Kronokinezi- Zamanı hızlandırmak

Foras

Kayıtlı Üye
1) Öncelikle rahat bir pozisyona geçin

2) Bir süre nefesinize odaklanın. Nefes aldığınızda burnunuzdaki soğukluğa, verdiğinizde de sıcaklığa odaklanarak bir süre beyninizi dinlendirin

3)Etrafınızda, dünyada, evrenin her köşesinde var olan "zaman"ı düşünün. Bu "zaman"ın da bir obje, bir madde olduğuna odaklanın.

4) Her yerde bulunan küçük mavi "Zaman parçacıkları"nı düşünün. Bu parçacıklarının saatin her tik'inde sallandığını imgeleyin. Her saniye sallansınlar. Bir sağa, bir sola.

5) Sonra, kişisel enerjinizi kullanarak bu "zaman parçacıkları"nı manipüle edebileceğinize kendinizi indandırın.

6) Aura alanınızın genişlediğini imgeleyin. O kadar genişlesin ki tüm dünyayı kaplasın.

7) Bu zaman parçacıklarının sallanma hızının arttığını, "zaman"ın hızlandığını imgeleyin.

Yedinci adımı başarıyla tamamladıktan sonra etraftaki konuşmaların hızlandığını, adeta bir filmi ileri sarıyormuş gibi izleyeceksiniz...

-Alıntı.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Ek olarak şöyle bir teknikte okumuştum ;

2 den sonrası için

3-) Dünyanın heryerinde mavi baloncuklar hayal edin bunlar her saniye geçtiğinde titreşmekte ve zamanı oluşturmakta

4-) Auranızın genişlediğini ve istediğiniz yerdeki baloncuğu içine aldığını hayal edin

5-) Zamanı hızlandırmak için bu balonları daha hızlı titreştirdiğinizi hayal edin (yavaşlatmak için tam tersi)

6-) odaklanın ve hissetmeye çalışın etrafınızdaki herşey hızlanmış olacak...

bende böyle okumuştum hatırladığım kadarıyla yazdım umarım yardımı olur.

not: denenmemiştir.

iyi formlar

01anavarza

Banlı Kullanıcı
bunu yapabilen varmı?yapsak fizik dersinde çok iyi olur aslında :D

janet

Kayıtlı Üye
Zaman zaten çok hızlı akıp gidiyor. Eğer elimde olsaydı günü 48 saat yapardım. Kendime ayırabildiğim tek zaman kahve ve ya çay molası verip buraya göz atmak.
Fırsat bulursam zamanı yavaşlatmayı deneyeceğim. İşe yararsa, buraya yazarım.

Foras

Kayıtlı Üye
Zaman zaten çok hızlı akıp gidiyor. Eğer elimde olsaydı günü 48 saat yapardım. Kendime ayırabildiğim tek zaman kahve ve ya çay molası verip buraya göz atmak.
Denenmiş ve sonuç alınmış bir yöntem olduğunu okumuştum fakat bir de sizden dinleyelim sonuçlarını.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ben deniyiceğim güçlü bir enerjim oldugunu düşünüyorum imajinasyonumda iyi fakat ne kadar ileri alırım bilmiyorum kaygılarım var enerjiyi kontrol edemeyip ya çok ileri gidersem yada yavaşlatmaya çalışırken zamanı durdurursam kaygılarım oldugu için yapamayabilirim bana şans dileyin :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Zamanı yavaşlatmak daha bildiğimiz ve ön planda olan bir olgu.Âna odaklanmak, teknolojiye daha az zaman ayırmak gibi yöntemlerini biliyoruz.Zaman zaten yeterince hızlı aktığından kronokinezi hep daha geri planda kaldı.Ancak yukarıda okuduğumda çok farklı bir tecrübe gibi görünmekte.Şu an ortam itibariyle uygulayamıyorum.İlk fırsatta deneyeceğim.Bunu deneyen arkadaşlarımız oldumu geçen zaman içinde.
Birde soru olarak eklemek istiyorum.Zamanı hızlandırmak mümkün geliyormu sizlere?Ya da hızlandığını düşünürsek ne kadar süre bunu yaşarız?Saat,dakika,saniye??

