Taslar yer degistirebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Edanur2013

Kayıtlı Üye
Uyumadan önce yastigimin altina ametist kolyem ile pembe kuvars kolyemi birbirine bitişik halde koydum arinmalari ve enerjilerinin artmasi icin. Sabah uyandigimda ametist kolyem yan taraftaki yastigin altindaydi. Bu nasil oldu? Eminim ikisini birlikte koyduguma. Boyle birsey mümkün müdür?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uyumadan önce yastigimin altina ametist kolyem ile pembe kuvars kolyemi birbirine bitişik halde koydum arinmalari ve enerjilerinin artmasi icin. Sabah uyandigimda ametist kolyem yan taraftaki yastigin altindaydi. Bu nasil oldu? Eminim ikisini birlikte koyduguma. Boyle birsey mümkün müdür?

Cevabı çok olay aslında. :) Yatakta dönerken felan yastığın altından çıkabilirler. :) Yastık kayarsa yine yerlerinden oynayabilirler. :)
Yatarken ne yaptığımızı tam olarak bilemeyiz.Dönerken felan yerlerinden oynayabilirler. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Edanur2013

Kayıtlı Üye
Birincisi yastigim kaymayan sabit ortopedik sert bir yastik. :) İkincisi diger yastikla aramizda uzak bir mesafe var cunku yan taraftaki yatak ayrilabilen bir yatak. Ve diger yastik epey uzagimda. Ve diger yastigin tam ortasinda duruyordu kolyem. Sanki ben ozellikle koymusum gibi. :)Ucuncusu de olu gibi uyurum genellikle kipirdamadan. Yine de tesekkurler :) sanirim ametist kuvarsi istemiyor :) gibi geldi bana.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Birincisi yastigim kaymayan sabit ortopedik sert bir yastik. :) İkincisi diger yastikla aramizda uzak bir mesafe var cunku yan taraftaki yatak ayrilabilen bir yatak. Ve diger yastik epey uzagimda. Ve diger yastigin tam ortasinda duruyordu kolyem. Sanki ben ozellikle koymusum gibi. :)Ucuncusu de olu gibi uyurum genellikle kipirdamadan. Yine de tesekkurler :) sanirim ametist kuvarsi istemiyor :) gibi geldi bana.

Taşların birbirini istememesi ile alakalı değil.Çok fazla ihtimal olabilir. Hep ölü gibi uyuyacaksınız diye bir kural yoktur. :) Ben de yastığımın altına önceden çok sevdiğim bir eşyayı koyuyordum ama bir bakıyordum eşya yastığımın altından çıkmış ve bacaklarımın oraya kadar gitmiş . :)
Kısaca her ihtimal olabilir. :) Bu arada taşlarını ayrı yerlere koyun . :) Eğer bir taşınıza başkası dokunduysa diğerini etkiler enerjisel olarak ve arındırılması gerekir iki taşında. :)

ruhname

Kayıtlı Üye
ametis taşı çok harika bir taş o taştan bende almayı düşünüyorum.

dede

Kayıtlı Üye
Yazılanlara katılıyorum.Şöyleki insan kimizaman yatağına yatıp salonda uyana biliyorken dediğin şey pekde zor olmamalı.
bazen bende boynumdaki künyeyi salonda yada mutfakta hatta bazen buzdolabında bile bulabiliyorken senın yastığının altındaki eşyanı yanındaki yastığın altında bulmana şaşmaman gerek :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci

Ametist, kuvars grubundan bir taştır. Ametist ile pembe kuvars birbirlerini sever. Yani uyumlu iki taştır. Fiziken birbirlerini itmesi ya da fırlatması mümkün olmadığına göre(taşların fiziksel etkileri tabiki var fakat birbirlerini arındırma ya da nötrleme yoluyla oluşan bir etki) bu insan gücüyle olabilecek bir sonuç. Tek ihtimal var, o da gece uyurken sizin el kol ve yataktaki hareketleriniz sebebiyle yer değiştirmeleri. Başka bir durum düşünülmez. Bu iki taş, uyumlu ve iyi bir seçim. Birlikte kullanılmaları size daha fazla yarar sağlayacak. Sevgiler.

Edanur2013

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim cevaplariniz icin. Ben de artik taslarin hareket ettigine inanmaktan vazgectim. Eminim sizlerin de söyledigi gibi mantikli bir aciklamasi vardir mutlaka :) tekrar tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...