaba,buna benzer şeyler bende yaşamıştım.Genelde sırt üstü yattığımda veya birşeyleri gerçekten kafama takıp stres altında kaldığım zamanlarda yaşıyordum.Uyku felci olarak geçiyor bazı kaynaklarda da karabasan diye geçiyor bu olay.Ama ben kesinlikle bu tarz olaylar yaşayan (karabasan) insanların astral seyehat başlangıcı yaptıklarına inanıyorum.Eğer yeniden yaşarsan bu tarz bir durumda imaje et sadece hayalini kur.Bu belki işe yarayabilir.Varlıklar konusuna gelirsek,ben sırt üsttü yatıp bu bahsettiğin olayan benzerlik taşıyan bir durumla karşılaşmıştım.Üzerimde birşey geziniyordu,sadece enerjisini ve üzerimde sağa sola geçerken bıraktığı rüzgarı hissediyordum,işin ilginç yanı sorgulamıyordum bile ne olduğunu.Tabi bu durum beyinin uyku ve uyanıklık arasında kalmasından kaynaklı da olabilir.Bilincin fiziki bedene geçmeye çalışması yaratıyor bildiğim kadarıyla bu durumu.

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Kesinlikle, astral seyahatin başlangıç noktası halk arasında "karabasan" olarak geçen o uyku ve uyanıklık arasındaki felç durumudur.
Belirttiğim gibi ne zaman kötü bir rüya görsem, ve akabinde bu "karabasan" diye tabir ettiğim olayı yaşasam, astral çıkışları da hemen akabinde yaşıyorum. Sürekli olmuyor ama, eğer şu ana dek bu felç durumunu yaşadığım anları göz önünde bulundurursam, karabasandan sonra astral çıkışın pek nadir yaşandığını söyleyebilirim. Ama dediğim gibi astral seyahatten önce mutlaka karabasan diye tabir edilen o felçlik, uyku ve uyanıklık durumunda kalmam gerekiyor. Bu sizde de olduğu için genelleme yapıp, bunun herkes için geçerli olduğunu söyleyebiliriz. O anda bir şeyleri teorize etme durumu hiç aklıma gelmemişti, bunu da deneyeceğim. Tabii korkmazsam. Ama benim sırt üstü yattığım zamanlarda olmuyor bu, istediğim pozisyonda yattığımda olabiliyor, fakat bundan önce tecrübelerimle sabitlediğim bir uyku pozisyonunda olmam gerekiyor.
Bu anda varlıkların müdahil olduğu konusu ise benim perspectiveimden ve o anki hislerimle kesinlikle ve kesinlikle varlığını onaylayacağım şeyler.
Zira ilk istemsiz çıkışımda da, uyku felci anında, hareketsiz kaldığımda, ve düşüş esnasında bir kaç şey görmüştüm ısı dalgalarına benzeyen, bunu paylaşmıştım da.

IshKafel

Kayıtlı Üye
İş
Bilgisayar Programcısı
Varlık konusunda hayal olmadığını düşünürsek eğer,gördüklerimi paylaşmak istiyorum.Üzerimden sadece sağa ve sola hareket eden rengi çok az belli olabilecek kadar saydam(turuncu) bir varlığın/hayalin/nesneyi görmüştüm.Ve gerçekten bunlar olurken hiç sorgulamayıp sadece izliyordum,rüzgarı bile hissediyordum sağa sola gittikçe.Bu zamana kadar yaşadığım karabasan olaylarının en ilginci buydu diyebilirim.

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Ben de tam olarak sağım da duran iki farklı günde farklı biçimlerde olan varlıklar görmüştüm. İlk yaşadığım astral çıkışta gördüğüm şey tamamen biçimsiz, kütlesiz, buharımsı ve ısı dalgalarına benzeyen bir şeydi, bir diğeri ise yine sağımda küçük ve mavi bir şeylerle örtünmüş olan ne olduğunu tam olarak kestiremediğim bir şeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...