evimizde varlıkmı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forward 1905

Kayıtlı Üye
evdeki eşyalarım kayboluyor.evdekiler almadığına rağmen eşyam diğer gün ortalıkta bulunmuyor.ve yenisini alıncada iki defa daha oldu bu ortalıktan kayboldu ve bir daha bulamadım.ev telefonu çalınca kaldırdım bir yakınımın sesi sadece alo deyip ismimi tekrarlıyor o yakınımıza sorunca aramadığını söyledi.geçen günde annemin sesiydi oğlum alo alo diyordu annem aramadığını söyledi.evde geceleri arasıra tıkırtılar geliyor.bi kaç defa hemen yakından hızlıca siyah bir şeyin geçtiğine şahit oldum.annem sabah namazlarını kılmaya korkuyor kılacakken arkasında bir şey olduğunu hissedip korkuyormuş bende geçen gün tesbihat başlıyacakken tv nin fişi yere düştü.evdekilerde bi iki kere nefes sesi duyup korkmuş.her gece ben kabusta görüyorum kabuslarım genelde evde oluyor evde bir yaratığın saldırdığını görüyorum rüyada ve kalktığımda bağırarak uyanıyorum ve saat herzaman 5:20 civarlarında kabustan uyanıyorum.sizce evde varlık varmı nasıl gider ne yaparsak uzaklaşır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evdeki eşyalarım kayboluyor.evdekiler almadığına rağmen eşyam diğer gün ortalıkta bulunmuyor.ve yenisini alıncada iki defa daha oldu bu ortalıktan kayboldu ve bir daha bulamadım.ev telefonu çalınca kaldırdım bir yakınımın sesi sadece alo deyip ismimi tekrarlıyor o yakınımıza sorunca aramadığını söyledi.geçen günde annemin sesiydi oğlum alo alo diyordu annem aramadığını söyledi.evde geceleri arasıra tıkırtılar geliyor.bi kaç defa hemen yakından hızlıca siyah bir şeyin geçtiğine şahit oldum.annem sabah namazlarını kılmaya korkuyor kılacakken arkasında bir şey olduğunu hissedip korkuyormuş bende geçen gün tesbihat başlıyacakken tv nin fişi yere düştü.evdekilerde bi iki kere nefes sesi duyup korkmuş.her gece ben kabusta görüyorum kabuslarım genelde evde oluyor evde bir yaratığın saldırdığını görüyorum rüyada ve kalktığımda bağırarak uyanıyorum ve saat herzaman 5:20 civarlarında kabustan uyanıyorum.sizce evde varlık varmı nasıl gider ne yaparsak uzaklaşır?

Sizi ciddi bir şekilde rahatsız ediyor yaşadıklarınız anladım kadarıyla.
Forumda Mabet Sahibi Yule bakım yapıyor ona bakım yaptırarak varlık var mı anlaşılır.Öbür türlü arkadaşların söyledikleriyle net olarak anlayamazsınız.
Yule'nin linki : http://www.gizlimabet.com/members/1-yule

Ek olarak dininiz ne ise onunla ilgili korunmaya yönelik şeyleri yapabilirsiniz.Ya da forumda korunma uygulamaları var onları da yapabilirsiniz. :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Sizi ciddi bir şekilde rahatsız ediyor yaşadıklarınız anladım kadarıyla.
Forumda Mabet Sahibi Yule bakım yapıyor ona bakım yaptırarak varlık var mı anlaşılır.Öbür türlü arkadaşların söyledikleriyle net olarak anlayamazsınız.
Yule'nin linki : http://www.gizlimabet.com/members/1-yule

Ek olarak dininiz ne ise onunla ilgili korunmaya yönelik şeyleri yapabilirsiniz.Ya da forumda korunma uygulamaları var onları da yapabilirsiniz. :)

​kardeş adam namaz kılıyom demiş sen dinin ne diye sormuşsun :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
​kardeş adam namaz kılıyom demiş sen dinin ne diye sormuşsun :D

