Bana böyle bir sey lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underworld20

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bana aşk duası lazım ama uzun olmayacak gunde 10 bin 5 bin okunan tarzda değil kısa olsun lütfen etkili ve büyü olmasın münkünse cünkü büyüler pek işe yaramıyor gibi birde facebook fotografı var onada okuyabilirim yani resme okunan

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Allah'ım bana gerçekten emek verebileceğim bir aşkı nasip et. Aşkı anlamamı sağla. Bakkaldan sipariş verir gibi sahip olacağım ve değerini bilmeyeceğim bir aşk verme. Aşkı aşk olarak yaşamayı nasip et. Beni aşkla olgunlaşır. Amin. Bir kere okuman yeterli.
Dua nedir. Büyü nedir. Ritüel nedir. Sen bir öğren. Sonra talep et. Şu forumu adam gibi kullanmayı öğrenin artık.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

underworld20

Banlı Kullanıcı
kullanmayı biliyorum bu dediğin şeyi hergün yapıyorum zaten birde ismi azam duasını tam bulamadım bütün üyeler farklı paylaşmıs sen biliyor musun ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İsmi azam duası belli değildir. Birden farklı ismi azam duası vadır. Alimler bu konuda bir fikir birliğine varamamıştır. Bu yüzden böyle bir arayış içinde olmayınız.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

cecen

Kayıtlı Üye
sen dua istiyorsun arkadaşım birde kalkıp resme okunan dan diyorsun resme okunan dua nedir? ben hiç duymadım Dua sınırlı ve aciz olan insanoğlunun sınırsız ve sonsuz kudret sahibi Allah ile kurduğu diyalog ve köprüdür bu sebeple insan tarihin hiçbir döneminde duadan uzak kalmamıştır dua aynı zamanda zikirdir ibadettir Peygamber Efendimiz s.a.v dua ibadetin özüdür buyurmuştur sen ne isteyeceksen samimice yaradana el açıp duanı et ve hayırlı ise bu işimin olmasında yardımcı ol de en güzel dua samimiyetle içten yapılan duadır bence seninde yapman gereken amacın neyse ALLAH tan onu dilemendir ister sen resmine bakarak dua et facede ister hayal ederek o sana kalmış ama bence en güzeli hayırlı olanı istemektir benim düşüncem saygılarımla

canmert196

Kayıtlı Üye
buyu istiyo istedigi sey in dua oldugunu saniyor olay bu forumda bunu her maji konusu altina yazilmasi kadar sikici bir is olmadi ama illaki hicbir sey okumadan herseyi ogrenmek istiyorlar arama bile yapmiyorlar.uye ol konu ac sunu isterim sunu isterim konu ac tikladin mi tamamdir er gec gelir okuyun biraz okuyun.

underworld20

Banlı Kullanıcı
saygıya saygıyla karşılık veririz eyvallah birde ismi azam duası bile varmı

AJA

Elit Üye
Okuduklarımla gözlerim kamaştı bir an.Pes dememek için durduruyorum kendimi.Alllah aşkına foruma bir göz atın..Yetmiyorsa Kurana bir el atın oda yetmiyorsa google amcaya sorun .

underworld20

Banlı Kullanıcı
herkez gazel yazıyor bilgi veren yok bendemi gazel yazsamki ????????????????**

cecen

Kayıtlı Üye
ALLAH IN en büyük ismi bir kısım bilginler özellikle mutasavvıflar tarafından varlığı kabul edilir mutasavvıflar tarafından bu duanın halk tarafından bilinmediğidir yanlızca peygamberler ve veliler tarafından bilinmektedir İsm-i a'zâm ile yapılan tüm dualar kabul edilir tüm istekler yerine getirilir. Bu ismi bilenler, olağanüstü işler yapabilirler. Mesela Kur'an'da Hz. Süleyman kıssasında geçen ve "yanında Kitap tan bir ilim bulunan kimse" olarak nitelenen kişi, Belkıs'ın tahtını İsm-i a'zam sayesinde göz açık kapayıncaya kadar geçen bir süre içinde getirmiştir (en-Neml, 27/40). Gerçekte Allah'ın hangi isminin İsm-i a'zâm olduğu, böyle bir ismin bulunup bulunmadığı tartışma konusudur. alıntırı umarım biraz arayışına yardımcı olmuştur saygıyla

cecen

Kayıtlı Üye
ben dua ederim özellikle ismi azam yada özel bir iş için okudugum bir dua yoktur yatarken kalkarken ALLAH a dua ederim bildiğim sureleri okurum herşeyin hayırlısını isterim yaşamında ölümünde yani sizin dediğiniz gibi bir aşk meselesi için birini kendime aşık etmek yada sevdimek adına bir dua bilmiyorum ALLAH ım bana herşeyin hayırlısını vermesini diledim sizinde oyle yapmanızı tavsiye ederim

Babafaca

Kayıtlı Üye
Seni sevmeyene degil deger vermek günaha girme derim..Seni sevenlere yönel bnce...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...