Rüyamda Astral Seyahate Çıktım

serinumara

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Akşam saatlerinde astral seyahat teşebbüsünde bulundum. Vücudumda ani kasılmalar ve baş dönmesi meydana geldi, aşırı derecede yorgunluk hissi vardı. Uyuyakalmışım yarım saat kadar. Gece uyumaya çalışırken "Geleceği görmek ve şekillendirmek" üzerine düşünüyordum. O şekilde Uyumuşum.

Rüyamda Zaman çizgisinde bir araçtaydım. Yolun kenarlarında "şeytani" kahkahalar duyuyordum. Sonra rüyama yön verebildiğimi fark ettim. Kendime "Rüyamı kontrol edeceğime, astral seyahate çıkarım daha iyi" dedim. Ve bir anda bedenimi hissettim. Biraz sonra ruhumun bedenden ayrılışına şahit oldum. Odanın içinde hızlıca nefes alarak dolanıyordum. Kapıdan geçmeye çalıştım, beceremedim. Döndüm yatağa, odanın içi karanlıktı. Bedenime baktım, yüzüme dokundum. Sonra tekrar kapıya gidip, kolu çevirdim. Daha sonra arkadaşımı görmek istedim, düşündüm, gözlerimi açıp kapadım, aynı yerdeydim. Telaşlıydım ama korku hissi yoktu. Birkaç başarısız girişimim de oldu, duvardan geçmeye çalışmak vesaire. Daha sonra bedenimin yanına gelip "Geri Dön" çağrısında bulundum. Burada dönemeyeceğim hissi vardı biraz olsun. Bedenime döndüğümü hissettim. Başımın çok ağrıyacağını, fazla enerji harcadığımı düşünüyordum. Hemen sonra rüyam kabusa dönüşmeye başladı, saçma sapan bağrışmalar arasında uyandım. Uyandığımda korkudan yahut kabusla uyanma hissiyatından eser yoktu. Yalnız, içimde derin bir merak hissi uyandı. Bu neydi?

Uğraştığım şeylerden ötürü korkutulmak mı istendim? Basit bir rüya mıydı? Yoksa bambaşka bir şey miydi? Merakımdan hala daha uyuyamadım ve bu olayı sıcağı sıcağına sizinle paylaşmak istedim.

Saygılar.

Foras

Kayıtlı Üye
Lucid rüya görmüşsünüz astral seyahat yaptığınız sırada fiziksel temasla kolu çeviremezsiniz.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
sen seçilmiş özel birisin çok şanslısın yaaaaaa

alin

Kayıtlı Üye
sen seçilmiş özel birisin çok şanslısın yaaaaaa
Sayın deadlyenes, ilk önce intihar yazınız, şimdi de bir kaç yerde, sen özel seçilmiş insansın iddialarınız. Şayet dalga geçme amaçlı yazıyorsanız, bu sitede bu tür durumlara müsaade edilmediğini hatırlatmak isteriz.

Lütfen daha ciddi ve faydalı yorumlar ile katkıda bulunalım.

Mete

Kayıtlı Üye
Paylasdiginiz ucun cox sagolun.

cecen

Kayıtlı Üye
yaşadığınız astral seyehatten ziyade bir rüya gibi geldi bana çünki astral seyehat olayını ben istemiyerekten yaşadım isteyerek yaptığım birşey değildi. astral seyehatle ilgili yazılan çizilenleri okuduktan sonra yatağıma uzandıgımda boyle birşey nasıl olur olabilirmi gibi düşünceler geçiyordu aklımdan uyuyormuyuydum yada uyanıkmıyım hiç bir şekilde anlıyamadım kendimi uzaktan görüyordum bedenim ileriye gitmek istiyordu benden uzaklaşmıştı 1 metre kadar ama bir türlü daha ileriye gidmeiyordu öyle bir ağırlık vardıkı sanki beni yatağa geri çeken bırakmak zorunda kaldım ve o an gözlerim açıldı ama hala etkisindeydim yatakta kımıldıyamıyordum sonra kendi kendime dedim bir rüyaydı bu toparla kendini ve silkelenerekten toparlandım çok kötü bir durumdu bunu kimsenin denemesini felan tavsiye etmem sizinkisi astral seyehate hiç benzemiyor astral seyehat olayına zaten ben pek inanmam yapılabileceğinede inanmıyorum benim yaşadıgımda belkide beynimin bana uyguladıgı bir oyundu bilemiyorum bildiğim tek şey o olaydan sonra 10dk kendime gelememiş olmam ve bunun psikolojisinin 1 hafta üstümden gitmemesi

bleanr

Kayıtlı Üye
bilmiyorum bunu söylemelimiyim ama çoğu zaman rüyalarımı kontrol edebiliyorum . yani rüyamdayken istediğim yere gidebiliyor rüyada olduğumu biliyorum ve istediğim herşeyi yaşıyorum sizce ben astral seyahatemi çıkıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bilmiyorum bunu söylemelimiyim ama çoğu zaman rüyalarımı kontrol edebiliyorum . yani rüyamdayken istediğim yere gidebiliyor rüyada olduğumu biliyorum ve istediğim herşeyi yaşıyorum sizce ben astral seyahatemi çıkıyorum

Ayrı bir konu açmışsınız buraya da yazmanıza gerek yoktu.Konuyu amacından saptıracak şeyler yazmak yasak. :)

bleanr

Kayıtlı Üye
bunu önceden yazmıştım kimseden cevap alamayınca konu açmak zorunda kaldım bilginize