Türkiye'de ki Yaralılar İçin Sevgi ve Şifa Çalışması, Tüm Üyelerimiz Katılabilir!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dünya'da çok sayıda grup, her gün tam öğle vaktinde (Greenwich saatiyle) dünyamıza ve üzerinde yaşayan tüm insanlara sevgi enerjisi yollar. Bunu özellikle savaş veya başka bir felakete (kuraklık, açlık, sel, deprem, ekolojik bir bozukluk, vb. gibi) maruz kalmış bölgelere yöneltirler.
Kişisel enerjinin gücünü bildiğiniz şu noktada, toplu enerjinin nasıl engin bir güç olabileceğini anlayabilirsiniz. Öyleyse biz de, sevgi enerjilerimizi her öğlen dünyamıza yöneltmeyi seçen bu kişilere katılalım. (sitemizdeki sevgi enerjisi konusundan alıntıdır)

Katılabilmek için şifa ile ilgilenmeniz veya bilgi sahibi olmanız gerekmiyor. Sadece gönülden isteyin ve odaklanmaya çalışın.

Üyelerimize öğlen 12:00'de ve gece 23:00 te bir dakikalarını ayırarak,gözlerini kapatmalarını, yaralı olan vatandaşlarımıza sevgi ve şifa enerjilerini yollamalarını öneriyoruz. İş yerinde bile olsanız sadece 1-2 dk gözünüzü kapatabilirsiniz. Çalışma hem 12:00 de hem de 23:00 te yapılacaktır, size uyan saatte katılabilirsiniz. İkisine de katılabilirseniz çok daha iyi olur.
Ayrıca,ne zaman oradakilerin durumu aklınıza gelse,inanç içinde sevgi ve şifa enerjimizi yollamayı tekrarlayalım.
Olaylar yatışana kadar her öğlen devam edelim.

- Gözlerimizi kapatalım,

- Tepe çakramızdan bedenimize giren, oradan kalbimize ve ellerimizden de şifaya ihtiyacı olan kişilere gidecek Parlak Beyaz Işık hayal edin. Hayal edemiyorsanız da niyetinizle belirtin.
- Hatta tüm Türkiye'yi ardından dünyamızı saracak şekilde hayal edebilirsiniz.
- Gönülden aşağıdaki olumlamayı, dualarımızla beraber söyleyelim.

Söylenecek olumlama;

'' Türkiye'de ki olaylarda yaralanan herkesin durumu iyi. Bu deneyimden sadece iyi şeyler açığa çıkacak. O bölgelerdeki tüm yaşamlar için barış, güvenlik ve huzur dalgaları, sevgi ve şifa enerjisi yolluyorum.''

- Bitirdiğimizde Allah'ım (inancınız doğrultusunda) verdiğin şifa ve sevgi enerjisi için teşekkür ederim, demeyi unutmayın!

Dünya'da veya ülkemizde olan bir krizi-afeti duyduğumuz zaman, hemen tüm durumu bir beyaz ışıkla çevreleyelim. Ve durumla ilişkili herkese sevgi ve şifa enerjisi yollayalım.

Farklı şifa enerji çalışması yapan kişiler de istedikleri teknikleri kullanarak katılabilir. Çevrenizdekilere de söyleyebilir ve katılımı arttırabilirsiniz, katılım ne kadar çok olursa o derece etkili olur.

Şifanız, dualarınız ve iyi dilekleriniz kabul olsun:)

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Evde oturarak gözlerimizi kapatarak bişeylerin düzeltilebileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ayrıca önceleri ben de eylemlere destek versem de iş artık anarşizm ve vandallizm boyutlarına geldiği için katılmıyorum. Ayrıca tüm Türk halkını yaralı olarak belirttiğiniz ve olayları bu derece abarttığınız için sizi kınıyorum. Türk milleti ayaktadır. Saygılar.

