Demonla ilgili olan sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukalper

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben Ankara hukuk fakültesinde öğrenciyim.Bugün büyük salonda dersi dinlerken cok sıkılmıştım etrafa bakıyordum bir anda sağ sıralarda orta yaşlı kalkık kaşlı hafif tombul bir kadının çömeldiğini gördüm normalde herkesin bakması gerekirdi fakat saki sadece ben görüyordum onu.Sonrasında arkadaşıma göstermek için sağıma döndüm tekrar baktığımda yoktu orada ve bütün gün kulağımda ''Neslihan'' ismini duydum.Demon olabileceğini düşünüyorum.

albus

Kayıtlı Üye
Zannetmiyorum, demonlar önüne gelenle öyle uğraşmaz.
Olsa olsa cindir.
Yule ile bir iletişime geçmelisin tabii.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, @ufukalper.

Öncelikle gördüğünüz şeyin bir Demon olmadığını söyleyebilirim. Sıradan bir göz yanılmasıda olabilir bunu her şeyiyle ve açık bir şekilde değerlendirmek gerekir. " Gördüğüm şey nedir? " diye merak ediyorsanız, internette biraz araştırma yapın olumlu bir sonuca ulaşamazsanız @albus'un söylediği gibi bir yetkiliye danışarak yardım talep ediniz, sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Demon kavramı, bizim cin veya şeytan kavramına benzeyen bir kavram, derinlemesine incelendiğinde aslında aynı şey ama batının anlamı ve doğunun anlatımı aralarında bir fark olduğunu düşündürüyor. bu yüzden çoğu kişide farklı varlıklar olarak değerlendirmeye anlatmaya devam ediyor. Bazende batıya ait bir olguyu anlattıkları için, onların anlatımın olduğu anlaşılsın diye demon diyebiliyorlar.

Beyin incelediğinde, bazı görüntülerin, ilizyonların oluşturucusu olduğu görülmektedir. Herhangi bir halisilasyon oluşturacak bir madde almasa dahi, gözün beyine yolladığı veriler, beyin tafaından değiştirilebilmete, olan farklı görünmekte ya da olmayan bir şey görülebilmektedir. Bu yüzden bazı şeyler gördüğümüzde, bunların hemen bedenli ya da bedensiz insan olmayan bir varlıktır diye düşünmemek gerekir.

Onların frekansları ile bizim frekansımız çok farklı, bu yüzden durduk yere kendilerini görünür hale getirecek şekilde titreşmezler, aynı şekilde bizlerde durduk yere beynimizi onları görebilecek şekilde titreştiremeyiz. Kısacası her iki taraf içinde çok kolay olmayan bir şeyden bahsediyoruz.

kısaca bu tür deneyimler yaşadığımızda bu konuda aklımıza yukarıdıki yazdıklarımı getirmek daha doğru olacaktır. Son olarak bu tür anlatımlarda buradaki hiç kimse orada olmadığı için, bu deneyimi yaşamadığı için , sizi tanımadığı için, olay yerini incelemediği için, medyum yetenekleri olsa dahi anlayamaz.

O anda herhangi medyumsal yeteneği olan bir kişinin orada olması ve gördüğünüz ya da gördüğünüzü sandığınız durumu yorumlaması gerekir. Normal bir yapıya sahip bir kişi zaten size fikir veremez. Kısacası bu tür konuları açıp, bu şekilde soru sorduğunuzda doğru bir cevap almanız mümkün değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...