Nışanlım Geri Döndü yaptığım dualar

black_walker

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben düğünüme 1 ay kala nışanlımdan ayrıldım çok acılar çektım burada cok fazla uzulen derdıne derman arayan ınsan goruyorum sızlere yaptıklarımı anlatacagım.

Önce sevgi muhabbet için dualar yaptım 3 gun kafama gore ınternette ne gorduysem sonra karsıma bı sıte cıktı orada bı dua gordum burada da aşık etmek için denenmiş bir usul dıye gezıyor ıcınde fetıh suresı, izaca birde zilzal suresı var onu yapmaya basladım daha sonra Allah karsıma bırını cıkardı esınden ayrılmak uzereydı kadın dedı kı senı bır seyhe getıreyım tamam dedım seyhe gıttım ve bana dedı kı nısanları nıe attınız senın ıcın cok hayırlı bırısı ben sok oldum cunku annesı ıle hıc anlasamıorm seytan gıbı goruyordum nısanlımı da ben bıraktım oda bana karsı kotuydu sonra bu asık etmek ıcın denenmıs bır usul olan duayı bılmeyerek okudum ılk gun okudugumdan bır saat sonra ıc sıkıntısı basladı cok sasırdım sonra duanın yorumlarını ogrenınce ıcınde huddam davetı dıe bısı varmıs ama Allah razı olsun yanı hıc pısman dıılım dedım kı ıcıme sıgmayacak kadar canımın cıkacagını bılsem de parcalansamda okuyacagım okudum duayı ve duanın 2 ve 3.gunlerınde hıc uyuymaz oldum 4.gununde ıse nısanlımın kızkardesı yurtdısında yasıor benı aradı abım cok hasta tansıyonu sıfıra dusuyor lutfen napıyorsunuz dedı sonra babası aradı ertesı gun sonra annesı aradı benden nefret eden aıle bunlar sonra nısanlım sehır dısında tatıldeydı 2 gun once dondu ve bız dun bulustuk saf gıbı bırbırımıze bakıp gulduk hıcbırsey konusmadık boyle suan regl donemımdeyım okuyamıyorum hıcbısı artık sırınlık duaları okuycam cunku nısanlım bana dondu ve dugunu hemen yapmak ıstıyorlar....

Allah herkesın yardımcısı olsun o duaya ınanın bıraz sıkıntı cekıceksınız ama korkmayın nas suresı felak ve ayetel kursu korumanız olsun. bu forumda da mevcut dua alıp buraya yapıstırmak ıstemıyorum kızmasın duanın sahıbı dıye...
google da asık etmek ıcın denenmıs bır usul yazın cıkar kesınlıkle okuyun gunde 3 kez tek rakamlara dıkkat ve hangı rakamla basladıysanız onunla devam edın bunun yanında bısı yapmanıza luzum yok agır gelıyor cıdden

Allah yar ve yardımcınız olsun seyh veya bır hocaya o kısının sızın ıcının hayırlı olup olmadıgına baktırın sadece baska hıcbırsey yaptırmadım ben sızde yaptırmayın mesela benım bı arkadasıma baktık hayırlı degıl dedı oglanın yasamında baskası var dedı arkadasıma seyh bana hayırlı kızım yıldızlarınız cok uygun cok guzel bı ızdıvac gozukuyor dedı... hayırlı ıse sızın ıcınız sureklı ben bıle dua ederım kımın yardıma ıhtıyacı varsa burada hayırlıysa kesınlıkle kosun sevdıgınızın pesınden bırakmayın....Birde bu dua dan sonra cevırgelı de okuyun ardından hemen.
kolay gelsın herkese arkadaslar

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Allah herkesın yardımcısı olsun o duaya ınanın bıraz sıkıntı cekıceksınız ama korkmayın nas suresı felak ve ayetel kursu korumanız olsun. bu forumda da mevcut dua alıp buraya yapıstırmak ıstemıyorum kızmasın duanın sahıbı dıye...

Sayın black-walker duanın sahibi YARATAN'DIR. Hiç bir dua hiç bir kimsenin asla ve asla mülkiyetinde değildir. Paylaşımınızı elbette yapabilirsiniz.

İyi forumlar... :)

winelilac

Kayıtlı Üye
ya gerçekden şaşırdım. hayırlı olsun. ben bişey sorucam. hocaya falan gitmesek fakat hani o duaları etsek yani bilmiyorum nasıl olmalı hoca nasıl hayırlı olduğunu söylüyor başka yolu var mıdır acaba

black_walker

Kayıtlı Üye
Okunacak dua budur;
Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi” Allahümme sehhirli kalbe“sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin” Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin”bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi”ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

ardından
Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca'nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca'nın gönlünü çevirgel.
Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan'ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur'ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü'minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in'amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca'nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü

İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca'nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm'ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca'nın aklına, Filanca'nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.

Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca'nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi müminler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilelaserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca'nın gönlünü bana dost kılıverg.

Ya ilâhelevveline velâhirine. İyyake nabudu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.

Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kuranil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yalemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yübsirune.

Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min resihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin feiza emintüm femen temettea bilumreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.

Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Velhamdülillâhi rabbilâlemine.Amin.

not:burada filanca yazan yere atıyorum (anne adı ) doğma (sevdıgınızın adı ) dıye okunacaktır..

duayı yaparken kesınlıkle ayetel kursu ıle korunun muhabbet saatlerıne bakın duayı yapacagınız saatler onemlı bu saatler muhabbet ıcın her gunun her saatın vaktı var bazı saatler ıyı degıl ben hep muhabbet ask sevgı celb saatlerınde duayı yaptım ve kesınlıkle okudugunuz zamanın namazını hıc degılse farzını kılın kıbleye karsı abdestlı okuyun ben bulamadım yakamadım ama tütsü yakarsanız da cok faydalı akgünlük,amber ,misk veya cavi alabılırsınız ama muhabbet saatınızle de onemlı bu yaptıgınız saatle onun ıcın her muhabbet saatınde akgunluk yakmak ıyıdır yakabılıyorsanız bıde akgunluk yakın...

faydasını kesınlıkle goreceksınız bundan asla suphe etmeyın...

winelilac tesekkurler oncelıkle söyle yıldızname dıye bısı var buna baktırmak gunahtır ama ben gelecegımı tamamen ogrenmedım hoca suan bakabılır ıkınızın yıldızının durumuna bana sunu soledı bende cok bılmıyorum nasıl yapıyor ama kızım sen nısanı nıe attın yıldızlarınız okadar uyumlu kı ve okadar hayırlı bır ızdıvac gorunuyor kı allaha ınan dua et dedı sen rahmanı bırısın dedı bazen rabbını hatırlamak ıcın allah senı zor sınavlardan gecırıyor onu hatırla dıye dedı bu da oyle bır sınav dedı ve sende ayrılık yok dedı hocam ben ayrıldık dedım gorusmuyoruz dedım dua et dedı bana...
bende ettım hakkatten soklardayım kı bana nısanlım tahamul edemıyor du ekmegı nıe oraya koydun yok kılo aldın yok o oldu hep kızıyordu bana bısı dıyorum yok nıe ole dedın hep bagırıyordu sımdıyse bır melek allahıma bınlerce sukur soklardayım bende..
hocaya sorun dememdekı sebep arkadasım da nısanlısından ayrıldı hoca ona hayırsız bırak dedı baskası var yasamında dedı kız 1 yıldır dua edıo hakkatten olmadı yanı bosuna dua etmıs olursun o adam sana haram oluyor cunku onda baskası yazılı anladın mı o yuzden helalıne dua et....
ondan soledım ne bılım ıste bende pek anlamam bole seylerden yanı ruyada celp duası var onu da yapardım ara ara ben ne zaman yapsam sabah kuzenıme mesaj atardı benı sorardı ama benı ınatla aramazdı benım nısanlım :)
senın durumun ne kı nasıl yardımcı olsak sana bılemedım

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Merhaba arkadaşlar ben düğünüme 1 ay kala nışanlımdan ayrıldım çok acılar çektım burada cok fazla uzulen derdıne derman arayan ınsan goruyorum sızlere yaptıklarımı anlatacagım.

Önce sevgi muhabbet için dualar yaptım 3 gun kafama gore ınternette ne gorduysem sonra karsıma bı sıte cıktı orada bı dua gordum burada da aşık etmek için denenmiş bir usul dıye gezıyor ıcınde fetıh suresı, izaca birde zilzal suresı var onu yapmaya basladım daha sonra Allah karsıma bırını cıkardı esınden ayrılmak uzereydı kadın dedı kı senı bır seyhe getıreyım tamam dedım seyhe gıttım ve bana dedı kı nısanları nıe attınız senın ıcın cok hayırlı bırısı ben sok oldum cunku annesı ıle hıc anlasamıorm seytan gıbı goruyordum nısanlımı da ben bıraktım oda bana karsı kotuydu sonra bu asık etmek ıcın denenmıs bır usul olan duayı bılmeyerek okudum ılk gun okudugumdan bır saat sonra ıc sıkıntısı basladı cok sasırdım sonra duanın yorumlarını ogrenınce ıcınde huddam davetı dıe bısı varmıs ama Allah razı olsun yanı hıc pısman dıılım dedım kı ıcıme sıgmayacak kadar canımın cıkacagını bılsem de parcalansamda okuyacagım okudum duayı ve duanın 2 ve 3.gunlerınde hıc uyuymaz oldum 4.gununde ıse nısanlımın kızkardesı yurtdısında yasıor benı aradı abım cok hasta tansıyonu sıfıra dusuyor lutfen napıyorsunuz dedı sonra babası aradı ertesı gun sonra annesı aradı benden nefret eden aıle bunlar sonra nısanlım sehır dısında tatıldeydı 2 gun once dondu ve bız dun bulustuk saf gıbı bırbırımıze bakıp gulduk hıcbırsey konusmadık boyle suan regl donemımdeyım okuyamıyorum hıcbısı artık sırınlık duaları okuycam cunku nısanlım bana dondu ve dugunu hemen yapmak ıstıyorlar....