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Yaralı kavramı illaki fiziksel boyutta bir anlam taşımak zorunda değildir. Evet tüm türk halkı yaralıdır. Sokakta insanları gören , gaz bombası atıldığna polisin insanlara vurduğunu gören tüm türkler yaralıdır. İnsan olan karşısında eziyet çeken polis tarafından dövülen bir insan haberde dahi görmüş olsa yaralıdır bunun pek türklerle de alakası yoktur açıkcası insanlıkla alakalıdır. Siz derseniz ki hocam bu ayakları geç bana yapma dersen Türk milleti piskolojik olarak yaralıdır derim sokaklarda insanların bağırması dışarda çatal bıçak sesleri , ışık açılıp kapama ister istemez insanların piskolojisi bozuluyor. Ayrıca polisin görevi halkını korumaktır ama normal bir insan polisi kendi halkına korumak yerine şiddet gösterdiğini görürse beyninde bir ikilem yaratır ve piskolojisi bozulmaya başlar.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Evde oturarak gözlerimizi kapatarak bişeylerin düzeltilebileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ayrıca önceleri ben de eylemlere destek versem de iş artık anarşizm ve vandallizm boyutlarına geldiği için katılmıyorum. Ayrıca tüm Türk halkını yaralı olarak belirttiğiniz ve olayları bu derece abarttığınız için sizi kınıyorum. Türk milleti ayaktadır. Saygılar.

Sayın Türkmenoğlu, Türkiye genelinde pek çok vatandaşımız yaralanmış durumda hatta yoğun bakımda yatanlar var. Sitede siyaset yasağı olduğunu biliyorsunuzdur, fazla detaya girmeyeceğim.
Abartılan nedir acaba, bu benim daha önce depremde de kullandığım, üyelerimizin rahat bir şekilde yapabileceği şifa tekniğidir.
"Türkiye halkı uyandı, artık kimse uyutamaz". Bu başka bir şeydir.
Ancak böyle bir konuyu bile kınıyorsunuz ya helal olsun. Benim veya diğer üyelerimizin göz kapatmak haricinde neler yaptığımızı da bilemezsiniz.
1-2 dk gözünü kapatıp, yaralananların sağlıklarına kavuşmalarını dilemek de kimseye zarar vermez. Size tavsiyem zaten çalışmaya katılmayacaksınız ya, lütfen mesaj da yazmayın. Çünkü konu farklı noktalara çekilir sonra da kapatılır.

Not: Şifa konusu haricinde politik yazılar içeren mesajlar silinecektir!!!

Çalışma hem 12:00 de hem de 23:00 te yapılacaktır, size uyan saatte katılabilirsiniz. İkisine de katılabilirseniz çok daha iyi olur.
Üyemiz çok doğru söylemiş, başkalarını bilmem ancak benim bedenimde yara olmasa da acı çeken vatandaşlarımı gördükçe benim de canım acıyor.

Bu arada tüm Türkiye yaralı diye yazmadım, sanırım yanlış anlaşıldı. Daha dikkatli okursanız anlarsınız.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Sayın Türkmenoğlu, Türkiye genelinde pek çok vatandaşımız yaralanmış durumda hatta yoğun bakımda yatanlar var. Sitede siyaset yasağı olduğunu biliyorsunuzdur, fazla detaya girmeyeceğim.
Abartılan nedir acaba, bu benim daha önce depremde de kullandığım, üyelerimizin rahat bir şekilde yapabileceği şifa tekniğidir.
"Türkiye halkı uyandı, artık kimse uyutamaz". Bu başka bir şeydir.
Ancak böyle bir konuyu bile kınıyorsunuz ya helal olsun. Benim veya diğer üyelerimizin göz kapatmak haricinde neler yaptığımızı da bilemezsiniz.
1-2 dk gözünü kapatıp, yaralananların sağlıklarına kavuşmalarını dilemek de kimseye zarar vermez. Size tavsiyem zaten çalışmaya katılmayacaksınız ya, lütfen mesaj da yazmayın. Çünkü konu farklı noktalara çekilir sonra da kapatılır.

Not: Şifa konusu haricinde politik yazılar içeren mesajlar silinecektir!!!

