Bir kaç lanet mantrası

Foras

Kayıtlı Üye
Lanet ve korunma çalışmalarında hem başka bir kimse üzerinde yapılan tahribat hem kişinin kendisi üzerinde yaptığı korunma çalışmaları vardır. Diğer bir insanın fiziksel sağlığını ve akli dengesini bozmak gibi şeyler ve diğer bir insanı korumak da Lanet ve Koruma çalışmaları içindedir

DİKAKUN

"Diii-kakun" şeklinde bir hafta, her gün belirli bir şekilde olarak uygulanır. Amacı istenen kimsenin fiziksel sağlığını bozmaktır.

DİKE

Okunuşu "Diii-ke!" şeklindedir. Uygulamanın gün sayısı bir hafttadır. "Ke" denilirken, bunun nefes kontrolleri ile diyafram üzerinde hissedilmesi lazımdır. Kişinin beynini zorlamak, beyin enerisini tamamen çekmek ve kontrol altına almak ya da kişiyi köle haline getirmek için kullanılır. Uygulma tarzı şöyledir: Kişi, arkası dönük olarak uygulayıcının önünde bağdaş kurup, oturmuş olarak imajine edilir. Buradaki şekil imajinatiftir. Kişinin fizik planda gerçekten bulunmasına gerek yoktur. Uygulayıcı iki elinin başparmaklarını kurbanın beyin arka loplarına bastırır. Diğer dört parmak ayrık olarak başın üzerine, pençe gibi bastırılır, kavrar. Dike’nin her söylenişinde beyine şok yapıldığı imajine edilir

TİKUMİN

"Tiii - kumin" şeklinde söylenir. Bir hafta boyunca uygulanır. Bu mantra ile istenen bir kimsenin çevresinde poltergeist olayları, çatırtılar ve haraketler yaratılır. Kişiyi korkutmak içindir.

TİMEGUN

"Tiiimegunnn" şeklinde okunur. Bir hafta boyunca uygulanır. Katlardaki, kişinin enerjisini emme çalışmaları sırasında kullanılır.

Kaynak: Bülent Kısa - Mantralar

canmert196

Kayıtlı Üye
kisi yaparken kendi uzerine negatiflik ceker bunu unutmayin.Ben islami usullere gore calisma yaptigimda zikir ettigim kelimenin enerjisi icime isliyordu kahhar ismini zikrettigimde ise kalbim boguluyordu bir zamanlar nefes almaya zorlanir gibi oluyordum ayni sekilde burdaki kelimelerdede olcaktir ve icinizdeki kotuluk askini ateslicektir bunlari bilgi olarak vermek istedim poltergeist olaylar denilende kisinin evinde paranormal durumlar olmasi demektir paranormal aktivitedeki gibi cok ucmamak kaydiyla :) bilmeyen olabilir diye onuda yazmak istedim

canmert196

Kayıtlı Üye
olur enerjiler icin mesafe onemli degildir tuturabilmeniz veya tutturamamaniz soz konusudur oncelikle kendi enerjinizi ayarlamaniz gerek gucunuzu tam kapasiteye getirip yapmalisiniz.

phusey

Kayıtlı Üye
peki ben tikumin yapmakistiyorum kişşiyi mi düşüneceğim isminimi söyleyeceğim nasıl yapcam?

kiybele75

Kayıtlı Üye
hastalık olabiliyormu negatif kötü hastalık konuyu açmanız mümkünmü ani ölümle sonuçlanabilirmi

phusey

Kayıtlı Üye
uygulama nasıl oluyor mantrayı söylerken kişiyi imagine mi edeceğiz? ya da ne bileyim enerjisini yavaş yavaş emdiğimizi mi düşüneceğiz?

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
dostum uygulamayı nasıl yapıcağımızı belirtsen iyi olur yapparken o kişiyimi düşünmeliyiz .... son 3 kişi benimle birlikte 4 kişi bunu merak ediyor çünkü cevaplarsan seviniriz

eeemreee

Kayıtlı Üye
Hm, mantrayı söylerken duygularını da serbest bırakmak ve haykırarak söylemek daha işe yarar aslında. Ben de bir şey sormak istiyorum. Bu korkma mantrasını kendimize uygulayabilir miyiz?