Lütfen yardim edin

esila2005

Kayıtlı Üye
:eek:fftopic:Başımdan geçen bizzat yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum Bunu yakın çevreme anlattığımda muhtemelen deli olduğumu düşünürler geçen gün okuldan geldim karnımı doyurdum ve oturma odasında koltuğa uzandım uykum geldi derken garip rüya görmeye başladım rüyamda dağların zirvesinde bir karakol vardı ve bu karakolu koruyan polisler bazı iyi ve temiz giyimli adamlar karakola girmek istediler fakat onlar izin vermeyip onları uçuruma attı beni de gördüler ben polislere buraya nasıl geldim bilmiyorum bana dokunmayın dedim tamam dediler .derken uyandım odada varlıklar hissettim.uyku felcim vardı gözlerim kapalıydı ancak onları hissedebiliyordum.uğultu gibi konuşuyorlardı derken biri dibime kadar geldi bak dedi sayılar 7 16 48 daha fazla dayanamadım dua okudum ve gözümü açtım gidip bir loto oynadım 3 rakamıda yazdım diğerlerini rastgele.yemin ederim o 3 rakam tuttu.acaba bu odama gelip bana bunu söyeleyenler kimdi.lfn cvp yazın.saygılarımla

beni anlayan ve deli gözüyle bakmayan kardeşlerime teşekkür ederim.bu geçen hafta oldu çarşamba günü 15:00 gibi.bunu sormak için üye oldum.korkuyorum:(

Arkadaslar lutfen, icinizde ozelyeteneklere vakif kisiler var. Eminim onlar bilirler. Acik acik rakamlari fisildadilar uyumuyordum bilincim acik idi. Boyle uyaniksin ama kilini kipirdatamazsin oyle bir durumdu. Resmen dibime geldiler fisildadilar. Boyle garip ruyalar sik gordum. Peygamberimizi hatta deprem olacagini bile. Fakat bu farkliydi. Ari viziltisi gibi sesleri var . 3 harflimi uzaylimi nedir onlar. Ben lotoya merakliydim bunun icinmi geldiler neden?

janet

Kayıtlı Üye
Burada üyelerin rüya yorumu yapması yasak.

esila2005

Kayıtlı Üye
Janetcim ruya yorumumu yapmasinlar ama fisiltilari kim yapti onu aciklayabilirler mi? Onu sormustum ?

Yoksa ruyayi yormanin ozel bir yetenek oldugunu biliyorum. Ruya kusun kanadinda bir yuzukmus, kus nereye firlatirsa oraya gidermis. Ruyadan sonra basima gelen olay metafiziksel bir olay...bunun bilimselbir olay oldugunu dusunmuyorum. Hani bu islerle ugrasan ya da kalbi acik insanlar var bu gelen ney onu anlamaya calisiyorum bir de sevebini

Bazen bazi olaylari hissedebiliyorum, olmadan once yani. 16 yasimda basladi. İnancim ve imanim cok guclu. Son zamanlarda degisik olaylar yasiyorum sohrid yada soheyl kelimeleri zihnimde yankilandi misal. İyi fal bakardim ama biraktim direk isim soylerdim mekan tarifi yapardim. Eglence olsun diye ama sonralari biraktim. Cok fazla ibadet eden biri degilim dua okurum sadece. O da nas ayetel kursi ya da felak gibi. Bu konulari yeni arastirmaya basladim kendimden suphe ediyorum. Bu benim secimim degil onlarin secimi. Bence hic bir sey tesaduf degil.yasadiklarim korkutuyor. Br medyuma gittim dediki benim perim var musluman. Atti tuttu. Birden omer dedim kim o? Kadin sasirdi seni buraya omer mi gonderdi hayir dedim sana zarar verecek biri o! Birden hissettim sonra kadin birakti bana bakmayi ben ona hissettiklerimi anlattim. İste boyle. Anlam veremwdigim silsileler. Ne yapmaliyim? Fisiltilar kim by hisler neden?

Selinela

Kayıtlı Üye
Bende sizinkine benzer rüyalar gördüm. Özellikle bir ara sürekli bir isim söyleniyordu rüyalarımda fısıltı şeklinde.O ismi duyunca uyanıyordum. Bir sonraki rüyamda ise ben o kişiyi arıyordum. Kim olduğunu öğrenmeye çalışıyordum. Ama sonra rüyamda o kişiyi bir daha asla araştırmamam gerektiğini , o kişiden uzak durmam gerektiği aksi taktirde kötü şeylerin olacağı söylendi.Zaten o anda da uyku felci yaşıyordum.O günden sonra her gece uyumadan önce bildiğim her duayı okudum. Özellikle Ayetel Kürsi okudum ve gerçekten kendimi huzurlu ve güvende hissettim. Belki de fısıltılar iyilik meleklerinizden geliyordur ya da durugörü yeteneğiniz vardır.