Çalışma hem 12:00 de hem de 23:00 te yapılacaktır, size uyan saatte katılabilirsiniz. İkisine de katılabilirseniz çok daha iyi olur.
Üyemiz çok doğru söylemiş, başkalarını bilmem ancak benim bedenimde yara olmasa da acı çeken vatandaşlarımı gördükçe benim de canım acıyor.

Bu arada tüm Türkiye yaralı diye yazmadım, sanırım yanlış anlaşıldı. Daha dikkatli okursanız anlarsınız.
Embriyo tam başlıktan seni alkışlayacaktımki daha yazını bile okumamıştım yine temiz kalbini gösterdi dedim ama maalesef türkmenoğlu arkadaşımın yazısı şevkimi kırdı. Olay siyasi değil tam anlamıyla insanlık için hepimizin yaşamı, çiçeği böceği yeşilliği için ayrıca siyasetten mümkün olduğunca uzak konuşmaya çalışıyorum ama o tahribatı veren eylemciler değil provokasyona gelen kalabalıktan faydalanmaya çalışan bireysel acizlerdir.Dualarım ülkeme aşık olduğum ülkem insanına. Şifa çalışmasına katılacağım canla başla. Senide alkışlıyorum.

AJA

Elit Üye
Tüm kalbimle ülkeme, masumca yaralanan insanlara sevgimi ve şifa enerjisini göndereceğim..

devilish

Kayıtlı Üye
Günlerdir bu tarz bir çalışma arıyordum, yanlış forumlara bakıyormuşum. Duyarlılığınız için teşekkürler.

la79

Kayıtlı Üye
doğadan hızla kopan insanoğlunun oy verme davranışlarıda buna göre değişiyor,artık hizmetin ölçüsü yüksek binalar dikmek,asfalt döşemek,avm yapmak,beton dökmek ,ağaç kesmek,kim bunları daha fazla yapıyorsa o iktidar oluyor,,ama şundan adım gibi eminimki bir gün gelecek ve insanlar hangi parti daha fazla bina yıkıyor ,daha fazla ağaç dikiyor,asfalt söküyor ,beton kırıyor buna bakıp oy verecekler,insanlığın gidişi bugünün tam tersi yönde olacak,

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz, özellikle şifa verenler, konuya sahip çıkıp güncelde tutarlarsa okuyamayanlar da görmüş olur. Şifa vermek için şifacı olmanız gerekmiyor, her isteyen katılabilir.

Şifa vakti geldi!!!

Keira

Moderator
Sevgili Embriyo tüm üyelerimiz katılabilsin diye farklı şifa tekniklerinden bahsetti. Tüm üyelerimizin yapabileceği bir teknik de ben paylaşmak istedim. Baş Melek Rafael'i şifa göndermek için çağırabilirsiniz. Size yardım edecektir. Örnek bir metin yazacağım isterseniz bunu kullanın isterseniz içinizden geldiği gibi seslenin.
Rafael'in o güzel rengini düşünün. Şifanın rengi yeşili.
"Baş Melek Rafael ve ona yardım eden tüm şifacı melekler.. Fiziksel ve ruhsal anlamda yaralı olan tüm Türk halkına şifa verin, iyileştirin." ve " Sevginin ve güzelliğin Baş Meleği Jophiel lütfen tüm Türk halkını sevginle ve güzelliğinle sar. Tüm halkımız birbirine sadece sevgi beslesin, düşmanlığı uzaklaştır bizden. Ve Baş Melek Zadkiel şefkatini Türk halkının üstünden esirgeme. Tüm insanlar birbirine senin bize gösterdiğin şefkati göstersin. Ve öyle de oldu."

Tüm şifa yollayan arkadaşlarımızın enerjisine, sevgisine ve iyi niyetine sağlık..
Sevgi ve ışıkla...

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Arkadaşlar şifanın yanısıra olumlamalarda yapabilirsiniz ( konuda bahsedilmiş ) Ben hiçbir şey yapamıyorum bu alanda yeniyim daha pek bir bilgim
yok diyorsanız dua etmenin suyu mu çıktı?

