Bana yardım eder misiniz ?

AJA

Elit Üye
İnanın demenin neresi iglinç? Ben sizin içinizde ki inancı teraziye koymadım , öylesine yorumlamayın size yardım etmek isteyenlerin mesajlarını ! Burda sizin inancınızı ölçmek haddine değil kimsenin.Önce forumda bir bakın araştırın sizin gibi mağdur olan kaç yüz kişi konu açmış ne cevaplar almışlar.
Size son bir yardımda daha bulunayım; zikirleri kafanıza göre sayılarla çekemezsiniz , he çekersinizde o manevi güç ve enerjiye sahip olmayanların başına da bu tür olaylar gelir,ben nerde yanlış yaptım diye hoca hoca dolanılır.
Zikirleri ebced hesabına göre ve niyet koyup ortaya yapıcaksanız eksiksiz yapmalısınız.Öylesine ben bin defa ya vedud bin defa ya gaffur çekiyim iyi gelir şu olur bu olur diye bir şey yok.Önce ne yaptığınızdan emin olun ki bizde size inancınızı yüksek tutun dediğimizde yanlış anlaşılmasın..

Forumda teşekkür mesajı yasaktır butonları kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

mysen13

Kayıtlı Üye
Kur-an yanimda ve hala geliyorlar demissiniz evet cok dogru .Bende 2 sene once kur -an 1 metre kadar karsimdayken geldiklerini goruyordum .Sunu unutmayin genelde aksam namazindan sabah namazina kadar olan surede rahatsiz ederler Ve eminim ki sizdekiler tayfa halindedir 1 tane yoktur .Dedigim gibi uzerinizden alinmasi lazim ornegin muskayi takarsiniz biryerde unutursunuz tekrar gelirler . Cami hocasinada muska yazdiricam demissiniz insallah cami hocasina sarmazlar cunku size yardim ediyor diye onada kotuluk yapmaya calisabilirler .

La-edri

Kayıtlı Üye
Cin ile insan seks yapmaz, cin ile insanin ortak cocugu olmaz, evlilik olmaz, ama onlar var saymani saglar.kabul ettirir.
Bu yüzden yol yakinken red et diyorum, ama sefer siz israrla kabul etme yolunu secmissiniz, anlatamiyorum.. :)
Kuran öyle korumaz, kuran icinde ayetlerin oldugu bir kitaptir onda koruma gücü yoktur, ancak siz o ayetleri anlami ile baraber anlar ve suurunuzda yer edinirseniz koruma meydana gelir, yoksa öyle tekaralamaya kaldimi cinlerde saglam terkarlarlar ayetleri ama bu okumak degildir..

mysen13

Kayıtlı Üye
Cin ile insan seks yapamaz demissin fakat yaniliyorsunuz Girilen iliskide cocuk olur Fakat onu herkes goremez

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu idda isbat ister sevgili kalp12,herkez göremez ise ancak cinlerin cocuk sahibi olduguna inandirdigi kadinlar yada erkekler görebilir buda saadece zan dir, düzmece.Cinlerin yaratilisi ve insanlarin yaratilisi farklidir, ortak bir cocuk olmaz, afeedersiniz bu verecegim misal icin ama nasil insanlarin hayvanlarla ortak cocuklari olmuyor ise cinlerle hic olmaz :)

mysen13

Kayıtlı Üye
Ben gozlerimle gordugum icin bazi seyleri soyluyorum ve gozlerimle gordugumemi yoksa kitaplarda okunanlara mi inanacagim ve emin olun ki Sayin La edri gercekten iliskiye girilebiliyor fakat cocuk oluyormu kesin birsey soyleyemem bunu gozumle gormedim

La-edri

Kayıtlı Üye
iIiski isi zanetirme ama ,bakin iman yani inanmak görülmeyene imanmaktir, ve bunun bir üst kademesi sahid olmaktir yani görülmeyene önce inanmak sonra artik inanmak o raddeye gelirki görürsünüz inandiginiz seyleri,bende gördüm melek cin seytan.Ama cinlerin seytanin emri altinda insana nasil senaryolar izlettiklerinide gördüm.Negativ olanlarin isi budur zaten zan ettirmek pozitiv olanlar insanla ugrasmazlar bile ,belki ilim icin gelirler.Ve cinler cok felaket yalancidirlar, biraz dinleseniz anlarsiniz celiskilerini.Ve seks iste o olayi kullanirlar bag kurmak icin,bunuda bu konuya deger verenlere yaparlar, yani bazi insanlar icin bu iliski dahi basit bir insani alisveristir bag dusunmezler, onlara bu tür vizyonda olmaz.Ama o gördugunuz sey gercektende iki insan arasindaki iliskiye benzemez.Tabiyati ile cocuk olusmaz cunki saadece vizyondur.yasayanin ilmi yoksa inanir ve kendini esli cocuklu zan eder, ve bag kurar artik zordur ayrilmak.Ana icgudusu asla cocugu biraktirmaz, cocuk hakikatten olsun yada zanda olsun o icgudu cok kuvvetli.hayati boyu ceker bu derdi ayrilmaz,ayrilamaz zihnine bir reset cekmesi lazim buda muthis zor seydir .
Ben sahsen bu konularda bilir kisinn bir seyler yazmasini isterdim, cunki siteye lazim bu bilgi, zira cok kisi inaniyor seks olabilecegine ve hatta cocuk.Bu ise ciddi bir soruna yol acan baslica bir sebebtir, gerci olmali sitede sevgili Umurun yazilari okumanizi tavsiye ederim, belki onun kaleminden okursaniz inanmak size daha kolay gelir.ve red etmek bu olayi bir cok kisiye sifa olur :) sevgiler..