underworld20

Banlı Kullanıcı
ugultuysa büyük ihtimal derecesi yüksek üç harfliler önceden onlarla bağlantı falan kurdunuz mu bende merak ettim açıkcası loto söyleyen ugultu ilk defa duyuyorum bir kere söyledilerse tekrar söyleyebilirler size tavsiyem çok kişiye anlatmayın bu olayları çünkü varlık psikolojisiyle ilgilenen biri varsa hemen anlar ve size tekrar o varlıkları çağırtıp loto söylemelerini ister

esila2005

Kayıtlı Üye
Sevgili underworld cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Zaten bildigim tum dualari okuyorum ozellikle cevsen okudum dun okulda.uzun zamandir boyleydim ozellikle ruyalarimda cok gezdirirlerdi beni. Mekan bazen bildiklerimiz bazen bilnediklerimiz olurdu. Uzun boylu goz bebeksiz sarikli adamlar cok gorurdum siyah giyinirlerdi bakislari urkuturdu felak nas derlerdi. Loto takintim oldugundan mi geldiler diye bence evet. Ama onlar 3 eger 3 harfliyse ve kafirse asla prim vermiycem. Ben allahtan dilerim onlardan degil. Eger bu kiz bunlara takip bize dalsin diyolarsa yaniliyolar. Menzile gittim ben suyunu ictim. Kaderimde varsa ciksin yoksa olmasin. Sevgilerimle underworld

Selinelacim sagol bende duasiz asla olmuycam. Dedem ehli tarikatti ocakti. Biz yeni jenerasyon ibadete dikkat etmesekte imanimi var allah askimiz var. Kisacik omur icin ahreti kurban vermeyiz. Sevgilerimle

Hayir baglanti hic kurmadim reelde gormedim ama garip ruyalar gordum. Bilemedigim icin yorumlayamadim. Bi gun peygamberimizi gordum ay gibi nur gibi kokusunu bile hissettim coktum onune dedim sana layik degilim affet. Bakti sacimi oksadi felak nas kizim dedi. Buna ragmen ses geliyor icime. Her Zaman degil bazen. Kendi ic sesim sanki ama kelimeler ona ait. Konustukca azarliyorum inat yapiyor. Gidiyor sonra ya etrafimda bir sinek ya da kelebek guve ye benzeyenlerden peydah oluyor. Ama ne siluetlerini gordum gercekte ne de seslerini isittim.korkutucu bu tur seyler. Zaten diyorumki o kadar kisi var onlarla irtibata gecmek isteyen neden buzim gibi masumlara dadaniyorlar

Bir de ses surekli kendini tekrar ediyor ornegin zil caldi zil caldi zil caldi kapi ac kapi ac diyor yeni konusan bebekler gibi. ( Kapinin zili daha calmamisken diyordu)Ben de 3 harfli olduguna kani oldum. Ergun candan okumustum mular atlantisliler cart curt bir an uzaylimi bu acep dedim. Gormememiz duymamamiz inanmaya engel degildi lakin.uyaninca sanki beynimde basinc oluyordu yada adaptasyon guclugu oluyordu. Doktora gitsen sizofreni der, john nash oluruz☺tip aciklayamadigini psikolojik diyor herkese selamlar duayla kalin

underworld20

Banlı Kullanıcı
biraz düşündümde bunun belki bir çok durumu olabilir aslında belki zekanızın belli seviye üstüne cıkmıssınızdır bu tekrarlar ondan olabilir belki 3 harflidir üç harfli bileyse size bir ayet söyleyim 3/ÂLi iMRÂN-139: Ve lâ tehinû ve lâ tahzenû ve entumul a’levne in kuntum mu’minîn(mu’minîne).
Ve gevşemeyin ve mahzun olmayın! Eğer mü'min iseniz, üstün olan sizsiniz. yani yeri geldimi onu böcek gibi ezersin sakın korkma insan herşeyin en güçlüsüdür bence

bendekiben

Elit Üye
Sayın esila2005 forum kuralları gereği flood yapmak yasak olduğunu hatırlatmak isterim.Gördüğünüz veya duyduğunuz şeylerle ilgili olarak burda bir çok üyenin de başına benzer şeyler geldiğini söyliyebilirim ve psikolojik herhangi bir problemden kaynaklandığını düşünmüyorum.Bu durum için yapabileceğiniz birşey yok yaşayıp tecrübe edeceksiniz ve bu olayları sizden başkası yorumlayamayacağı için yorumda sizde saklı.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın bendekiben'in yanıtına katılmakla birlikte, bir uyarı da hitabınızla ilgili yapmalıyım. Görebildiklerimi düzelttim ancak sitemizde ahbap,dostum , tatlım hayatım gibi hitaplar hoş görülmemektedir. Yeni üyesiniz lütfen önce site ana sayfada da bulunan kurallar bölümünü okuyunuz.

Rüyalarınız, haberci rüyalar olarak görünüyor. Bazı kaynaklardan bu verileri görebiliriz( varlıklar, ortak bilinç vs.) Yalnız bunu anlamayacak, enerjisini düşürecek, sizde olmasını istemeyecek kişilerle paylaşmak, zamanla özel rüyalarınızın yok olmasına yüz tutturabilir. Ya ehil ve özel kişilerle bu konuları paylaşın ya da kendi içinizde zaten bulunan yanıtlara kulak verin. Siz sırrınızı korudukça ve kıymetini bildikçe, size fayda sağlayacaktır. Onun dışında sizden uzaklaşması olasıdır.

canmert196

Kayıtlı Üye
sayin alin haberci ruya olabilirler ama bir varlik degildir heleki yuksek enerjili bir varlik hayatta degildir.Islerini guclerini birakip senin icin calismaya baslamazlar hicbiri varlikla alakasi yoktur yani bunun birde varliklara cinlere ve daha ust seviye varliklara 3 harfli gibi sacma isimler takmak bir anlam ifade etmez cinlerinde beyni vardir size biri lakap taksa soyunuza yuzyillardir sizde bunu duya duya alissaniz en son 3 harfli degildiginde anlarsiniz en basit aciklamasi bu :)