Rahatsız ediyorlar yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLterreaz

Kayıtlı Üye
Babamın evinde kalırken gece üç kez uyandırdılar ikisinde seslerle birinde de kolumdan çekti uyandırdı biri şuan yeni uyandım uyuyordum rüya içinde rüya gördüm yüzüstü yatarım genelde rüya o kadar gercekçiydi yattığım şekilde gördüm kendimi birşey saçımdan tutup kafamı kaldırıyordu sonra sol kulağıma birşeyler oldu böyle bir gürültü deprem oluyor gibiydi etraf uyandığımda sol kulağım hala acıyordu
neyin işareti bu ?

01anavarza

Banlı Kullanıcı
bunlar genelde kabustur.Bunları hemen cine bağlamayın.Bende de çok olmuşluğu vardır uyandığın zaman gerçek sanıyorsun ama kabustur.Bunların bir daha olmuyacağına inanarak uyumalısınız

aLterreaz

Kayıtlı Üye
Bu işlerle ilgilenen biri Limonlu suya bi metin okuyup üflememi yatmadan önce suyun son yudumunu ağzımda tutup yastığa kafami koymamı bi süre öyle beklememi sonra uyumamı söyledi

aLterreaz

Kayıtlı Üye
açıkcası güvenemedim bu metne.
ne anlama geliyor bilen varmı

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
ifritür = İfrit ( ortalama cinlerden daha güçlü genellikle kötü olarak tasvir edilen cin )

Cann = Cinlerin Atası (ilk cin Adem gibi)

Fecr = yarmak , ikiye bölmek , açığa çıkarmak

Pek hayra alamet değil koçum genede işi arapça bilene bırakmak lazım ama benim bildiğim bu tarz metinler arapça (karakterler ile) yazılır

AJA

Elit Üye
Artık bir çok şey birbirine girmiş durumda.Astral seyehat,lucid rüya vs.Yaşadığınız durum musallata benziyor desem biri sizi kolunuzdan çekiyor hissi rüya mı gerçek mi siz bilmelisiniz.Rüya içinde rüya tabiri genelde bilinçaltında ki düşüncelerin astral bedenle paralel yaşanması durumunda da bu tür şeyler yaşanıyor .Hemen musallat diyemeyiz.Ayrıca sizin sorduğunuz işin ehli biri mi yoksa öylesine hemen adını koyup sizi korumak için verdiğği bir duamı oda meçhul.
En iyisi mi siz önce kafanızı bir rahatlatın korkulacak bir durum yok ,eğer panik yaparsanız ve korkularınız hat safhaya ulaşırsa olmayacağı yerde oldurursunuz.Bırakın musallatı falan bu hemen olucak basit bir olay değildir.İçinizin rahatlaması için eğer müslümansanız ayetel kürsi ayetini 7 defa okuyup korunma niyetinizle beraber okuyun.Sonucun iy olduğunu görüceksiniz.

cecen

Kayıtlı Üye
arkadaşa tavsiyem bilmediğin şeylerle korunacağım diye dahada kötü duruma düşmemek için uğraşma derim
ayetel kürsi duasını biliyorsan bu duanında ne kadar güçlü bir zırh oldugunuda bilmeni isterim alttaki alıntıdır ben bunları uygulamadım gerek duymadım ama her zaman ayetel kürsi duasını dilimden eksik etmem
Ayetel Kürsiyi 6 defa okuyup 6 yönüne üfler 7nci defa okuyup içine çeker ve 8inci de okuyup etrafına daire çizerse kendisini koruyan manevi bir hisar içine alır. (1inci okuyuşta önüne 2ncide sağına 3üncüde soluna 4üncüde arkasına 5incide yukarı 6ıncıda aşağı okuyup üfler. 7incide içine çekip yutar.8incide üfleyerek etrafına daire çizer) Böylece kendini tehlikeli yerden düşmanlarından musibetten korumuş olur. Bu uygulama yapıldıktan sonra hiç konuşmadan Ayetel Kürsi okuyarak düşman üzerine yürünürse düşman onu göremez ve zararda veremez.

janet

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar kendi yatağın dışında yattıkları zaman bilinçaltındaki kendini koruma içgüdüsüyle uykuya dalmakta sorun yaşayıp kabus görebiliyorlar. Tamamen psikolojik. Kendini başka yerde iken savunmasızken (uykudayken) kendini koruyamama korkusu. Genelde kendi evine, eşyasına bağlı insanlarda görülür.
Çok acil yardım edebildim mi bilemiyorum, ama bu durumdan kurtulmanın ilk adımı bilinçaltına nerede olursan olur daima güvendesin düşüncesini aşılamak.

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Bende katılıyorum telaşa gerek yok.Babamın evinde kalırken demişsin,zannederim kaldığın evde negatf enerji var ve seni etkiledi.Bende,bir yere gittiğimde eğer o evde ya da o ev halkından birinde büyü,musallat varsa hemen rüyamde senin gibi korkutulurum.Aslında bu bir uyarı bence.Ordan ayrılınca geçer.Eskiden yoksa vede o evde olmuşsan böyle birşey olmalı.Hiç aldırma mekan değiştir geçer.Dualarınıda ihmal etme :)

alin

Kayıtlı Üye
Sayın alterreaz, sitemizde bir soruyu, sadece bir kere açabilirsiniz. Ana sayfada da yer alan site kurallarını okuyup, ona göre konu açmalısınız. Forum kirliliği oluşmayacaktır böylelikle.

Yeterli yanıt doyumuna ulaştığından konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...