Üç kat yasasında merak ettiğim bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladyrowena

Kayıtlı Üye
ben şunu merak ediyorum. üç kat yasası ne yaparsak bunun sonucunun üç katıyla bize tekrar döneceğini söylüyor. buna hissettiğimiz duygularda dahil mi daha açık konuşursak sevmekte dahil mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben şunu merak ediyorum. üç kat yasası ne yaparsak bunun sonucunun üç katıyla bize tekrar döneceğini söylüyor. buna hissettiğimiz duygularda dahil mi daha açık konuşursak sevmekte dahil mi?

Üç yasasında her yaptığınızın 3 katını alırsınız.Ama aşık olmak gibi duygular da değil.
Mesela birisine iyilik yaptınız onun 3 katını alırsınız enerji olarak ya da sizi mutlu edecek bir olayın olması şeklinde gibi . :)
3 kat yasasına göre birisine zarar verirsen de 3 kat zarar görürsün. :) Davranışlar,yapacağınız şeyleri kapsıyor.

Birisine aşık olmak değil de onu kendinize aşık etmeye çalışırsanız 3 kat yasası geçerli oluyor. :)

Umarım anlatabilmişimdir. :)

guvenhur

Kayıtlı Üye

Üç kat yayası nedir merak ettim, açıklarsanız sevinirim.

canmert196

Kayıtlı Üye
Wiccanmısın bu wicca inancında var. Tainin dediklerine katılıyorum ama bence duygularda buna dahil olabilir. Seversen sana bu duygular tekrar sevgi olarak pozitif yönde dönebilir ancak bunu sevdiğin kişinin seni üç kat sevmesi olarak düşünmemen gerekir. Sen birisini seversin başkasıda seni sever... Evrensel denge ile alakalı.
Muslumanim ama bu inanlarla alakali degildir wiccan olmak gerektirmez inanmak icin.Butun majisyenler bilir bu kanunu bu bir enerji kanunudur

AJA

Elit Üye
Peki negatif (kara büyü) yapan majisyenler bu 3 katı kanunundan kendini nasıl koruyorlar :) Yoksa hayatları zehir mi :)

bendekiben

Elit Üye
Hiç bir majisyen korunma çemberi oluşturmadan ritüelini yapmaya başlamaz zaten bu ritüeli gerçekleştirecek gücü varsa korunacak gücüde vardır. Özellikle varlıkla çalışmak onları yönlendirmek büyük enerji gerektirir. Ama onlarında güçsüz kaldığı dönemler vardır ve bu yaptıkları bazen yakalarına yapışabilir, ister kara büyü olsun ister ak sonuçta hür irade veya olması gereken olaya müdehale etki olduğundan sonucun majisyene nasıl döneceği belli olmayabilir bazıları için iyiliğine yapılan maji bazı kişileri kötü yönde etkileyebilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Hiç bir majisyen korunma çemberi oluşturmadan ritüelini yapmaya başlamaz zaten bu ritüeli gerçekleştirecek gücü varsa korunacak gücüde vardır. Özellikle varlıkla çalışmak onları yönlendirmek büyük enerji gerektirir. Ama onlarında güçsüz kaldığı dönemler vardır ve bu yaptıkları bazen yakalarına yapışabilir, ister kara büyü olsun ister ak sonuçta hür irade veya olması gereken olaya müdehale etki olduğundan sonucun majisyene nasıl döneceği belli olmayabilir bazıları için iyiliğine yapılan maji bazı kişileri kötü yönde etkileyebilir.
Ek olarak majisyen bireysel bir korunmadan ziyade alan korunmasi seklinde calisir bir calisma yapicaginda butun sevdiklerini yakinlarini korumaya almayi yoksa insanin en sevdiginden cikabilir kuralin bir maddeside bu sekilde.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu aslında İslamda da vardır daha doğrusu belki sadece Türkiye de yaşanan İslam inancında,çünkü hep "Allah hakkı üçtür" derler bir hata yaptığında veya şansın yaver gittiğinde....

Negatif çalışan birisi olayın neticelerini baştan kabullenir.Çoğunlukla kanser rahatsızlığı ilerleyen yaşlarda tezahür edebiliyor.Çünkü özellikle varlıkla negatif çalışanlar birçok şeyi bünyelerinde sindirip yok etmeleri gerekiyor.İstediğiniz kadar arının,arındırın,koruyun kollayın.Türkiyede vefat eden ve bu alanın herhangi bir ekolüne dahil majisyenleri ve nasıl vefat ettiklerini araştırırsanız bu sonucu farkedersiniz.

Bir de şunu hatırlamakta fayda görüyorum;majisyenler hergün bir şeye maji yapmıyorlar:D Belki senede iki elin parmağını geçmez yaptıkları.Hem başka çalışmaları olduğundan hem de herşeyi majiyle çözmek zorunda olmadıklarından.Hayatımızdaki çoğu şeyin basit çözümleri var maji bunların yanında çok meşakkatli kalıyor:)Yani sözün kısası hayatları sadece uyuyup uyanıp maji çalışmak değil,herbirimiz gibi normal hayatları da olan ve aileleri olan dışardan bakınca sıradan gözüken insanlar.

Keira

Moderator
Bu sonucu çıkarmanız ilginç daha önce farkedememiştim yada farketmek istemedim ancak bu sonucun olması için illa negatif uygulamalar mı gerekli. Enerji çalışmaları, davet ve boyut çalışmaları yapanlarda da bu sonucun olması olması mümkün değilmidir. Ben doğal süreç olarak yorumlaşmıştım ancak bazı majisyenlerin kanser olduğunu biliyorum ama dediğim gibi negatif uygulamalar değil enerji veya astral kat çalışmaları yapıyorlardı... Tabi dediğiniz gibide olabilir.

Yapılan enerji çalışmasına yada astrale bağlıdır. Bununla birlikte yapılan uygulamadan ziyade kişinin niyeti de önemlidir.. Bazen çok güzel ve iyilik adına olan çalışmalar kötü niyetli insanlar yüzünden kötü sonuçlar doğurabilir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Bende birazcik parapsikolojik bilimsel acidan deyiniyim konuya ornegin ben negatif bir calisma yapiyorum kisinin atomlarini yapisiyla oynamak zorundayim bunun icin atomunda yapisi olusturan seylerden biri olan elektronlar ben bunlari indirgemeliyim indirgersem eger kisi zarar gorur o zaman basariya ulasirim.Ben kendi halindeki bir elektronu ordan koparmaya calisiyorum bunun icin benim kendimden biseyler bi enerji vermem gerek oraya ordaki elektronu koparmak icin 3k 5k enerji vermem gerekbilir.buda benden cikar boylecene cikar zaten beni olumsuzluklar bekler.3 kati yasisi negatif olaylarinda baktigimizda 3 kati olcaktir diyemeyiz 3 kati olabilir ama 5 kati seklindede donebilir.

Keira

Moderator
3 katı göreceli bir kavramdır, bir ölçüt yoktur. Ne yaparsan onun fazlasını karşılamaya hazır ol. :) Sevgi ve ışıkla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...