mysen13

Kayıtlı Üye
Onun yada bunun seks olamayacagi demesi dogru olduguna isaret degil Siz nekadar desenizde ben gozumden gordugumu inkar edicek degilim . Ve cinlerin hepsi yalanci degilir cogu kismi evet iblisin yolundan gitmistir fakat musluman olup namaz kilanlari da var .Anlatmak istediginizi de anladim merak etmeyin .Selametle

semra

Kayıtlı Üye
İnanın demenin neresi iglinç? Ben sizin içinizde ki inancı teraziye koymadım , öylesine yorumlamayın size yardım etmek isteyenlerin mesajlarını ! Burda sizin inancınızı ölçmek haddine değil kimsenin.Önce forumda bir bakın araştırın sizin gibi mağdur olan kaç yüz kişi konu açmış ne cevaplar almışlar.
Size son bir yardımda daha bulunayım; zikirleri kafanıza göre sayılarla çekemezsiniz , he çekersinizde o manevi güç ve enerjiye sahip olmayanların başına da bu tür olaylar gelir,ben nerde yanlış yaptım diye hoca hoca dolanılır.
Zikirleri ebced hesabına göre ve niyet koyup ortaya yapıcaksanız eksiksiz yapmalısınız.Öylesine ben bin defa ya vedud bin defa ya gaffur çekiyim iyi gelir şu olur bu olur diye bir şey yok.Önce ne yaptığınızdan emin olun ki bizde size inancınızı yüksek tutun dediğimizde yanlış anlaşılmasın..

Forumda teşekkür mesajı yasaktır butonları kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

Ben buraya yardım etmeleri için bilen insanların yardımı için konu açtım ve geldm.. Öylesine yorum yazan sizsiniz çünkü sırf msj atmak yada inanın inanmayın konu inançtır inanırsan gelmez türü vs yorum yazan sizsiniz.. Yazdıklarınızın içinde yardıma dair bir şey yok ki.. Madem benim gibi bir sürü insan var ve bir sürü de konu açan... Çok okumuşsunuz yada çok biliyorsunuz yol gösteriyorsunuz ya onları okuyun diye.. Siz kendiniz madem rahatsızsınız benim konumdan uzak durun okumayın ilgilenmeyin... Yol gösteren çok dolu sokaktakine de sorsan inanç der şu der bu der... Bir arkadaşımız çok doğru ve yerinde bir cvp yazmış bilir kişinin cvp vermesi daha doğru olur.. Hoşça kalınnn :)

iIiski isi zanetirme ama ,bakin iman yani inanmak görülmeyene imanmaktir, ve bunun bir üst kademesi sahid olmaktir yani görülmeyene önce inanmak sonra artik inanmak o raddeye gelirki görürsünüz inandiginiz seyleri,bende gördüm melek cin seytan.Ama cinlerin seytanin emri altinda insana nasil senaryolar izlettiklerinide gördüm.Negativ olanlarin isi budur zaten zan ettirmek pozitiv olanlar insanla ugrasmazlar bile ,belki ilim icin gelirler.Ve cinler cok felaket yalancidirlar, biraz dinleseniz anlarsiniz celiskilerini.Ve seks iste o olayi kullanirlar bag kurmak icin,bunuda bu konuya deger verenlere yaparlar, yani bazi insanlar icin bu iliski dahi basit bir insani alisveristir bag dusunmezler, onlara bu tür vizyonda olmaz.Ama o gördugunuz sey gercektende iki insan arasindaki iliskiye benzemez.Tabiyati ile cocuk olusmaz cunki saadece vizyondur.yasayanin ilmi yoksa inanir ve kendini esli cocuklu zan eder, ve bag kurar artik zordur ayrilmak.Ana icgudusu asla cocugu biraktirmaz, cocuk hakikatten olsun yada zanda olsun o icgudu cok kuvvetli.hayati boyu ceker bu derdi ayrilmaz,ayrilamaz zihnine bir reset cekmesi lazim buda muthis zor seydir .
Ben sahsen bu konularda bilir kisinn bir seyler yazmasini isterdim, cunki siteye lazim bu bilgi, zira cok kisi inaniyor seks olabilecegine ve hatta cocuk.Bu ise ciddi bir soruna yol acan baslica bir sebebtir, gerci olmali sitede sevgili Umurun yazilari okumanizi tavsiye ederim, belki onun kaleminden okursaniz inanmak size daha kolay gelir.ve red etmek bu olayi bir cok kisiye sifa olur :) sevgiler..