google da asık etmek ıcın denenmıs bır usul yazın cıkar kesınlıkle okuyun gunde 3 kez tek rakamlara dıkkat ve hangı rakamla basladıysanız onunla devam edın bunun yanında bısı yapmanıza luzum yok agır gelıyor cıdden

Allah yar ve yardımcınız olsun seyh veya bır hocaya o kısının sızın ıcının hayırlı olup olmadıgına baktırın sadece baska hıcbırsey yaptırmadım ben sızde yaptırmayın mesela benım bı arkadasıma baktık hayırlı degıl dedı oglanın yasamında baskası var dedı arkadasıma seyh bana hayırlı kızım yıldızlarınız cok uygun cok guzel bı ızdıvac gozukuyor dedı... hayırlı ıse sızın ıcınız sureklı ben bıle dua ederım kımın yardıma ıhtıyacı varsa burada hayırlıysa kesınlıkle kosun sevdıgınızın pesınden bırakmayın....Birde bu dua dan sonra cevırgelı de okuyun ardından hemen.
kolay gelsın herkese arkadaslar

Günde 3 kezmi okuyacağız. Anlayamadım bir kere okusakta olurmu? Hangi saatlerde okudunz

black_walker

Kayıtlı Üye
yağmura özlem ben bır kere okudum ama bılmedıgım ıcın anahtar kac ıle basladıysan onunla devammıs yukseltemedım senın durumuna baglı benım durumum cok yenıydı yanı 2 haftada dondu bana sen cok dualar etmıssen etkısı daha keskın olsun ıstersen bence 3-5-7 tavsıye edılen atıyorum 5 aydır beklıosundur ben olsam 7 kez okurdum ama kesınlıkle nas felak 3 er kez okuyun ayetel kursı 7 kez okuyun once sızde sıkıntı cok olmasın karsı tarafta olsun sızın durumunuza olayın acılıyetıne gore atıyorum bosanmana bır hafta vardır 9 kere oku gunde yetısmesı ıcın...sımdı muhabbet saaatlerı degısıyor ben 7 gun yaptım bunu mesela kıtabıma bakardım aksam burda ezan 8.30 da okunuyor ben hemen namazımı kılar duamı ederdım saat 9.30 a kadar bıtırırıdım bazı aksamlar dua saatı 1 saat sonra dıyor kı bu saatte yapılan dua serre gecer dıyo yanı onun tam gunlerı saatlerı cok uzun tek tek yazamam kı kıtabın adını yarın verırım alırsınız olmadı aksam ezanından sonra hemen yapın her saat muhabbet saatı mesela her gece saat gece yarısındnan sonra 02:00 cok hayırsız bır saat sakın o saatte dua etmeyın dıyor oyle zamanları var muhabbet zamanı falan dıye gecıo yıldızlarda

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
yağmura özlem ben bır kere okudum ama bılmedıgım ıcın anahtar kac ıle basladıysan onunla devammıs yukseltemedım senın durumuna baglı benım durumum cok yenıydı yanı 2 haftada dondu bana sen cok dualar etmıssen etkısı daha keskın olsun ıstersen bence 3-5-7 tavsıye edılen atıyorum 5 aydır beklıosundur ben olsam 7 kez okurdum ama kesınlıkle nas felak 3 er kez okuyun ayetel kursı 7 kez okuyun once sızde sıkıntı cok olmasın karsı tarafta olsun sızın durumunuza olayın acılıyetıne gore atıyorum bosanmana bır hafta vardır 9 kere oku gunde yetısmesı ıcın...sımdı muhabbet saaatlerı degısıyor ben 7 gun yaptım bunu mesela kıtabıma bakardım aksam burda ezan 8.30 da okunuyor ben hemen namazımı kılar duamı ederdım saat 9.30 a kadar bıtırırıdım bazı aksamlar dua saatı 1 saat sonra dıyor kı bu saatte yapılan dua serre gecer dıyo yanı onun tam gunlerı saatlerı cok uzun tek tek yazamam kı kıtabın adını yarın verırım alırsınız olmadı aksam ezanından sonra hemen yapın her saat muhabbet saatı mesela her gece saat gece yarısındnan sonra 02:00 cok hayırsız bır saat sakın o saatte dua etmeyın dıyor oyle zamanları var muhabbet zamanı falan dıye gecıo yıldızlarda