Dinini sorduğumu nereden çıkardınız ? Yazımı okuyun. :) Ben dininiz ne ise ona göre şeyler yapın dedim .
Belki ben namazın ne olduğunu bilmiyorum.Bu sitede tek müslümanlar bulunmuyor bende genel olarak yaklaştım . :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Dinini sorduğumu nereden çıkardınız ? Yazımı okuyun. :) Ben dininiz ne ise ona göre şeyler yapın dedim .
Belki ben namazın ne olduğunu bilmiyorum.Bu sitede tek müslümanlar bulunmuyor bende genel olarak yaklaştım . :)

özür dilerim kardeşim.Bu arada sadece meraktan dininiz nedir?

01anavarza

Banlı Kullanıcı
neyse kardeş konu sapıyor ben forward 1905 kardeşime birkaç tavsiye öneriyim.Kardeşim evinizde varlık olabilir bunun çeşitli nedenleri olabilir.Evinizde az Kuran-ı Kerim okunuyor olabilir,iman zayıflığı olabilir,imtihan olabilir.Şunuda unutmamak gerekirki her şeyi yaratan Allahdır.Onun izni olmadan kimse kimseye zarar veremez.Özellikle annen namaz kılarken hiç korkmasınAllahın izniyle kimse zarar veremez.Eğer zaten annen (Allah korusun)namazda ölürse direkt şehit olur.Bu her kula nasip olmaz.Yani hiç korkmasın.Saygılarımla...

janet

Kayıtlı Üye
Bu ne zaman başladı, başladığı döneme denk gelen herhangi bir olay var mı. Evde ne kadar süredir yaşıyorsunuz. Bu olaylar başlamadan önce vefat eden yakınınız ve ya ailenizden biriyle problem yaşamış olan birileri oldu mu?

memories

Kayıtlı Üye

Varlıklarla iletişime geçebilmek için çeşitli ritüeller uygulanır,ama dediğim gibi bu sadece iletişime geçmek maksadıyla bir anahtar işlevi görür.Bu bir antlaşma yani kabullenme manası taşır insan için.Onlar zaten yakın çevremizdeler her an.Davetsiz iletişim hallerinin hepsi musallat durumuna örneklendirme teşkil etmez.Bu anlattığınız durum ve belirtiler sizinle alakalı.Mekan değiştirseniz bile aynı sıkıntıları yaşayacaksınız.Hayatta yapmış olduğunuz yanlış seçimlerin neticesinde bu yaşadıklarınız uyarı niteliği taşır.Musallat durumu söz konusu değildir.Eminim elbiselerinizin bir çoğunda sebebsiz yere sökülme, yırtılma veya kullanılamaz hale gelme durumlarıda söz konusu.Yaşantınızda ve dolayısıyla eylemlerinizde köklü değişimlere gitmek zorundasınız ve bu değişimin en önemli tarafı yakın dost ve çevre seçiminizdir.İşlerinizde hep bir problemle yüzleştiğinizi veya hep bir şanssızlıkla karşılaştığınızı düşünüyor olabilirsiniz.Bu size açık bir uyarıdır emin olun.Zannettiğiniz şanssızlıklar veya problemler sizin uzak kalmanız gereken ve evrendeki gücü rahatsız eden ve bununla beraber devamında şu an için farkında olmasanızda sonuçlarında kendinize zarar verdiğiniz eylemlerdir.Bu size açık bir uyarıdır.Hiçbir şekilde fiziksel bir zarar görmeyeceksiniz,kalıcı bir psikolojik problemde yaşamayacaksınız.Geçici korku,kabus ve uyku esnasında vücut kitlenmesi durumları dışında. Uyarıları dikkate almadığınız sürece devam edecektir.Saygılarla.

forward 1905

Kayıtlı Üye
Bu ne zaman başladı, başladığı döneme denk gelen herhangi bir olay var mı. Evde ne kadar süredir yaşıyorsunuz. Bu olaylar başlamadan önce vefat eden yakınınız ve ya ailenizden biriyle problem yaşamış olan birileri oldu mu?

