yeniyim bir kaç soru sorcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diyego33

Kayıtlı Üye
s.a öncelikle çok şükür hiçbir sıkıntım yok günde 5 vakit namazımı eda ediyorum hep mutluyum nazar değmesin uykuda 9 dan sonra hemn yatıyorum çok şükür bi sorunum yok ama meditasyon ve astral seyehat hakkında bir şeyler düşündüm ve aranızda musallat sorunu yaşayan varmı bide musallt olanların ağzından duymak isterim selametle

mysen13

Kayıtlı Üye
Meditasyon astral seyahetle ugrasmadim fakat musallat sorunu yasadim Allah kimsenin basin vermesin Cinlere merak sarma arkadasim 5 vakit namazini kil zikrini cek yoksa cinlerle iletisim istersen cidden hayatin kotuye gidebilir yada diyorsan ben varliklarla iletisime gecmek istiyorum bur kendine bir mursid versin birseyler rahmanilerle iletisimde ol buyucu daha dogrusu seytani cinlerle ugrasanlar ya kendini asmistir yada iyi bir sefa hayat cekmistir ama ahiretleri mahvolmustur cunku buyu ile ugrasirlar ama rahmani oyle degildir sana namaz kil der kotuluk yapma der senin iyiligini ister ama seytanlar ufak bir hatanda sana zarar vermeye calisir Selametle .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
s.a öncelikle çok şükür hiçbir sıkıntım yok günde 5 vakit namazımı eda ediyorum hep mutluyum nazar değmesin uykuda 9 dan sonra hemn yatıyorum çok şükür bi sorunum yok ama meditasyon ve astral seyehat hakkında bir şeyler düşündüm ve aranızda musallat sorunu yaşayan varmı bide musallt olanların ağzından duymak isterim selametle

Meditasyon ve Astral seyahat yapan kişiler hiç bir şekilde musallat sorunu yaşamazlar.
Astral seyahatte eğer enerjin yeterse varlıkları görebilirsin ama gördüklerinin ne olduğunu anlayamazsın.Beyaz bir ışık ya da başka şekilde görürsün.Meditasyon da ise varlıklarla alakalı bir durum yoktur. :)

Bu konu ile ilgili forumda gerekli bilgiler mevcut. Keşke araştırsaydınız. :)

diyego33

Kayıtlı Üye
rahamaniler dediğiniz nedir kardşim bu arada allah yardım etsin biraz anlatırmısınız nasıl musallat oldu ve nasıl kurtuldunuz?

diyego33

Kayıtlı Üye
okudum am abişi anlamadım enerji derken o enerjiye gelmek için neyapmam lazım?

mysen13

Kayıtlı Üye
Rahmaniler ve seytaniler vardir rahmaniler temiz kalpli insana gider ve namaz kilmanizi iyilik yapmanizi isterler rahmanilerle iletisimde oldugunuzda buyu yaparsaniz giderler zaten el vermeden once soz vermenizi isterler kotuye kullanmiyacaksiniz diye kullanirsaniz kaybedersiniz onlari onlar gercekten iyi olanlardir medyumculuk yapan insanlarin genelde cinleri vardir buyu yapiyorsa o cinler kafir seytanidir ama buyu yapmiyor insanlara iyilik yapiyorsa rahmani musluman cinlerdir ki musluman cinler herkeze gitmez Daha cesit cesit rahmaniler var Hadim vs ve evliyalar alimler oldukten sonrada bazi kisilere el verip hocalik yaptirir . Yasadigim seyler bende kalmasini istiyorum Allaha emanet olun

diyego33

Kayıtlı Üye
ama geçti değil mi şuan rakmaniler varmıdır varsa bana bitane önerirmisniz?

diyego33

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bide hristiyanlara veya budistlere neden musallt olmuyorlar?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi

Hristiyanlarda şeytan çıkarma ayinleri falan var bence musallat oluyorlar..Budistleri bilmem ama bilgilerime göre sadece Satanistlere musallat olmuyorlar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
okudum am abişi anlamadım enerji derken o enerjiye gelmek için neyapmam lazım?

Meditasyon yaparak enerjini arındırabilir ve yükseltebilirsiniz.

Rahmaniler ve seytaniler vardir rahmaniler temiz kalpli insana gider ve namaz kilmanizi iyilik yapmanizi isterler rahmanilerle iletisimde oldugunuzda buyu yaparsaniz giderler zaten el vermeden once soz vermenizi isterler kotuye kullanmiyacaksiniz diye kullanirsaniz kaybedersiniz onlari onlar gercekten iyi olanlardir medyumculuk yapan insanlarin genelde cinleri vardir buyu yapiyorsa o cinler kafir seytanidir ama buyu yapmiyor insanlara iyilik yapiyorsa rahmani musluman cinlerdir ki musluman cinler herkeze gitmez Daha cesit cesit rahmaniler var Hadim vs ve evliyalar alimler oldukten sonrada bazi kisilere el verip hocalik yaptirir . Yasadigim seyler bende kalmasini istiyorum Allaha emanet olun

Konu amacından sapıyor.

Sadece sizin dininizden varlıklar bulunmuyor.Her dinden varlıklar bulunabilir.Musallat olma sebepleri dine göre değildir.
Kişinin hristiyan,budist,satanist,müslüman vb. olması bir şey fark etmiyor eğer inancı tamsa bir şey musallat olamaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Meditasyon ve musallat kavramı çok uzak iki kavram. Meditasyon derin düşünme halidir.

Astral seyehat ise bedenin ruhsal olarak yükselmesidir. Ruh engindir, incedir. Bir çok varlık görülür ama musallat yaşanamaz. Ruha hiç bir şey zarar veremez. Musallat vakaların da, musallat olan varlık bedendeki organlara ve yapılara hükmedebilir, onları değiştirebilir zarar verebilir. Kısaca Astral seyehat ve musallat iki alakasız konudur. Başka bir cevabı olmadığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...