Böyle birşey varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfed

Kayıtlı Üye
Bir kaç gün önce durusezimin olduğunu farketmiştim ve yeni birşey farkettim geçen gün. Örneklerle bunu anlatacağım size

Lise son sınıfta okuyorum. Tarih dersinde hoca kitaptan bir metin okutuyordu. Biz arkadaşla alakasız birşey konuşuyorduk. Benim aklıma '' Sübyan Mektebi '' geldi birden. Arkadaş bir kaç saniye sonra okuduğu metinde '' Sübyan Mektepleri Açıldı. '' dedi. Yani metni araştırdım duymuş olabilirmiyim diye, metinde o diyene kadarki yere kadar öyle birşey yok.

İngilizce dersinde hoca 10 adet fiil yazdırmıştı(break, draw....) ben bunlarla ilgili bir cümle kurdum kafamdan. '' okulun camlarını kırarım gibisinden '' yani Break'ı kullandım, Break kırmak demek zaten bir kaç saniye sonra hoca örneğin aynısını verdi.

Birde duyularım çok gelişti bu sıralar yani masanın üstünde duran açılmış bitter çıkolatanın kokusunu alıyorum. Çokta yakınımda değil çikolata. Ki çikolatanın pek kokusu olmaz. Nedir bu ? bir psişiklik mi ? aynı gün bu kadar tesadüf olmaz bence.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Öncelikle sizden duru seziyi araştırmanızı istiyorum duru sezi olacak olmakta olan olayları hissetmektir örneğin bir yola çıkarken kaza olacağını hissetmek ve kaza olması gibi. Anladığım kadarıyla olan şeyleri önce siz düşünüyorsunuz sonra başka şahıslar tarafından tekrarlanıyor bence telepati yeteneğinizi istemsiz kullanmışsınız öğretmeninize telepatik yolla o örneği siz yollamış olabilirsiniz.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bana da Hsncn'ın düşüncesi mantıklı geliyor,anlattıklarınıza bakarsak bu bir telapati:)Hani birini tam düşündüğünüzde sizi arar veya radyoyu her açışınızda aynı şarkının aynı nakaratına denk gelirsiniz...Lakin bazen bunu kişinin kendisinin mi oluşturduğu yoksa gerçekten telepat olup karşıdakinden mi aldığı muamma oluyor.Örneğin o kişinin sizi aramasını siz mi sağlıyorsunuz yoksa gerçekten arayacaktı da siz mi hissettiniz:)İkisi de telepati gibi ama birisi insanların zihnine ulaşabilmeklede alakalı.

Koku olayında da eğer sigarayı bıraktıysanız zaten tat ve koku duyularınız birkaç aya hat safhada gelişiyor veya uzun bir süre üst solunum yolu,nezle,grip gibi burun ve tat almayı tıkayan şeyler yaşadıysanız.Hali hazırda mevcut bir nesnenin uzaktan kokusunu algılamak psişiklikten ziyade duyunuzun geliştiğini gösteriyor.

İyi forumlar

alin

Kayıtlı Üye
Duru sezi gibi bir çok yeti hepimizde mevcuttur, hayatımız boyu bir kaç olay yaşamamız da doğaldır. Yalnız bir anda bu yetinin su yüzüne çıkması da mümkündür, siz bundan sonrasına bakacaksınız ve daha önce belirttiğimiz bazı kaideleri yerine getireceksiniz, şayet çoğalmasını istiyorsanız. Yetilerinize negatif yükleyebilecek kimseye anlatmama, ego ile ilişkilendirmeme, isteksizlik ya da aşırı üstüne düşme, alakadar olmama vb. belirttiğimiz durumları yaşamadan, memnun olduğunuzu belirtip, yetilerinize teşekkür edip beslemelisiniz. Benzer durumlar yaşayanları ve sizde hangi dönemler artıp azaldığını gözlemlemelisiniz. Kendinize özel bir rehberlik oluşturup, öyle ilerleyin derim. Ama yaşananlar durusezi mi evet öyle yalnız durusezi yetisi kalıcı birisi olurmusunuz, onu siz ve yetilerinizin derecesi belirleyecek.

Sevgiyle...

arfed

Kayıtlı Üye
Bunlar için testler varmı peki ? mesela kesin bir kanıya varabilirmiyim ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunlar için testler varmı peki ? mesela kesin bir kanıya varabilirmiyim ?

Net sonuç veren testler bulunmuyor.Bazı testler mevcut forumda ama onlarla da net bir sonuca ulaşamazsınız.İnanarak,Sıkıca çalışarak,Meditasyon yaparak psişik yeteneklerini olan yeteneklerinizi anlayabilirsiniz.Ve onun üzerine daha da yoğunlaşabilirsiniz . :)

Hem test olsaydı herkes yapardı ve öğrenip onun üzerine yoğunlaşırdı her yerde psişik yeteneklerini sergileyen insanlar olurdu. :)

arfed

Kayıtlı Üye
Akıl okuma diye birşey varmı acaba ?

arfed

Kayıtlı Üye
birde şunuda belirtiyim kuzenle bir oyun oynuyorduk 5 nesne koyuyordu silgi, kalemtraş falan... onlarıda çoğunlukla doğru tahmin ediyordum. Bu telepatiylemi ilişkili

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Akıl okuma diye birşey varmı acaba ?

Evet Telepati ile yapılıyor . :) Ama ileri bir tekniktir. :) Bazı kişiler doğuştan buna elverişlidir ve istemsiz okurlar ama onlarda sıkı çalışma ile bunu ilerletir. :)

arfed

Kayıtlı Üye
telepatiyle ilgili bir meditasyon varmı acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
telepatiyle ilgili bir meditasyon varmı acaba ?

Her türlü Meditasyonu yapabilirsiniz direk telepati için özel meditasyon türü yoktur.Meditasyon'un amacı arınmak,enerjinizin dengelenmesi,ve günlük ortamdaki negatif enerjilerin etkisinden kurtulmak bu sayede yetenekleriniz ile etkileşiminiz artar. :) Başarınız artar. :)

Kendi tekniğinizi de oluşturabilirsiniz ya da forumdaki teknikleri kullanabilirsiniz. :)

alin

Kayıtlı Üye
Test sizin deneyimlerinizdir. Sizin tecrübeleriniz ve ne yönde ilerlediğinizi gözlemlemenizdir. Ben bu gibi durumların, başka kıstaslarla vardır, yoktur denilmesi taraftarı değilim. Var olan bir şeyi, zaten tüm dünya testleri yalansa dahi siz yaşıyorsunuz, siz deneyimliyorsunuz. Ya da sayısız test var dese de siz bunu deneyimlemiyorsanız da var olmayacaktır. Dolayısıyla gözle görülmeyen bu yetiler, sadece başkalarıyla paylaşıldığında, onların da şahitliğini alır,( aa bunu bilmişti bunu söylemişti vb.) ancak kime ne duygu beslediğinizi kimsenin bilemeyeceği gibi, neleri deneyimlediğinizi de özde bir tek siz bileceksiniz.

Telepati ile ve yetilerinizle ilgili sitede iyice bir araştırma yapmanızı öneririm. Bununla birlikte, telepatide en çok önereceğim, denemedir. Size en yatkın gelen bir kişiyi seçip, onunla denemeler yapabilirsiniz. Bir kişiyi seçip onun haberi olmadan da telepati kurmaya çalışabilirsiniz. Kendinizi geliştirmenin en güzel yolu da budur. Denemek, çalışmak ,inanmak.

Yeterli yanıt doyumuna ulaştığından konu kilit...

Sevgiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...