ev 20 sene oldu.geçen ay tütsü almıştım kokubiçin evde yakmıştım tütsü eve vqrlık davet ediyor diye duymuştum artık yakmıyorum.ailede problem yaşadığımız pek kimse yokta annemin yaşadığı var

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bence evin altında şehit mezarı veya baska bir kişinin mezarı olabilir yani yatır gibi ama evde büyük ihtimalle varlık var bilen bir prof. den yardım almanızı kendiniz uğraşmamanız kanaatindeyim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ev 20 sene oldu.geçen ay tütsü almıştım kokubiçin evde yakmıştım tütsü eve vqrlık davet ediyor diye duymuştum artık yakmıyorum.ailede problem yaşadığımız pek kimse yokta annemin yaşadığı var

Tütsü varlık çağırmaz.Tersine yaydığı koku ile rahatlatır.Ortamdaki negatif enerjiyi arındırır. :) Farklı farklı bitkilerden tütsüler vardır. :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
neyse kardeş konu sapıyor ben forward 1905 kardeşime birkaç tavsiye öneriyim.Kardeşim evinizde varlık olabilir bunun çeşitli nedenleri olabilir.Evinizde az Kuran-ı Kerim okunuyor olabilir,iman zayıflığı olabilir,imtihan olabilir.Şunuda unutmamak gerekirki her şeyi yaratan Allahdır.Onun izni olmadan kimse kimseye zarar veremez.Özellikle annen namaz kılarken hiç korkmasınAllahın izniyle kimse zarar veremez.Eğer zaten annen (Allah korusun)namazda ölürse direkt şehit olur.Bu her kula nasip olmaz.Yani hiç korkmasın.Saygılarımla...

Bu konuda yorum yapmadan lütfen öncelikle bu bölümlerle alakalı konu ve mesajları okuyunuz. Evinizde kuran okunmuyor diye ya da az okunuyor diye, iman zayıflığı nedeniyle varlık musallatı olmaz. Dünyanın çok büyük bir bölümü müslüman değil ve evlerinde hiç kuran okunmuyor. Bu durumda evlerinde varlıkların cirit atması gerekirdi. Yani bu çok taraflı ve yanlış bir çıkarım.

İkincisi Kuran-ı Kerimde namazda ölmek şehitlik getirir gibi bir ayet bulunmamaktadır. Buraya yorumlar yazarken kişisel düşünceleriniz ve inanç sisteminizin size doğru kabul etmenize neden olan ifadeleri yazmayınız. Bu ihtiyacı olan kişiyi yanlış yönlendirme olur. Ve çözümden uzaklaştırır.

Konuya dönersek evinizde sadece sizin anlatımlarınızla yola çıkarak farklı bir enerjinin etkisinde olabileceğiniz yorumu yapılabilir. Peri, cin, ve ya başka tür bedensiz bir varlık orada olabilmesi muhtemel. Bazıları bilerek ve isteyerek bu türlü şeyler yaparken bazıları orada yaşadıkları için onların normal yaşamlarındaki bazı şeyleri bu dünyaya taşıyor olabilir. Bazen evi görmeden anlaşılamaz. Bazen de uzaktan bakım yapılarak anlaşılabilir. Kesin bir sonuç alabilmemiz için psişik yeteneği olan birinden yardım almanız gerekir. Türüne göre çalışılması gerekir. Yani sitede bulunan herhangi bir korumayı yapın diye bir tavsiyede bulunmayacağım. Çünkü gerçekten var mı var ise nedir türü nedir önce bu saptanmalıdır. Bu konuda bakım yaptırdıktan sonra bakım yapan kişiye çözümü sorabilir sadece bakım yapan bir ise bakım yaptırdıktan sonra özel mesaj ile bana sorabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
18
Görüntüleme
594
Üye silindi 76175
Ü