bu ne anlama geliyor

peril

Kayıtlı Üye
bu sıralar ailem hakkında arkadaslarım hakkında söyledigim tüm kehanetler gercekleşiyor sebebi nediR:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu sıralar ailem hakkında arkadaslarım hakkında söyledigim tüm kehanetler gercekleşiyor sebebi nediR:D
Dengesini kurman gereken bir yeteneğin olduğu anlamına gelir.Durugörü yeteneğin var.Zamanla ortaya çıkabilir,zamanla iz bırakmadan gidebilir.Yediğin,içtiğin,yaptığın,düşündüğün,bulunduğun yerler,gezegenlerin etkileri vs. gibi birçok faktör bu yeteneğini pozitif veya negatif olarak etkileyebilir.Bu işi şansa bırakırsan bu faktörler hep bilinmez kalıp,sabit bir gücün olmaz.

peril

Kayıtlı Üye
Nasıl geliştirebilirim ki sadece bir anda içime doğuyor görünüyor sanki ve bu akşam da birkaç kehanette bulundum ve hepsi çıktı halamın yok olması veya tırafik kazası geçirmesi hariç onu da bu aksam bi sır ortaya çıkarsa zamanından önce dedim ve çıktı ama bilmiyorum ne olacak zaman gösterir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
durugörü:

malzemeler:
-sahil kumu
-karton
-yapıştırıcı
-siyah kadife kumaş

hazırlık

öncelikle kartona 12'5 cm çapında bir daire çiziliyoruz sonra kartona mukavva olursa daha iyi olur birde karton 40 a 40 kare olsun nese çizdiğimiz daireyi yapıştırıcımız dairenin her yerine gelecek şekilde sürüyoruz sonra sahil kumunu üstüne dökerek boşaltıyoruz kum daireye yapışmalı kuruduktan sonra kum diskmiz hazır

uygulama çalışma:

kum diskimizi masamıza koyup çalışmaya başlıyoruz kum diskine bakarak konssantremizi artırıyoruz ve ne görmek istiyosak yoğunlaşıp kum diskinde belirmesini istiyoruz kum diskini kaldırır ken siyah kadifeye sararak kaldırıp sizden başkasının ulaşamıcağı bir yere koyun çünkü onun üzerinde sadece sizin etkiniz olmalı siyah kadife başkasının etkilemesini önler ama biri o kadifeyi açmadığı sürece sadece siz açın kadifeyi ki sadece sizle etkileşim olsun
bu çalışma çok zordur aşırı derecede sabır ister ama etkili yöntem olduğu söleniyor kum diski yönteminin.
Alıntıdır daha iyi yöntemler ve e-kitaplar daha sonra sitede verilecektir.

awra

Banlı Kullanıcı
durugörü:

malzemeler:
-sahil kumu
-karton
-yapıştırıcı
-siyah kadife kumaş

hazırlık

öncelikle kartona 12'5 cm çapında bir daire çiziliyoruz sonra kartona mukavva olursa daha iyi olur birde karton 40 a 40 kare olsun nese çizdiğimiz daireyi yapıştırıcımız dairenin her yerine gelecek şekilde sürüyoruz sonra sahil kumunu üstüne dökerek boşaltıyoruz kum daireye yapışmalı kuruduktan sonra kum diskmiz hazır

uygulama çalışma:

kum diskimizi masamıza koyup çalışmaya başlıyoruz kum diskine bakarak konssantremizi artırıyoruz ve ne görmek istiyosak yoğunlaşıp kum diskinde belirmesini istiyoruz kum diskini kaldırır ken siyah kadifeye sararak kaldırıp sizden başkasının ulaşamıcağı bir yere koyun çünkü onun üzerinde sadece sizin etkiniz olmalı siyah kadife başkasının etkilemesini önler ama biri o kadifeyi açmadığı sürece sadece siz açın kadifeyi ki sadece sizle etkileşim olsun
bu çalışma çok zordur aşırı derecede sabır ister ama etkili yöntem olduğu söleniyor kum diski yönteminin.