Üye olmayan herhangi bir arama motoru vasıtasıyla konuyu okumuş/okuyan dostlar sizlerde katılın 5 dakika hayatınızdan birşey götürmez.

Konu günceldir.

beyazbulut

Kayıtlı Üye
Bu alanda yeniyim, ilgileniyorum ve siteyi takip ediyorum.Zaman zaman acemice de olsa olumlama enerji gibi konularda kendi kendime deneyimler kazanmaya çalışıyorum.
Her anlamda yaralı olan Türk halkı için şifa ve sevgi enerjisini elimden geldiğince gönderiyor olacağım. :)
iyi niyet ve sevgi hepimizi sarsın....

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende bu akşam saat 23'te buna yönelik bir çalışma yapacağım. Bizim de katkımız olsun.

ahya

Kayıtlı Üye
Sifa calismasindan öte, halkimizin birbirini sevmesi ve herkesin sakinlesmsi, birbirlerini anlayabilmesi icin bir calisma yapsak daha isabetli olmazmi?

Sevgiyle

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
İlk sayfada olumlamada yazıyor konuda dua edilebileceğini de belirttim ayrıca konun ismi " ... Sevgi ve Şifa Çalışması ... "

Keira

Moderator
Sevgili ahya verilen şifa sadece fiziksel rahatsızlıklar için değildir, ruhsal çöküntüler, sevgisizlik gibi durumlarda da şifa verilebilir. Sevgiler..

• Beğendim
Tepkiler: Ra_

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Aydinlik günlere tez zamanda uyanabilmemiz dilegi ile her gün bende katilacagim...Sevgiler.:nopity:

treworax

Kayıtlı Üye
Bu gün,20 kişilik barikat grubumuzun sapancısı Enver abimiz biber gazı bombası ile kafasından vuruldu.Kafasında kasket olmasına rağmen,kafasının yan tarafı tamamen parçalandı.Şuanda kendisi komada ve elimizden hiçbir gelmiyor.Bu çalışmaya katılacak arkadaşlardan tek isteğim ; Enver abi ve onun gibilerin gerçekten var olduğunu,hiç tanımadığı insanlar için ölümü göze alanların var olduğunu bilmeleri,kapitalist dış basın ve taraflı medyanın oyununa gelmemeleridir.Şifalarınızı bekliyorlar/bekliyoruz,,,

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu gün,20 kişilik barikat grubumuzun sapancısı Enver abimiz biber gazı bombası ile kafasından vuruldu.Kafasında kasket olmasına rağmen,kafasının yan tarafı tamamen parçalandı.Şuanda kendisi komada ve elimizden hiçbir gelmiyor.Bu çalışmaya katılacak arkadaşlardan tek isteğim ; Enver abi ve onun gibilerin gerçekten var olduğunu,hiç tanımadığı insanlar için ölümü göze alanların var olduğunu bilmeleri,kapitalist dış basın ve taraflı medyanın oyununa gelmemeleridir.Şifalarınızı bekliyorlar/bekliyoruz,,,

Sn treworax, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz. Enver bey örneğindeki gibi kişiye özel şifa taleplerinde daha çok Mabet şifacılar grubu çalışmaları gerekmektedir o nedenle isteğinizi şifa koordinatörü sn embriyo ve ayrıca sn bendekiben'e özel mesaj ile yönlendirmenizi rica ediyoruz.
İyi forumlar

treworax

Kayıtlı Üye
Sn treworax, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz. Enver bey örneğindeki gibi kişiye özel şifa taleplerinde daha çok Mabet şifacılar grubu çalışmaları gerekmektedir o nedenle isteğinizi şifa koordinatörü sn embriyo ve ayrıca sn bendekiben'e özel mesaj ile yönlendirmenizi rica ediyoruz.
İyi forumlar

An itibariyle,kendisi hayatını kaybetmiştir.Oda herkes gibi ailesi olan,sevdikleri olan ve yaşayan bir insandı. Çok güzel fikirleri ve hayalleri olan bir insandı.

Amaç dışı kullanım için özür dilerim,bilgilendireyim dedim.

R,I,P, Enver abi,,,