Boyun, Bel, Sırt, Omurga sorunları için Su jok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Boyun, Bel, Sırt, Omurga sorunları için Su jok.
Kendi kendine onarım serisi….

Su jok terapide her dış sorunun kaynağı iç organlarla ilişkilidir. Eğer organlarınızda bir enerji sorunu var ise, bu sorunu size bildirmek için dıştan bir uyarı gönderir. Omurga sorunları aslında sizin, hangi omurganızda sorun varsa onun olduğu yerdeki iç organlarınızda bir sorun var dememin, beden için bir yoludur.

Su jok ying ve yang dengesini düzeltme üzerine kuruludur. Yin yang teorileri ile çalışır. Karaciğer ve kalınbağırsak bir ying yangdır. Birinde oluşan bir sorun diğerini de etkilemeye başlar ve yin yang dengesi bozulur. Bu bozukluğun belirtileri de kendini deri de gösterir.

Her bir parmağımız bir bendeni taşır. Bu yüzden başparmak hariç aşağıdaki yöntemi 4 parmağınıza da uygulayınız. Sağlak iseniz sol elinize, solak iseniz sağ elinize yapınız. Omurganızda hangi bölgede sorun varsa oraya denk delecek şekilde terapinizi yapınız. Tohumları koyduğunuzda hiç acı yok ise yanlış yere koymuşsunuz demektir. Bu nedenle tohumla milim milim ilerleyin ve bastırın. En çok acıyan yeri bulunca işaretleyin ve tohumu tam olarak o noktanın üzerine koyun.
Bir plaster, karabuğday tohumu ya da hardal tohumu kullanacağız. Resimde görülen yerlere denk gelecek şekilde plastere tohumları diziniz, daha sonra yara bandı ile bantlar gibi, yapıştırınız. 12 saat boyunca tohumlar orada kalsın. 12 saati asla geçemez, 8 saat,9 saat olabilir ama asla 12 saat 20 dakika olamaz. Bu çalışmaya 48 saat atlayarak 18 gün yapınız. Yani yapmadığınız günleri de sayarsak 36 gün eder. Şifa olsun.

Sevgi ve ışıkla
Yazan: Urum

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Özellikle belim ilgili sık sık rahatsızlıklar yaşarım..Deneyeceğim.Teşekkürler..

andrah

Kayıtlı Üye
Ben bu yontemin disdeki iltahabi ve aciyi 15 dakika da yariya indirdigine bizzat şahidim

magribeyn

Kayıtlı Üye
örneğin safra kesesi için bir parmağa mı yoksa bir elin tüm parmaklarına( uyun noktaya . mı tohum bağlamak gerekir?

bendekiben

Elit Üye
örneğin safra kesesi için bir parmağa mı yoksa bir elin tüm parmaklarına( uyun noktaya . mı tohum bağlamak gerekir?

Safra kesesinin parmaktaki küçükcük yerini bulmak zor olacağı için daha geniş olan avuç içi yada ayak altına uygulamak etkili olacaktır.Kara buğday tohumu akaşa grubuna girdiğinden bütün elementler için uygundur bu nedenle uygun tohumu bulamazsanız onu uygulayabilirsiniz.Aşağıdaki linkde daha kapsamlı anlatım ve resimlerde uygulama noktalarını bulabilirsiniz.Acil şifalar dilerim.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=34826

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hani hep mucize arar ya insanlar, işte Su Jok da öyle bir şey. Bu kadar basit, bu kadar etkili, bu kadar kolay öğrenilebilen bir mucizeye insanlar nedense sıradan diye yaklaşır. :)
Vücudunuz hata çıkardığı gibi düzeltmeyi de bilen muhteşem bir sistemdir, Su Jok da size bu sistemin tuşlarının yerini öğretir. Öğrenin, öğretin.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bendekibenin söyledikleri doğru yalnız bir noktada eksiklik var. Tohumlar avuç içi ya da ayak tabanına uygulanamaz. Çünkü flaster yapışmıyor ve yeterli baskıyı yapamıyor. Bu yüzden bu tür terapilerde avuç içi ya da ayak tabanında iğne ya da moxa kullanılması gerekiyor. Eğitim almadan da bu ürünlerin kullanılması tehlikeli olabilir. Bu nedenle en iyisi parmaklara tohum uygulamaktır. Yanlış yapılsa bile hiçbir şekilde zarar vermez. Ve bütün organlar için 5 parmağın 5'ine de uygulanırsa daha hızlı sonuç alınır. Her parmakta aynı yerdedir bedenin yansıması.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu su jok iyice öğrenmeye çalışıyorum ve bir şey sormak istiyorum her bir noktaya yapsak olur mu ? Yani benim boyun sırt ve diz bolgelerimde sorun var sadece sorun olan bolgelere miyapmalıyım yoksa hepsine yapabilir miyim ?

bendekiben

Elit Üye
Bu su jok iyice öğrenmeye çalışıyorum ve bir şey sormak istiyorum her bir noktaya yapsak olur mu ? Yani benim boyun sırt ve diz bolgelerimde sorun var sadece sorun olan bolgelere miyapmalıyım yoksa hepsine yapabilir miyim ?

Parmaklarda o bölgelere denk gelen noktalara her bölgeye aynı anda uygulayabilirsiniz uygun tohum bulamazsanız karabuğday tohumu kullanabilirsiniz.