Müslüman olmayan biri nasıl cin çağırabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cimeries

Kayıtlı Üye
Merhaba ben teistik satanistim,sitede incelediğim tüm cin çağırma yöntemleri ya kurandan sure okunması,ya namaz kılınması vb. şeyler gerektiriyor.Cinleri sadece müslümanlar mı çağırabilir? Müslüman olmayan biri nasıl cin çağırabilir?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
konu amacından sapabilirde kan içiyomusun yani satanistler için kedi kanı içiyo kedileri sevmiyo felan deniyor doğrumu

Cimeries

Kayıtlı Üye
konu amacından sapabilirde kan içiyomusun yani satanistler için kedi kanı içiyo kedileri sevmiyo felan deniyor doğrumu

Tek diyeceğim satanizm hakkında hiçbir şey bilmeyen sadece kulaktan dolma bilgilerle konuşan cahil insanlardır bunu diyen hiçbir şekilde de saygı çerçevesinde konuşmam.Satanizmin kedilerle alıp veremediği bir şey yoktur satanik incili okursanız hiçbir ritüelde hayvan kurban edilmediğini görürsünüzki.Satanizmde de bakış açıları farklılığı vardır. Lusiferanist,teistik,lavey satanizmi , temple of set vs. vs. bir çok kolu vardır.Satanizmi tek elden bile incelemek yanlıştır nasıl islamda tek görüş mezhep yoksa.

Bu verdiğim tek cevaptır lütfen soruya odaklanalım,konuyu saptıracak bir soru gelmesin diye uzun uzun yazdım.

codzombi

Kayıtlı Üye
Bülent kısa müslüman değildi , havasla ilgilenmesini engelleyen bir şey oldu mu ? Hayır . Her inançtan birisi gerekli işlemleri yaptığı takdirde çağırabilir .

Cimeries

Kayıtlı Üye
Bülent kısa müslüman değildi , havasla ilgilenmesini engelleyen bir şey oldu mu ? Hayır . Her inançtan birisi gerekli işlemleri yaptığı takdirde çağırabilir .

Sorun şu müslüman bir kişi nasıl satanik bir ayin yapmazsa,satanist biride kurandan bir sure okumak istemeyecektir bilmem anlatabiliyor muyum ?

ruhname

Kayıtlı Üye
müslüman olmayanlarında yapmış olduğu davetler vardır lakin büyü dinimizde yasak olduğu halde kurandan bir takım sureler va ayetlerin okunması ile yapııyor tabi büyü yaparken bazı tersten okuma gibi kuranı aşağılıyorlar ki büyük /İslam dinine göre / günah roxser adlı bi üye var o gayrimüslim idi onun yapmış olduğu davetler var ona danışabilirsin ben ulaşamıyorum gerçi ona umarım sen ulaşırsın.

memories

Kayıtlı Üye
Sorun şu müslüman bir kişi nasıl satanik bir ayin yapmazsa,satanist biride kurandan bir sure okumak istemeyecektir bilmem anlatabiliyor muyum ?

Müslüman kimliğine sahip insanlar arasında bilinen yüzlerce ritüel mevcuttur bu konu hakkında.Bilinmeyen ve kişisel uyumlamalarla kazanılan yetiler hariç.Farklı dinlerde de cin olarak adlandırılmayan genelde demon,kutsal ruhlar veya farklı isimlendirilmede bulundurulan tanrısal ruhlar veya varlıklar için çeşitli rutüeller bulunmakta.Siz Kuran`dan sure okumak istemiyorum diye belirtiyorsunuz.İncilden metinler okumayı kabul edermisiniz? Veya Şaman inancında bulunan tanrısal ruhlara övgü niteliği arzeden cümleleri kullanmaktan hoşnutsuzluk duyma ihtimaliniz varmı? Kendi inancınızda bulunmayan bir ritüeli başka bir inançda arıyorsanız bu kendi inancınızla çelişmekte olduğunuz anlamı taşımakta bunu belirtmeliyim.Kendi inancınızın gereklilikleri ve kabulü doğrultusunda bu varlıkların konumlandırılmasını araştırıp değerlendirmelisiniz.Sorunuz mantıksal olarak hata ve çelişki barındırmakta bunu belirtmek istedim.Saygılarla.

gümüş

Kayıtlı Üye
Sn Memories'in açıklamasına katılıyorum. Vejeteryanım, içinde et olmayan biftek yemek istiyorum gibi bir soru olmuş.Soya deneyebilirsiniz ama hiç bir zaman aynı olmaz. Soru yanıtlandığı için kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...