Arkadaşlar cok değişik bir sey bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underworld20

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bir rüya gördüm bası varda ben sonunu anlatayım evimize bir füze geliyor ve ben bu füzeyi görüyorum 3 kattayız hemen asagıya atlıyorum tam düşerken helekopterden bir adam ipiyle beni tutuyor neyse ertesi gün yattım ve aynı rüyayı gördüm gene eve füze geliyor rüyada dedimki bunu rüyada diyorum ben bu rüyadı dün görmüştüm asagıya atlayım nası olsa helekopterden adam tutacak dedim ve atladım düştüm tutan olmadı hemen uyandım ? bunu nasıl acıklayabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Gizlimabette rüya yorumcusu bulunmuyor dolayısıyla yorumlamakta kurallar gereği yasaktır.

ikbal1505

Guest
Gizlimabette rüya yorumcusu bulunmuyor dolayısıyla yorumlamakta kurallar gereği yasaktır.

Artık yasak değil. Gören Ayna bölümünün üstünde şöyle yazmaktadır;
Sitemizde Rüya yorumcumuz yoktur. Yorum isteyen arkadaşlara üyeler kendi rızaları ile yorum yapmak isterlerse yaparlar.Onun dışında Rüya yorumu talebinde bulunmayınız. Fal Bakımları talepleri Yule tarafından alınmaktadır. Lütfen taleplerinizi kendisine iletiniz.

AJA

Elit Üye
Yeniliği kaçırmışım ,özür dilerim yanlış bilgilendirdiğim için.

underworld20

Banlı Kullanıcı
ama bu rüya yorumlamayla ilgili değil neden böyle oluyor rüyanın anlamını sormak istemedim aslında mesela ben bir cok rüyadayken rüyada oldugumu biliyorum mesela bir rüya olay oluyor ve ben diyorum rüyadayken bakalım ne yapacagım diyorum üst tarafa geciyorum ve ordan kendimi izliyorum

AJA

Elit Üye
O halde forumda ki lucid rüya konularına bir göz atın, cevaplarınızı bulucaksınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ama bu rüya yorumlamayla ilgili değil neden böyle oluyor rüyanın anlamını sormak istemedim aslında mesela ben bir cok rüyadayken rüyada oldugumu biliyorum mesela bir rüya olay oluyor ve ben diyorum rüyadayken bakalım ne yapacagım diyorum üst tarafa geciyorum ve ordan kendimi izliyorum

Yaladığınız olay lucid rüyadır.Rüyada iken rüya da olduğunuzu anlayarak onu kontrol etmektir.Sizde bunu yaşamışsınız. :) Forum lucid rüya ile ilgili konulara bakın . :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

janet

Kayıtlı Üye
Değişik şeylere bakmayı severim. :D

İstersen rüyanın devamını da görebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...