Prunin

Banlı Kullanıcı
Zamanı yavaşlatmak daha bildiğimiz ve ön planda olan bir olgu.Âna odaklanmak, teknolojiye daha az zaman ayırmak gibi yöntemlerini biliyoruz.Zaman zaten yeterince hızlı aktığından kronokinezi hep daha geri planda kaldı.Ancak yukarıda okuduğumda çok farklı bir tecrübe gibi görünmekte.Şu an ortam itibariyle uygulayamıyorum.İlk fırsatta deneyeceğim.Bunu deneyen arkadaşlarımız oldumu geçen zaman içinde.
Birde soru olarak eklemek istiyorum.Zamanı hızlandırmak mümkün geliyormu sizlere?Ya da hızlandığını düşünürsek ne kadar süre bunu yaşarız?Saat,dakika,saniye??
Enerjimiz Kadarı
Ayrıca Kronokinezi Bana Kronos'u Hatırlattı İlk Tanrılardan Zamanın Tanrısı .
Aslında Bi Nevi Onlada Kontak Kuruyoruz.
Enerjimiz Nekadarsa Okadar Zamanı Hızlandırabiliriz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Enerjimiz Kadarı
Ayrıca Kronokinezi Bana Kronos'u Hatırlattı İlk Tanrılardan Zamanın Tanrısı .
Aslında Bi Nevi Onlada Kontak Kuruyoruz.
Enerjimiz Nekadarsa Okadar Zamanı Hızlandırabiliriz.
Enerji harcayacağımız için bu bizi yormazmı? Ve dediğinizden şunu çıkarabilirmiyiz?Enerjisi yüksek biri zamanı çok fazla hızlandırırken,enerjisi düşük biri belki hiç hızlandıramayabilirde..
Uygun olduğum ilk anda denicem,çok başka bir tecrübe olacağını düşünüyorum,bi nebze bile olsa başarabilen için..

Prunin

Banlı Kullanıcı
Enerji harcayacağımız için bu bizi yormazmı? Ve dediğinizden şunu çıkarabilirmiyiz?Enerjisi yüksek biri zamanı çok fazla hızlandırırken,enerjisi düşük biri belki hiç hızlandıramayabilirde..
Uygun olduğum ilk anda denicem,çok başka bir tecrübe olacağını düşünüyorum,bi nebze bile olsa başarabilen için..
Öyle Yorucak Yani Bizi Bayagı Yorucak Ama Pes Etmek Yok :)
Ben Programlama Bilgisayarı Kasaları Kıra Kıra Ögrenmiştim :D
Ayrıca Enerjimiz Düşük İnsan Oldugunu Zannetmem .
Sadece Çakralarımız Kapalıdır...
Ayrıca Hava 38 Derece Oldugu için Şimdi Yapmanızı Önermem Tavsiye Olmaz.
--
Ayrıca Zamanla İletişime Geçmek Bi Nevi Kronos İle İletişime Geçmek Olcak

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben bazen zamani neredeyse istemsizce durduruyorum teknik buldum kontrol altina alacaktim saatin pili ve odadaki tum pillerin enerjisini cekip saatti bozdum ve saatin manevi degeri fazlaydi...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öyle Yorucak Yani Bizi Bayagı Yorucak Ama Pes Etmek Yok :)
Ben Programlama Bilgisayarı Kasaları Kıra Kıra Ögrenmiştim :D
Ayrıca Enerjimiz Düşük İnsan Oldugunu Zannetmem .
Sadece Çakralarımız Kapalıdır...
Ayrıca Hava 38 Derece Oldugu için Şimdi Yapmanızı Önermem Tavsiye Olmaz.
--
Ayrıca Zamanla İletişime Geçmek Bi Nevi Kronos İle İletişime Geçmek Olcak
Uyarınızı dikkate alıcam,şu sıcaklarda tavsiye etmiyorsunuz madem,bi süre daha ertelerim.
Ben bazen zamani neredeyse istemsizce durduruyorum teknik buldum kontrol altina alacaktim saatin pili ve odadaki tum pillerin enerjisini cekip saatti bozdum ve saatin manevi degeri fazlaydi...
Senin konunu hatırlıyorum Aron.Elektronik eşyalar üzerineydi yanılmıyorsam.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Siz zamani hizlandirirsiniz ben saatti durdurum ne kadar yetenekliyimde saatti nasil tamir etcem hizlandigini dusunsem calisir mi?

omercan42

Kayıtlı Üye
Işe yarıyorsa deneyelim yaz tatilinin bir an evvel bitmesini istiyorum :D ama bunun için kullanmam belki randevu durumu olduğunda. Heyecandan zaman yavaşladığında yeniden hızlandırırım

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnsan bazen öyle anlar yaşar ki zamanın bir an önce geçmesini ister.Düzenli ,yılmadan yapılan bu çalışmayla belki bu anları kısaltabiliriz, ya da bu uygulamayı yaptığımız için zamanın daha çabuk geçtiğine öyle bir inanırız ki ...gerçektenda daha çabuk akar.

Prunin

Banlı Kullanıcı
İnsan bazen öyle anlar yaşar ki zamanın bir an önce geçmesini ister.Düzenli ,yılmadan yapılan bu çalışmayla belki bu anları kısaltabiliriz, ya da bu uygulamayı yaptığımız için zamanın daha çabuk geçtiğine öyle bir inanırız ki ...gerçektenda daha çabuk akar.
Hızlandırmak iyidir Ama Uyarayım Bu Sözcükler Olduka Kötülük Barındırdıgı Gibi Tehlikelide.
Hayatın Çabuk Sonlanışı Gibi..

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Yaptık diyelim daha sonra zaman algımızı nasıl eski haline getiricez? Yoksa yavaş yavaş kendiliğinden mi olucak?

albus

Kayıtlı Üye

Janet zaman yavaşlatmada başarılı olmuş galiba. Hala bir mesaj yazamadı kaç zamandır