Merhaba

Bende peril le aynı durumdayım. Rüyalarım birebir yaşıyorum çıkıyor. İçime doğan her şey gerçek oluyor
ben düşünmüyorum bu birdenbire oluyor.Şimdi şu olacak diyorum
ve de şaşkınlıkla olanları izliyorum.

awra

Banlı Kullanıcı
Görmek bilmek istediklerimi açıkca görmek istiyorum bunun için ne gerekirse yaparım...konsantre olmak yetiyor bazen ama çok çalışmam lazım.. Aslında insanda merak ettiği her şey var. Yeterki istesin.. her şey mümkün her şey elimizde
önemli olan o perdeleri kaldırmak. Bunları söylüyorum ama galiba biraz karamsar ve tembelim.. yoksa çok şeyler olacak ama..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Görmek bilmek istediklerimi açıkca görmek istiyorum bunun için ne gerekirse yaparım...konsantre olmak yetiyor bazen ama çok çalışmam lazım.. Aslında insanda merak ettiği her şey var. Yeterki istesin.. her şey mümkün her şey elimizde
önemli olan o perdeleri kaldırmak. Bunları söylüyorum ama galiba biraz karamsar ve tembelim.. yoksa çok şeyler olacak ama..
Arkadaşlar şu sıralar bilgisayarım tamirde olmasına rağmen sitedeki mod olduğum bölümlerin düzenlemeleri yapmaya çalışıyorum,yakında bizzat kendi deneylerimi ve tekniklerimi yayınlayacağım.Affınıza sığınarak biraz zaman istiyorum.Şimdilik hazır olanları buraya ekleyerek faydalanmanızı sağlamaya çalışıyorum.

awra

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler Chillout

peril

Kayıtlı Üye
durugörü:

malzemeler:
-sahil kumu
-karton
-yapıştırıcı
-siyah kadife kumaş

hazırlık

uygulama çalışma:

Sağol deniyecegim ama benden baskaları bilse ama dokunmasa oLur mu kehanetlerime etrafımdakailer de inanıyor da :D

Oinonee

Kayıtlı Üye
selam, aynı şekilde ben de daha önceden tahmin edebiliyorum ya ha hissediyorum diyelim.. çok yakın bi arkadaşım askere gidecekti nereye çıkacak acaba diye aramızda konuşuyoduk sonra ben birden edirne çıkacak eiminim dedim sonra kendimle dalga geçtim hatta..
arkadaşım 1 hafta sonra aradı edirne çıktı dedii..;)çok şaşırdım..
ve daha bunun gibi bi çok olay yaşadım önsezilerimle ilgili..

Oinonee

Kayıtlı Üye
durugörü:

malzemeler:
-sahil kumu
-karton
-yapıştırıcı
-siyah kadife kumaş

hazırlık

uygulama çalışma:

yahu iyi de ben ankaradayım sahil kumunu nereden bulacağım

peril

Kayıtlı Üye
ben tekirdağlıyım bulurum bu çok kolay benim için :D:D:D Sağol geliştirecem bu yeteneğimi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar,insanlar bir takım yeteneklerle doğar,geliştirir veya geliştirmez.Bütün bu paranormal yetenekler beyin ile alakalıdır.Söz konusu başka boyutlar da olsa,başka varlıklar da olsa,türlü fenomenler de olsa kişinin beynin süzgecinden geçmelidir.Yani eğer insan ırkıysanız ruhunuzun da astral seyahat için beyninize ihtiyaç duyduğunu (bu dünyada) söyleyebilirm.Bu demektir ki beynimizi kas olarak düşünebiliriz.Basit bir adele kasını şişirmek için spor salonlarında ter dökülür,özveri harcanır.Beyin için de öyledir.Body building (vücut geliştirme) salonlarında size egzersizler verirler,oradaki hocaların yardımıyla gelişirsiniz.Bazıları da vardır ki salona gitmeden evinde aynı seviyeye gelir.Yardım da almamıştır.Kendince çalışıp geliştirmiştir vücudunu.Demek istediğim şey elbette egzersizlere ihtiyaç duyacaksınız,yardıma ihtiyaç duyacaksınız ama kendi kendinize deneyler yapın.Önce istekli olun.İstek çok önemli,hatta egzersizlerin tümünden daha önemli.Ben çalışmalarımda meditasyon yaptığımı çok az hatırlıyorum,oysa neredeyse bütün egzersizlerde bunu yapın denir.Yapmayın arkadaşlar,siz isteyerek konsantre olun,meditasyon doğal haliniz haline gelsin.Yani zangır zangır müzik patlayan bir mekanda bile durugörünüzü konuşturabilin,gözlerinizi yumamayacağınız anlar olur ya,kimseye çaktırmadan gözüme birşey kaçtı gibi gözlerinii tutup o kısacık anda yapacağınızı yapın.Vallahi ben Shaolin rahiplerinden eğitim almadım.Diyeceksiniz ki bu nasıl konsantre oluyor?İstiyorum.Çok basit istiyorum.Suya atladığımda beynime yüzmek istiyorum diyorum,vücuduma bu işi emrediyorum,ama zevkle emrediyorum ve yüzüyorum.Buna önce inanalım,yaptığımız şeyin anormal olmadığını,bizim tatma,koklama duyumuz kadar sıradan olduğunu anlayalım.Heyecanlanmadan kullanalım.Kardeşlerim herşeyi siz kendinize göre daha iyi bilirsiniz.Egzersizler size sadece kapıları gösterecek,açmayacak ;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya sahil kumu şişeleyip satsam alan olacak demek ki..