İlişki denen bir şey var kimileri inanmaz ama şöyle bir öernek vereyim dün cami hocasına gittiğimde neler yaşıyorsun demişti.. Ben de anlattım her şeyi.. Rüyalara kadar.. Ve rüyaların gerçek dedi.. Yani hoş olmayan cinsel içerikli rüyalar.. Onların seni kullanma amacı bu zaten demişti... Daha önceki yani 2 sene önce yine aynı olayı yaşamıştım onda da böyle olmuştu ama garip ki bir tane hoca senin onlardan çocuğun var demişti.. Ve zaten kulağıma gelen sesler bir kişilik değil kalabalık sesler geliyordu.. Rüyamda da hep 4 5 kişi saldırırdı bana bir tanesi hep uzak dururdu.. Böyle söylediğimde hoca o uzak duran senin onlardan olan çocuğun sen göremez bilemezsin.. İnsanların gözleri onları görmene engel olarak yaratılmıştır demişti.. Ne kadar doğru bilemiyorum tabi...

Kur-an yanimda ve hala geliyorlar demissiniz evet cok dogru .Bende 2 sene once kur -an 1 metre kadar karsimdayken geldiklerini goruyordum .Sunu unutmayin genelde aksam namazindan sabah namazina kadar olan surede rahatsiz ederler Ve eminim ki sizdekiler tayfa halindedir 1 tane yoktur .Dedigim gibi uzerinizden alinmasi lazim ornegin muskayi takarsiniz biryerde unutursunuz tekrar gelirler . Cami hocasinada muska yazdiricam demissiniz insallah cami hocasina sarmazlar cunku size yardim ediyor diye onada kotuluk yapmaya calisabilirler .

Ben bir yerde saat gece 1 ile 3 arası gelirler diye duymuştum yalnış mı ? Yani sizin dediğiniz gibi akşam namazından sabah namazına kadar olan arada mı geliyorlar ? Valla dün gittim yarın akşam gel al dedi bugün tekrar gidicem umarım bişi olmaz.. Gece kulağımda hep bağırtılar duydum hiç uyuyamadım çok kötü bir şey... Ama kuran olmasına rağmen geliyorlar evet yaşıyorum çünkü çok doğru...

nira

Kayıtlı Üye
sevgili seher..
Allah yardımcın olsun durumun zor. Ben de geçmişte musallat olayı yaşadım. Bu işin ehli değilim ama kendim kurtuldum. Reddederek yok sayarak yaptım bunu. İnançla yaptım. Bana Allah izin vermezse kimse zarar veremez diye inandım şartlandırdım kendimi. gördüklerimi görmezden duyduklarımı duymazdan geldim. Sadece normal hayatıma devam ettim. Yaptığım tek şey bu..

Sende herşeyi kabullenme. Burda daha deneyimli arkadaşlar var elbette sana yardımcı olacaklar ama bunu da bir dene en azından bir şey kaybetmessin diye düşünüyorum..

sevgiler...

pandorarice

Kayıtlı Üye
7 agac öteye atar diye biliyorum tekrar gelmesi uzun sürmez

mysen13

Kayıtlı Üye
Engel olarak derken Kalp gozu demek istemis . Ruyalari yorumlayamam cunku ehli biri degilim fakat sunu iyi biliyorum ki kurtulmaniz lazim Gec olmadan Ki biraz anlatiyim .Sizi sevdigi zaman ailenizden kiskaniyor sonra erkek bir arkadasiniz oldugunda ona zarar vermeye kalkabilir de Negatif cinlerle iletisimde olan yani onlara karismis olan insanlarin sonu kotu bitiyor Karar sizin .

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
o varlıklar zaten namaz kılanlara dua okuyanlara daha cok gelirmiş diye biliyorum enerjinize gelmiş olabilirler ama korkmayın .Allah a sığının allah yardımcı olur

Sondua

Banlı Kullanıcı
hala sıkıntı yaşıyosanız özelden yazın yardımcı olmaya çalışacağım.
Cicikız cinler enerji boyutunda yaşarlar yaydığın negatif enerji onları cezbeder.

AJA

Elit Üye
hala sıkıntı yaşıyosanız özelden yazın yardımcı olmaya çalışacağım.
Cicikız cinler enerji boyutunda yaşarlar yaydığın negatif enerji onları cezbeder.

Yardımlarınızı burdan yapın lütfen.Aynı zamanda herkes yararlanmış olur.

PisiLord

Kayıtlı Üye
Sizden cidden Allah Razı Olsun Allah sizin Başınızdaki Bütün Musibet Ve Belaları Def Etsin Allah Yar Yardımcınız Olsun Ve Yardımcımız Olsun