varlık çağrılırken çemberin fonksiyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özözöz

Kayıtlı Üye
Merhabalar, site içinde konuyu arattım fakat bulamadım. Eğer böyle bir konu varsa Sn. Mod.larım konu hakkında işlem yapabilir :) Varlık çağırma konusunda okuduğum deneyim ve reçetelerde genelde çember içinde olmaktan ve varlığın o çember içine gelmesinden bahsediliyor. Merak ettiğim konu şu; defetme ritüeli yapıldıktan sonra bir kaç dakika çemberin içinden çıkmayın yada ayrıldığından emin değilseniz çemberin içinden çıkmayın gibi uyarılar gördüm. Çemberin fonksiyonu nedir, eğer defetme işlemi olmadan çemberden çıkılırsa neler olabilir? Tabii varlık çağırma gibi bir derdim yok hiç ancak fazla meraklıyım her şeyi okumaya öğrenmeye. Bu da aklıma takıldı. Konu hakkında beni netleştirebilecek arkadaşlarım varsa çok memnun olurum. Teşekkür ederim :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Çemberin fonksiyonu korumadır , defetme ritueli yapılmadan çıkılırsa zarar görülebilir. Varlık çağırmasan bile , rituellerde çember açılması tavsiye edilir ,parazit varlıklara karşı.

Varlığın çember içine gelmesi değilde hapsedilme olayı var , çeşitli emirler verilerek zorla bilgi alma yöntemidir.

BlackWaltz

Kayıtlı Üye
Cok fazla supernatural ızlemışsınız sız arakdaslar =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...