Bakar mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

busbus

Kayıtlı Üye
Özet geçeyim. Annem içim sıkılıyor diyordu bi hocaya götürmüşler. Hoca da duydugum kadarıyla tırnagından bakmıs senın ıcınde cin var demiş. Bi kağıda dualar yazmış işte 2 dua yı baskası senın ıcın 1 hafta okusun dıgerlerınıde sen kendın 11 hafta oku cıkar demıs. 7 haftası kalmıs. Az önce yemek yerken annem birden ağlamaya başladı ölecek gibi oluyorum cok kötüyüm diyerek. Doğal olarak bizde kötü olduk bu doğru mudur yoksa farklı bişey mi var bilemedim :S Bildiginiz bişey varsa yazarsanız cok sevinirim

mysen13

Kayıtlı Üye
Onceden demistim bu forumda varliklarla irtibati olmayan kimse annenizde bir musallat olayi oldugu hakkinda kesin birsey soyleyemez . Anladigim kadariyla musallat olanlar annenize duayi birakmasi icin Sıkıntı veriyor .Dualari okumaktan vazgecmesin yoksa tekrar devam edebilir
Yatmadan once Ayetel kursi nas felak cin suresini okumasini oneririm Cinler genelde geceleri insanlara rahatsizlik verdigi icin bu dediklerimi yaparsa uyurkene bir rahatsizlik duymaz .Annenize dualar bitene kadar yalniz birakmayin istemeyerek birsey yapabilir insallah kurtulacaktir .

busbus

Kayıtlı Üye
Evet sabaha kadar uyuyamadığını soyluyor. Yasin okudugu zaman daha kotu oluyormus onu ogrendık bugun okumus :S tesekkur ederım yorumun ıcın col sagol

mysen13

Kayıtlı Üye
Hoca muska vermis olmasi lazim Muska vermisse ustunden eksik etmesin yoksa hemen gelirler .Dua okundugu vakit seytaniler kacar ama bir sure sonra gene gelir ve annenize Birde sunu soyleyin Eger evde tek oldugunda kapi calinir biri gelirse ilk ayaklarina baksin
Allah yardimciniz olsun .Selametle

busbus

Kayıtlı Üye
Hoca muska vermedi ama sirke içsin sabahları demiş faydası olur mu ki ? Anneannem ölmüştü bundan 2 sene önce mezar başında cok oturmustu yasin okurken yine orda bişey oldu dedi ama ben psikologoda gitsin istiyorum gidiyordu bıraktı psikolojikte olabilir mi ki anneannem annemin yanında kalp krizinden ölmüştü dedemle kavga ederken etkilenmiş olabilir diye düşünüyorum ben bende ölecem banada boyle olacak gibi konusuyordu cunku

AJA

Elit Üye
Şimdi size kendimden örnek vereceğim ki kaç yıldır buradayım ilk defa bahsediyorum.Bakın; hemen musallat demeyin aman.O hocayı da ayrıca merak ettim hemen tırnaktan söylemiş.Bu bir yana ben emin olmak için 1 sene harcandı.Kaç bilene hocaya vs gittim.Yakınen tanıdığım kişilerde hep negatif enerjilerin etkisi altında kaldığımı defaalrca söylediler.Anneniz korkmasın ölmek bu kadar kolay değil.
Hemen 1 hocanın söylemesine inanmanız ki adam işin ehli değilse ortada bir şey yokken var eder anneniz kafasında aman diyim.

Negatif enerjiye varlıklar tarafında maruz kalmak illede musallat demek değildir.Büyü yapılmışta olabilir bu sıkıntı verir sinirleri bozar ruh halinia ltüst eder.Hatta fal bakan biri eğer iletişimde bulunduğu kanalları bilmiyorsa onlarda yer bitirir insanı yavaş yavaş.
Ne uyku kalır ne yaşam sevinci nede sabır .

