Sınavım için herangi bir yardım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ataxlr

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın gizli mabet üyeleri ben 15 yaşında 8. sınıf öğrencisiyim parapsikolojiye lucid rüya olmakla başladım şimdi önümde 2 gün sonra sbs sınavı var ve çok fazla çalışmadım 500 üzerinden 403 almam lazım normal puanlarım 370 falan :banghead: ve şimdi çok fazla çalışacağım sizden istediğim dua sınavda işime yarayacak herhangi bir şey çalışmak demeyin lütfen onu şu anda yapıyorum ailemin yüzünü kara çıkarmamak için bu puanı almam lazım lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Kimsemi yok ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba sayın gizli mabet üyeleri ben 15 yaşında 8. sınıf öğrencisiyim parapsikolojiye lucid rüya olmakla başladım şimdi önümde 2 gün sonra sbs sınavı var ve çok fazla çalışmadım 500 üzerinden 403 almam lazım normal puanlarım 370 falan :banghead: ve şimdi çok fazla çalışacağım sizden istediğim dua sınavda işime yarayacak herhangi bir şey çalışmak demeyin lütfen onu şu anda yapıyorum ailemin yüzünü kara çıkarmamak için bu puanı almam lazım lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Son cümleniz hoşuma gitmedi.Ailemin yüzünü kara çıkartmamak için o puanı almam lazım demişsiniz.Şunu unutmayın aileniz siz az puan alsanız sizi sever.Biraz üzülürler o da sizin için,siz istediğiniz hedefi tutturamadığınız için..Siz kendiniz için çalışın aileniz için değil.

Dininiz ne ise onunla ilgili şeyler yapabilirsiniz başarınızı arttırmak için.
Sınava kadar hep içinizden ''Ben başarılı olmak için doğdum,Ben başarılıyım,Her işi başarıyla tamamlıyorum'' gibi olumlamalar yapın. :)
Meditasyon yapabilirsiniz. :)

Daha fazla bilgi forumda mevcut. :)

ataxlr

Kayıtlı Üye
Teşekkürler ailemin beni seveceğini biliyorumda üzülmelerini istemiyorum

underworld20

Banlı Kullanıcı
herşey inançdan gecer dostum ben eşit ağırlık öğrencisiyim hiç çalışmadığım halde sayısaldan ist. üni. mühendislik kazandım sadece ben kazanmak için doğmusum dedim sınava girerken

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sınav için Kenzül Arş duasını sınava girmeden bir gece önce 3 kez okuyun. Sınavlar için oldukça etkilidir.

ataxlr

Kayıtlı Üye
herşey inançdan gecer dostum ben eşit ağırlık öğrencisiyim hiç çalışmadığım halde sayısaldan ist. üni. mühendislik kazandım sadece ben kazanmak için doğmusum dedim sınava girerken
hiç çalışmadan bu mümkün olabilir'mi ?

underworld20

Banlı Kullanıcı
olmaz matematigi nasil cozecen :)))). cepten yaziyorum

underworld20

Banlı Kullanıcı
dostum ben onceden mat 2-3 net yapiyordum 40 sorudan sonra cok sevdigim bir hoca dediki 2 net yapan bir adam daha fazlasini yapar sonra basladim duzenli calismaya ve netim 30 a yukseldi

canmert196

Kayıtlı Üye
yahu bitiyorum bizim millete burda gercekci olmak lazim sen hic calismadan gidip sbs de bi yere gelmeyi istiyorsun.Mumkun mu hemde sen yapmak istiyosun hadi bir majisyen olsa tamam denir bi derecedirde hala daha hic calismiyim diyosun.Otur duzgunce adam akilli calis dersini cikmis sinav sorularini coz denemeler coz hala daha armut pis agzima dus olmaz zaten butun yil yatmissin anladigim kadariyla.

ataxlr

Kayıtlı Üye
yahu bitiyorum bizim millete burda gercekci olmak lazim sen hic calismadan gidip sbs de bi yere gelmeyi istiyorsun.Mumkun mu hemde sen yapmak istiyosun hadi bir majisyen olsa tamam denir bi derecedirde hala daha hic calismiyim diyosun.Otur duzgunce adam akilli calis dersini cikmis sinav sorularini coz denemeler coz hala daha armut pis agzima dus olmaz zaten butun yil yatmissin anladigim kadariyla.
Bütün yıl değilde bir çoğunda yattım

dostum ben onceden mat 2-3 net yapiyordum 40 sorudan sonra cok sevdigim bir hoca dediki 2 net yapan bir adam daha fazlasini yapar sonra basladim duzenli calismaya ve netim 30 a yukseldi
zamanım olsa yapardım 1 günüm var

devilish

Kayıtlı Üye
Ailenin beklentilerini unut. Normal bir deneme sınavıymış gibi düşün, gir ve çık. "Rahatım, biliyorum, çalıştım." olumlamaları yap ve yarın mutlaka çıkmış soruları çöz. Sınavdan bir önceki gün sadece rahatla, gez, dolaş kafanı dağıt(kendini yormadan tabii). Unutma; sadece bir sınav.

ataxlr

Kayıtlı Üye
Ailenin beklentilerini unut. Normal bir deneme sınavıymış gibi düşün, gir ve çık. "Rahatım, biliyorum, çalıştım." olumlamaları yap ve yarın mutlaka çıkmış soruları çöz. Sınavdan bir önceki gün sadece rahatla, gez, dolaş kafanı dağıt(kendini yormadan tabii). Unutma; sadece bir sınav.
biliyorum bir anadolu lisesine rahat girerim fakat 403 almam lazım

lütfen daha fazla yardıma ihtiyacım var

incorportion

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşım bende yarın SBS sınavına gireceğim o yüzden sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Bu saatten sonra çalışsan fayda etmez o yüzden bugün SBS'yi aklından çıkar ve normal bir sınava gidiyormuş gibi düşünmeye çalış. Bugün kafanı yorma ve vaktini dışarıda geçir. Ya da rahat ettiğin bir yerde. Dini inancın neyse ona göre dua et vs. En önemlisi kendine güven ve rahat ol sonucunu benimle paylaşmanı isterim. İyi forumlar.

ataxlr

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşım bende yarın SBS sınavına gireceğim o yüzden sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Bu saatten sonra çalışsan fayda etmez o yüzden bugün SBS'yi aklından çıkar ve normal bir sınava gidiyormuş gibi düşünmeye çalış. Bugün kafanı yorma ve vaktini dışarıda geçir. Ya da rahat ettiğin bir yerde. Dini inancın neyse ona göre dua et vs. En önemlisi kendine güven ve rahat ol sonucunu benimle paylaşmanı isterim. İyi forumlar.
Teşekkürler umarım iyi bir yere gidebilirim

alin

Kayıtlı Üye
Son bir iki gün kala yapabileceğiniz tek şey, o ana şimdiden hazır hissetmek, yapabileceğinizin en iyisini yaptığınızı imgelemek, ve sanki çok iyi sonuç almışsınız gibi şükretmektir. Bunun dışında inancınıza göre dua etmek vardır.

Yeterli önemi inanın 2 gün kala vermemeliyiz. Bir ay öncesinde bile olsa, 3 haftalık olumlama programı yapabilirdiniz. Bir kişi, biraz alt yapısı varsa, tüm inancıyla kazanacağını bilirse kazanır. Ancak yeterince çalışmamışsanız, bu kadar kısa zamanda, bilinç altınızı bu sürede ikna etmeniz zordur. Bahsedilen yöntemleri deneyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...