Canım benim çok teşekkür ederim o zaman şöyle yapayım akşam ezanından sonra okuyayım nas felak başlamadan öncemi sonramı okunmalı. Namaz kılmayı bilmiyorum kılmadanda okusam olur herhalde. Bu konularda da aydınlatabilirsen tamam dır. Çok sevgi saygılar

black_walker

Kayıtlı Üye
başlamadan önce tabıkı korumaya alıosun kendını once 7 ayetel kursu 3 felak 3 nas ..
namaza gelınce bu senın bılecegın bısı ama ben kıldım ınternete yazarsan aksam namazı kısa zaten kılsan ıı olur allaha tovbe et namazın kabulu ıcın dua et olur allahın ıznı ıle hadı kolay gelsın

winelilac

Kayıtlı Üye
ya benim durumum öyle değil aslında. ama yani ne güzelki bunu fark edip mutlu devam etmiş. allah ayırmasın. bende bişeyler yapmayı düşündüm. saolun. :)

black_walker

Kayıtlı Üye
sevgilin ile berabersen şirinlik duaları yap geri getırme dualarına gerek yok bence wineliac veya evlenmek ıcın taha suresı kolay gelsın

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben geri döndürmek için değil de bana aşık olması için dua arıyorum beni sevmesi için. Bu dua onun için uygun olur mu acaba? Tesekkurler

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn. black_walker.Her şey güzel gözükebilir ve yoluna girmiş olabilir.Fakat sizin için hayırlımı?işte burası biraz düşündürücüdür.İnşallah keşke demezsiniz.

black_walker

Kayıtlı Üye
maksimilyanus zaten tekrar ayrıldık dua gerı getırıyor ama devamı yok.hayırlı durumuna gelınce 3 hocada cok hayırlı dedı bu yuzden yaptım ve hemen tuttu zaten neyse duada hüdam daveti var ama yani 3 harflıler yardım edıyor.yapmak ısteyen yapsın gerı doner ama devamını bılemem ben artık hıcbırsey yapmıyorum

heppha

Banlı Kullanıcı
Bir şeyhten deva bulmak yada herhangi bir kişiden yardım almanız yanlış bu tip şeylerde.Eğer istiyorsanız kişisel duanızı okuyun içinizden.Ne bileyim 'Bana geri dönsün lütfen' gibi.Eğer olacaksa olur zaten,bazı kişiler muska gibi şeyler yapıyor buradan kınıyorum onları.Duanızı Allah'a kendiniz edin,kimseye minnet etmeyin.

dark_angel67

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayi yapmis ve etkisini gorupte hala devam eden birileri var mi lutfen cevap verin

shadows

Kayıtlı Üye
Bu duayı yaptıktan sonra varlıklar tarafından rahatsız edilmediniz değil mi?

vildannn

Kayıtlı Üye
Merhaba balckwalker,
Yıldıznamede evlenilecek kişinin adı da görünür mü? Benim bi sevgilim vardı, beni 2 kez terketti. Şimdi farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ama ben onu unutamıyorum.

ruban

Kayıtlı Üye
çok sıkıntılır olur ama bunla bera ber şahmeran duasını yapıp üçlü kombinasyon yaparsanız etki sinin 3 katına çıkacanı düşünüyorum :)

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli kardeslerim,

bu dua degil bir davet ile istediginiz ve arzu ettiginiz kisinin kalbini gönlünü celb etmekdir ve buda insanin serbest iradesine müdahele etmekdir.
Sonuc olarak Blackwalker´da yazmis, üc günlük birliktelikden sonra kisiyle tekrar ayrilmislar.Sonucda elde kalan büyük bir eksi ve musallat icin kapiyi sonuna kadar acik birkmakdan baska birsey degildir. Sonucda davete icabet edenler sizin güzel gözünüs icin bunlari yapmazlar....

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben şimdi okudum. İnşallah bir sonuç alırım. Ama bu kadar isimleri bir kız için alet etmemi doğru bulmadım. Okuduktan sonra pişman oldum.