Ruhlar ile bire bir bağlantı kurmak mümkün müdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
İki yıl önce, tam olarak on sekiz yaşımda iken ve henüz lise'de okuyor iken, babamı çok da spontan olduğunu söyleyemeyeceğim bir şekilde, kanser'den kaybettik.
Ölüm beklenmedik değildi, fakat insanı insan kılan bir umut vardır hep. Ben de ölümü hiç tatmadığım'dan, ölümün bir varsayım olduğuna inananlardandım, ölümün gerçekliği ile yüzleşene dek.

Her neyse, bunlar işin kimseyi ilgilendirmeyen boyutuydu, fakat babama bir şekilde ulaşmak ve ona bazı sorular sormak istiyorum. Biliyorum bu kulağa pek mantıklı gelmeyen bir olay olabilir, çünkü herkes kaybettiğini özler, ve onu bulmak için uğraşır, eğer çok da mümkün olabilecek olan bir şey olsa. Ama ben her nedense bunun benim açımdan mümkün olacağına inanıyorum. Ruh çağırma olayını hepimiz biliyoruz, siteden okuduğum kadarı ile bu ancak bir kaç kişi arasında yapılabilecek olan bir şeymiş, fakat ben bunu tek başıma uygulamak ve buna kimsenin tanıklık etmemesini istiyorum.
Bir yolu var mıdır?

Günaydın, öpücükler.

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Zaten şu an'da bu soruyu sorarak esasen nekromansi'yi araştırmış oluyorum, buradaki spiritüalizm ile pek yakın olan arkadaşlardan bilgi edinmeye çalışarak.
Teşekkür ederim yine de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...