Tuz,sirke gibi maddelerin Cinlere zararı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bazı söylentilere göre tuz,sirke gibi maddeler cinlere zarar veriyorlarmış.Bu doğru mu doğru ise nasıl ?

alin

Kayıtlı Üye
Tuz ve sirke arındırır, su da, toprakta gezinmek de, bazı bitkilerin tütsüleri de. Burada şu yönden bakılmalı, bu madde şuna zarar veriyor olarak değil. Size dışarıdan gün içinde gelen negatif enerjileri, bahsi geçenleri uygulayarak daha da uzaklaştırabilirsiniz. Bunun içinde her türlü negatif enerjiler vardır. Ancak sadece tuz ve sirke ile zarar vermek olarak düşünseydik, bir çok musallata uğramış kişi, tek bu yöntemle kurtulabilirdi. Özetle, negatif gelebilecek enerjileri, azaltmakta, uzaklaştırmakta faydalıdır.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
bildiğim kadarıyla cinler sudan geçemiyor.

memories

Kayıtlı Üye
Zarar vermez,onları rahatsız eder.O ortamda bulunmak istemezler bu nedenle.

kiybele75

Kayıtlı Üye
avatarınız çok ürkücü memories konuyla alakasız ama yazmadan duramadım tuzla ile ilgili işleme gelince bir havas yöntemi var halada mantığını çözemedim cin adı geçiyor işlemde ama büyü sihir bozmak için okuyunca çok ilginç geldi mezcelin bezcelin berhetiyesi zikiri 66 kez çekilip tuza okunuyor

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Tam olarak bilgim yok lakin kapı eşiklerini sirke ve kaya tuzuyla silin derler musallat durumlarında. Belki yakıcı bir etkisi olabilir veya uzaklaştırıcı.

memories

Kayıtlı Üye
avatarınız çok ürkücü memories konuyla alakasız ama yazmadan duramadım tuzla ile ilgili işleme gelince bir havas yöntemi var halada mantığını çözemedim cin adı geçiyor işlemde ama büyü sihir bozmak için okuyunca çok ilginç geldi mezcelin bezcelin berhetiyesi zikiri 66 kez çekilip tuza okunuyor

Sadece negatif tesirli büyü veya sihir için değil, değişik amaçlı uygulamalarda da kullanılır.Bu tür uygulamalar yapılırken maddenin elemanter yapısı baz alınarak kullanılacak madde hakkında seçim yapılır.Bunun simya ilmini kapsayan bir konu olduğunuda belirtmek gerekir ayrıca.Tuz,sirke gibi yapı ve kullanım alanı olarak baskın ve kendi özelliği uygulandığı alan içindeki etkinlik ve yoğunluğu ele alabilme gücü sebebiyle uygulamalarda yer alır.Tuzun aks istikametinde yer alan şeker çeşitli aşk büyülerinde yapılan uygulamalarda yer alır.Şeker çekim temsil eden uygulamalarda iletken olarak yer alır.Tuz ise uzaklaştırıcı,rahatsız edici uygulamalarda yapısı gereği bu iletkenliği sağlar.Bu seçilen maddeler elemanter yapı olarak tesir edici ve enerji aktarışlarına yön verme materyali olarak yer alır uygulamalarda.İlk mesajımda belirttiğim gibi tuz veya sirke cinlere zarar vermez,bu maddelerle birlikte yapılan uygulamalar onlara rahatsızlık verici bir enerji oluşturur sadece.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Böyle şeylerin cinler üzerinde etkis olduklarını bilmiyordum.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
size tek tavsiyem supernaturel izlemeyin tuz saçma sirkede bence öyle

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
Tamam arındırıcıdır ama benim bildiğim sirkeli suda sebze meyve arındırılır cinler periler değil ?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kimse sizin düşüncenizi değiştirmeye çalışmıyor neden bu gerginlik :) Kim nasıl istiyorsa öyle inanmakta özgürdür.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sn.sinçeyank gerginliğimin nedeni bir müzakere de kaybetmek istememem dir bilgim yettiğince o müzakereyi savunurum neyse konu amacından sapıcak iyi forumlar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tamam arındırıcıdır ama benim bildiğim sirkeli suda sebze meyve arındırılır cinler periler değil ?

Tuz ve sirke negatif enerjiler arındırır.Varlıklara etkisi ise negatif etkili varlıkların sizden uzak durmasını sağlar.Bu yüzden çoğu kişi duş alırken kaya tuzu sürer vücuduna . :) Arındırmak ve yıkamak farklı anlamlar içerir . :)
Syn.Alin'in yazısını okusaydınız daha iyi anlardınız.Yazısında varlıkları arındırır demiyor sizi arındırır diyor. :)

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Benim babam herzaman sirke ve tuzla duş alır bununlada ilgili birşey söylemişti doğruymuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...