Güvenebileceğiniz bir kac kişiye daha başvurun,bu sırada anneniz duaalrrla korusun kendini en azından rahatlar.Ayetel kürsi ile koruma çemberi yapsın kendine sabah-gece.

Bir de şu durum var; bilimsel bakıcaksak bir kişi yemek yerken ağlama krizine giriyorsa ruh hali çok bozulmuş ciddi manevi desteğe ihtiyacı var demektir.Bu psikolojik sorun da olabilir.Dediğim gibi musallat diyemeyiz hemen,insanın canı bile sıkkınken değil duaya yada bir şey okumaya sevdiğine bile tahammül edemez.

Annenizi önce bir şey olmadığına fakat yine de kontrollü olması için destek olun.Unutmayın insan çok güçlüdür ve kendi enerjisi ile herşeyi yok edip var edebilir ,hem pozitif manada hemde nagatif.

İyi forumlar.

mysen13

Kayıtlı Üye
Oncelikle annenizi tam tanimiyorum ama musallat olayi oldugunda genel olarak sunlar olur : Yuzunu sampuanlarken biri izliyormus gibi duvarlarda siyah birseyler gormek yanindan biri geciyormus ki hissetmek gibi
Psikolojik de olabilir psikolikse zaten hocalarin yapicagi birsey yok ama varliklarla ilgiliyse psikiyatriye anlattiginda bakirkoye yatmasini soyliyebilir
Mezarin basinda yasin okurken birsey olmasi kotu degildir muhtemelen .Benim tavsiyem etraftan bir hoca arastirin insanlarin gidip sifa gordugu bilinen biri olmali o zaten size sorunun ne oldugunu soyleyecektir .

busbus

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim yorumun için bende dedim gerçek mi bu hemen nasıl inandınız diye annem kafasına cok takar bişeyi ikna etmek zor. Güvenebileceğimiz kimse de yok işte olsa ah :( Gerçekten psikolojik olarak çöktü annem eskisi gibi değil. Bi çözüm arayacağız artık dediklerinizide yapalım

Yok oyle bişeyler görmek hissetmek gibi şeyler yok sadece içimi sıkıyorlar uyuyamıyorum sabaha kadar diyor.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Allah sabr versin Inshallah iyileshir anneniz. Shimdilik Kuran saklayin evinizde, yada ne bileyim bir kucuk kuran tashisin yaninda. Benim annemde de ogle bir sheyler olmushtu ben kucukken, aklimda kalani ona birhoca muska yazip vermishti(bedeninde yazmishti, ayaklarinda, kafasinda), bir az da psikolojik destek olmushtu, oturma calish diye. Annemi hocanin yanindan eve getirdiklerinde zaten yolda hiss etmishti icinden bir enerjinin ayaklarinda kafasina dogru cikip gittiyini. Ondan sonra her shey yoluna girmishti. Siz de iyi bir hoca bulursaniz yararli olur umarim.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn. busbus,Öncelikle annenize geçmiş olsun.Neden bir şahsın sözlerine inanıyorsunuz.Tam emin olmadan sende cin var demek çok yanlıştır.O hoca dediğiniz adamın doğru söylediğine nasıl emin oldunuz?Bir insan da cin yoksa bile bu tür şeylere kendini kaptırır ve bende cin varmış diye kafaya takarsa,kendisinde cin olmadığı halde cinleri kendine çekmiş olur.Buna dikkat etmelisiniz.Ayrıca Hidayet rehberimiz Kuranı Kerimi okumak çok iyidir,kurtarıcıdır ve şifadır.Fakat okumayı tam bilmek ve doğru okumak gerekir ve bedenen ve ruhen de güçlü olmak gerekir.İman ve ibadet yönünden eksikleriniz de olmamalı.Yoksa bazı okumalar ters etkiler yapabilir.Açtığım bir konu da 11 tavsiye adlı bir konum var onu tam okuyup.anlayıp uygularsanız.Sırlarını görürsünüz.
Annenize,ALLAH'tan şifa diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...