neyse chillout bu dediğini ben kum falı okuyan araplarda görmüştüm. Bu tür bir yöntemle fal bakıyorlardı. Sanırım bu bazı medyumların suya bakması gibi bir şeydi. O zamanlar idrak edememiştim. Bende deneyeceğim.

blacky

Kayıtlı Üye
ben de öss ile ilgili tahmınlerde bulunuyorum arkadaslarıma kuzenım tercıhlerını yaptıgında sakaryaya gıdecegını söledım cıktı sonra arkadaslarıma da aynı sekılde kımın nereyı ne bölumu kazanacagını söledım cıktı ben bbu yetenegımı ılk defa 5 yasımda farkettım annemlerle tvde guzllık yarısması ızlıyoduk hıckımsenın ıhtımal vermedıgı kısa saclı bı kız vardı ben onun bırıncı olcanı sölemıstım ve olmustu o zaman bızımkıler sasrmısdı ama kımse ustunde durmadı sonraları da söledıklerım dogru cıktı mesela okey oynarken kımın elınde ne tas var kım oky cektı kım acmak uzere fılan bılırım :):) bıde kral tv ödullerınde fılan böle tahmınler yapardım ufacıkkene :):D

samanyolu

Kayıtlı Üye
Ciddi bir sabır ve konsantre gerektiriyor. Hiçbir şey kolay elde edilmiyor. Benim de var bu tarz yeteneğim ama, dönem dönem oluyor ve bazen kesiliyor. Ya elektrik kesilirse deyip, mum çıkarıyorum, ardından, elektrik kesiliyor falan. Bir arkadaşımla buluşacaksam, gelip gelmeyeceğini kesin hissediyorum mesela. Çok tararlı bir uygulama paylaşmışsınız. Teşekkür ederiz.

peril

Kayıtlı Üye
aynen benimde var bir bakışta olayları anlayabiliyor insanın yüzüne bakmamda nasıl biri olduğunu çözebiliyorum bazende olayları önceden tahmin edebiliyorum ve ççogu zaman da cıkar düşüncelerim ama ben sadece insanları uyarıyorum bundan bahsetmiyorum :) bu yetenek evet gelip gidici bazen yok oluyor adeta ama çevremdekiler bana inanır söylediklerim şu ana kadar %98 çıkmıştır bunun sahitçileri ve örnekleri vardır.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
bu gibi yetenekleriniz varsa üztüne gidip ben çok küçükken hatta okula yeni başladığım sıralarda bu gibi kehanetlere sahiptim çevremdeki insanlara ilişkin çeşitli rüyalar görüyordum ve rüyaların aynısı gerçekleşiyordu hatta ailem bu yüzden benden çekinmeye başlamıştı en son kuzenimin nasıl nerede ne zaman öldüğünü söylediğim zaman olay gerçekleşti ve annemin sinir kriziyle bayılmasını görünce herşeyi bıraktım şimdi bu yeteneğimi kullanamıyorum bu yüzden farkederseniz üstüne gidin yoksa o yetenek kaybolur gider