yanımdaki varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kusadasi09

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.4 sene önce hırsızlık vakasından dolayı bir Hocaya gitmiştim.Hoca ''istersen kalemi eline al cinler sana yazı yazdırsın''dedi.Bende denedim ve bişeyler yazdırdılar.Neyse uzatmayalım o günden sonra yanımda hep bir varlık olduğunu hissettim.5-6 ay önce '' buradaysan parmağımı kaldır'' dedim.Enteransandır kaldırdı.Sorular sordum(cevaplar evet hayır şeklinde parmak kaldırma yöntemiyle) cevaplar verdi.Hocanın yanındaki gibi kalemi elime aldım ''yazı yazdır'' dedim sordum,sorularıma cevap verdi.(bazen saçma sapan yazılar yazdırdı).Bana gözükürmüsün dedim ''evet'' dedi,ama gözükmedi gözükmüyor.Konuş benimle diyorum,bazen uzaktan kesilen demir sesi gibi ses duydum,ama konuşmadı.Böyle bir durum olabilirmi?Yoksa bende şizofrenik durumlarmı başladı.Bana musallat olmuyor.Rahatsızda etmiyor.İnancı olan biriyim.(müslümanım).Sizce gercekden yanımda bu varlık varmı,yoksa bu benim uydurmammı?Verceğiniz cevaplar ve yorumlar için teşekkür eder,saygılarımı sunarım.

AJA

Elit Üye
Sizin uydurmanız olup olmadığını buradan yazdıklarınızla anlamamız zor.Bu durum mümkün ,yani hocaya gittiğinizden sonra sizi bir avrlık musallat olmuş olabilir.Ama bu yazdırma meselesi biraz zor. Yani size bir varlığın bir şey yazdırması herkeste olabilecek bir şey değildir.Sizin kurgunuz da olabilir farkında değilsinizdir.Parmağınızı kaldırması mümkün değil :) En azından şu evresinde.

Bana sorarsanız elinizden kalemi kağıdı bırakın.Yoksa bile kapı açtığınız için hiç yoktan başınıza iş alırsınız.Ayrıca inancım yüksek müslümanım diye bir şey de yok,inancı olanda olmayan da musallatı yaşayabilir.Rahatsız etmiyor demişsiniz :) Bunu söylemeniz için henüz erken.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu yöntem n.l.p ve hipnozda da kullanılır. biz bu duruma kol hipnozu, kinestezi veya otomatik yazma diyoruz. Bir soruya cevap almak için, yapılan basit bir teknik. Bazı kişiler transa daha yatkın olduğu için basit emirleri hemen alır, bazıları da günler harcar ama bu basit teknikleri yapamaz. Ben eğitimlerim de tüm öğrencilerime yaptırıyorum. Çok kolay bir yöntem yani işin içinde varlık yok, bilinçaltı ve kaslarınız var.

focus

Kayıtlı Üye
işte cevap.

bunun üstüne daha ne yazılır bilemiyorum.

striker

Kayıtlı Üye
urum bey, bu konu başlığında size birşey sormak istiyorum, benim hayatımda kimliğini bilemediğim isim yoluyla iletişim kurduğum bir varlık vardı, sonrasında bu olağanüstü halleri, insanda ruh yoktur felsefesine inanan bazı kişilere ispat etmek istedim, bu ispat işlemleriyle uğraşa girmeden ise, bu varlık kendi ismine ait bir yere götürdü beni, ben sadece yürüdüm, gittiğim yerde çok farklı bir mezar ve o mezar taşında varlığın adının yazılı olduğu ismi gördüm. bundan çok etkilenmiştim tabi ispat ve kanıt olarak birçok delilim olduğunu düşünürken varlıkla iletişimim tamamen kopru, aylar geçti hiçbir ses, hiçbir belirti hiçbir işaret alamıyorum. yoğunluğu, hissi duyguları tamamen bitti, varlığımı özlüyorum yoksa kaybettiğimemi üzülüyorum bilmiyorum ama hayatımdan tamamen çıkıp gitmesine anlam veremiyorum. herşey birden bire tamamen bitti, neden olan durumlar nelerdir buna sebep olan durum nelerdir hiç bilmiyorum.
sizin fikriniz bu konuda nedir, teşekkür ediyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer birine o ismi söylediyseniz veya yazdıysanız varlık ölmüştür. İsmini söylemeyip burda olduğu gibi başkalarına anlatıysanız da uzun süre gelmez.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sorular yanıtlandığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...