Merhabalar Arkadaşlar İfritlerle İlgili ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_HermeS_

Banlı Kullanıcı
büyüler insan için tehlikedir. iseyerek yapmazsın bu şeyleri. zorundalıkda vardır az. düşmanına ve kin tuttuğun kişiye azap verme büyüsü(ilmi)

ilk önce o kişiye gerçek güçlü bir duygu beslemen gerek nefret gibi. ondan zorla alınmış bir eşya ve haberi olmadan alınmış bir eşya elde ediyoruz. sonra bir kabı suyla dolduruyoruz. zorla alınmış eşyayı içine atıyoruz ve ona hangi tür azap verilmesi için çakıl taşı atacağız suyun içine.

ancak çakıl taşına hangi tür işkencenin olacağını fısıldamamız gerekiyor. ifritlerin duyacağı azap işkence isimleri(bunları bir yerde bulamazsınız sercan abinin el yazması gerekiyor bu isimleri sadece bu büyü için kullanın başka zamanda ağıza alınması çok tehlikelidir.)

büyülerde bir çok şey var , işte ifritin sapıkça şeyler söyleyip onu delirtmesi ailesine zarar vermesi vs vs

bunların vebalı nedir ? (büyüleri okunuşlarıyla atmış ben yazmadım buraya yasak diye )

cecen

Kayıtlı Üye
birde yazssaydın kardeşim ALLAH KORKUSU yokmu bu insanlarda aklım almıyor kim ne yaparsa yapsın bana ben bu dünyada affettim rabbimde ahirette affetsin İNŞL insandır yanılır şaşar ALLAH ım boyle insanlardan ve boyle işlerle uğraşanlardan bizleri ırak eylesin

Godric

Banlı Kullanıcı
Vebali nedir?

Hmm. Doğanın enerjisini ne kadar bozarsan sana o kadar geri dönüşü olur. Onu da bıraktım inci sözlük denilen platformdan böyle bir bilginin doğruluğu ne kadar dikkate alınır? :)

Bunun ötesinde kara büyünün geri dönüşü kefareti pahalıdır. Kimi zaman verdiğin zarardan daha yüksek dönüşler alırsın. Kara büyü de varlıklar kullanıyorsan eğer o varlıklarında dönüşü olur. Genel Majik kanıya göre insan tanrı enerjisini barındırdığı için en güçlü varlık kabul edilir ancak bu durum aslına bakarsan sadece Bizim düzlememizde geçerlidir. Astral düzlemde enerjisi yüksek olan kazanır. Ama şöyle bir durum var;
İfrit dediğin varlığın enerjisi Demon Lord enerjisinden de yüksek olduğu için durum biraz daha sıkıntılı :) ha diyince kovdum git diyemiyorsun ya da ayetel kürsi okuyayım yansın olmuyor çok zor bir iş.

O yüzden vebalinden ziyade daha yararlı şeylerle uğraşmanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...