Nışanlım Geri Döndü yaptığım dualar

makedonskodevoyce

Kayıtlı Üye
Benim evlenceğim kişi onca yılımıza rağmen beni çok sevdiğini bilmeme rağmen beni terketti. Israrla aradım barışalım diye barışmadı. Sonra hayatına başka birini soktu ben dahil herkes şok oldu. Kızın da haberi var kevaşe kılıklı kimbilir ne oldu hiç bilmiyorum. Geçici dedim bana inat dedim ama yok. Güvendiğim bi hocaya da danıştım seni seviyor kaderiniz kesişiyor dedi ne kadar doğru bilmiyorum. Tüm yaşanılanlara acıyorum. Şimdi ben bu duayı okusam mı ne yapacağımı bilmiyorum yardıma ihtiyacım var.

alinazik

Kayıtlı Üye
Okuma sayisi onemlimi belli araliklarla da okuyabilirmiyiz. Yani simdi 3 bikac saat sonra yine 3 adet gibi..toplami 6 ama her okuyus 3 er adet oluyor

Tubakko

Kayıtlı Üye
Uygun dua saatlerini nerden ve nasıl bulabilirim arkadaşlar? Konunun sahibi buralardaysa kitabın ismini verir misin ?:/

justbe23

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar siz bu duayı okurken , sevdiğiniz kişiyi size duanın geri getirdiğine inanırsanız şirke düşersiniz. Allah'tan yürekten isteyin her şey olur.

gizemlii

Kayıtlı Üye
Okuma sayisi onemlimi belli araliklarla da okuyabilirmiyiz. Yani simdi 3 bikac saat sonra yine 3 adet gibi..toplami 6 ama her okuyus 3 er adet oluyor
Anladığım kadarıyla muhabbet saatlerine bakıp okumak gerek ama kaç kere ben de anlamadım.