Biyokinezi denemelerim Resimli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underworld20

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar konu yanlış yerdeyse kızmayın sadece soru sorcam benim gözüm siyah kahverengi gibi birşey kara yani ben mavi yapmayı beniyorum buz mavisi veya açık mavi koyu mavi gibi bir şey aklımdaki ama yazıyla anlatılmayan bir mavi bugun şimdi bes dk önce resim çektim flas ile gözümü tam açamadım flash oldugu için hiç bir fotosop yoktur arkadaşlar sizce bir gelişme varmı gözüm açılmıs gibi cevresinde mavi halka var gibi yoksa banamı öyle geliyor lütfen yorum yapın ( foto koymak umarım yasak değildir veya tehlikeli ? ) resimler iki gözüme ait yani bir sağ biri sol gözüm resimleri büyütüp bakın lütfen. cepten yazmıyorum.

janet

Kayıtlı Üye
İki göz arasında fark yok gibi görünüyor, ama dikkatli bakınca belli belirsiz biraz fark var. Mavi lens daha pratik ve hızlı çözüm sanki. :D
Leptoptan yazıyorum. :D

underworld20

Banlı Kullanıcı
dostum gözler önceki ve sonraki değil yani biyokinezi yaptıgım gözler bilmiyorum bana öyle geldi belki çok istiyorum yapmayı çünkü yapacağım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dostum gözler önceki ve sonraki değil yani biyokinezi yaptıgım gözler bilmiyorum bana öyle geldi belki çok istiyorum yapmayı çünkü yapacağım

Öncekini görmeden sonraki arasında arasında fark var mı bilemeyiz. :) Önceki halini de çekseydiniz koysaydınız daha iyi cevaplar verilebilirdi . :)

Başarılarınızın devamı dileğiyle.Hiç vazgeçmeyin,inanın başarırsınız. :)

underworld20

Banlı Kullanıcı
peki tai dostum o zaman sakıncası yoksa resimleri kaldırmıyorum 15 gün sonra yine çekip koyayım fotoları ? o zaman önceki ve sonraki olabilir görüşmek üzere

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
2.ci denememde yapmıştım artık bu kadar küçük şeyler için kullanmıyorum vizyonumu gerçekleştirmek için geliştirmiştim bu özelliği zaten uzun zamandır yapmıyorum. Tavsiye olarak sabah uyanır uyanmaz yap enerjin doruklarda oluyor ve gözünün renginin açıldığını imgeleme gözünün direkt olarak yeşil - mavi ( ne renk istersen ) o olduğunu düşünme veya imgeleme sadece inan benim gözümün rengi mavidir diye evrene yay. 2.ci denememde başarıya ulaşmam bu sayededir. Herkes yapabilir bunu ama düşünün ki gözünüzün rengi değişti ne olacak? Buna gerçekten ihtiyacınız var mı? Cidden bu gerekli mi ? Bu soruların cevabını net olarak veremiyorsanız zaten bunlarla uğraşmanız faydasızdır.

Amacı olmayan bir insan, dümeni olmayan bir gemiye benzer.

underworld20

Banlı Kullanıcı
evet benim amacım var baskalarına hava atmak ilgi çekmek vs ile ilgili değil tamamen bende gizli bir amaç için saygılar

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Yapamazsanız moraliniz bozulmasın hayatta her istediğimizi elde edemeyebiliriz.

underworld20

Banlı Kullanıcı
dostum ben inanıyorum yapacagıma değişmeler var hissediyorum senin önerinide yapacam uyanır uyanmaz gözümün mavi oldugunu düşüncem baska bir öneri varmı sende ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Her gece yatarken uyumadan önce göz renginiz istediğiniz renk olduğunu imajine ve edin ve kalktığınız da o renk olduğunu imajine edin. :)

-Evdeyken ya da dışarıdayken göz renginizin istediğiniz renk olduğunu imajine edin.İnanın o renk olduğuna. :)

Tekniklerinizi sizde yapabilirsiniz. :)

cecen

Kayıtlı Üye
Bence bu gözlerini biyakinezi felan gibi işlerle yorma çok güzel gözleriniz var şükretmelisin

underworld20

Banlı Kullanıcı
degistirdim cunku boyle degildi kara birseydi geceleri ışıksız ortamlarda görünmüyordu tabiki yine cok sukur. cepten yaziyorum

cecen

Kayıtlı Üye
kara ve ya mavi farketmez senin görme işini layıkıyla yapıyorsa şükret bir forumda bir yazı yazmıştım ayakkabı alırken çok problem yaşıyorum ayakkabıyı alırken beğeniyorum aldıktan 1 gun sonra ayakkabı ayağımda kamyon tekeri gibi geliyor diye bir bayan arkadaş altına kibarca yorum yapmış dua etki ayakkabıyı giyebilecek ayakların var benim oğlum var ve engelli doğuştan ayakkabı giyemiyor boylede olabilir elimizdekilerle yetinip mutlu olmayı bilmeliyiz

underworld20

Banlı Kullanıcı
biliyorum cok sukur diyorum zaten aksini idda etmiyorum ama ben imkamlarini kullanan birisiyim boyle bir sey varsa denerim saygilar

cecen

Kayıtlı Üye
ozaman umarım istediğini elde edersin ama fazlada yorma kendini derim bol muhabbetler

alin

Kayıtlı Üye
Sayın underworld20, kendi fotoğrafımızı koymamız, özellikle gözün görünmesinden dolayı sakıncalıdır (bir çok işlem yaparken, gözlerin görüntüsü yeterli olabilir). Bu sebeple de sitemizce yasaktır. Sonrasında da paylaşmamalısınız bu sebeple. Biz sitemize giren, "dur bir şey deneyeyim bari" diyebilecek kimseye engel olamayız, ancak bu kurallarla en azından üyelerimizi korumuş olabiliyoruz.

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...