Müzik Vasıtasaıyla Telepatik Mesaj Yollamak Mümkün Mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Merhaba arkadaşlar.
Benim psişik olaylara karşı fazla olmasada ilgim var. Çeşitli maji ve telepati uygulamaları deneyip inceledikten sonra kendimce bir uygulama buldum yada henüz kesinlik kazanmadığı için uygulama sayılamaz. Neyse, ben konuya geçeyim. :) Benim 5-6 yaşlarındayken babamın aldığı ve benim çok sevdiğim, dinlemekten hiç usanmadığım birkaç albüm var (şuan mp3 versiyonlarını kullanıyorum). Bu şarkılar babam hayattayken onunla geçirdiğim anılarımı hatırlatıyor ve benim için önemi çok büyük. Bu albümlerden göndermek istediğim mesaja en uygun olan bir şarkıyı seçip, rahatsız edilmeyeceğim bir ortamda 2 gün süreyle fırsat buldukça dinleyip zihnimde o şarkıya eklemek istediğim mesajı yerleştirmeye odaklandım en küçük tınılara kadar yollamak istediğim mesajla beraber hissettim. Sonra bu şarkıyı mesajı göndermek istediğim kişinin dinlemesini sağladım. Bunuda ikimizinde ortak arkadaşı olan bir arkadaşımdan rica ettim ve bu şarkıyı ona gönderdim (94 yılının şarkısı) ve ondan mesajı göndermek istediğim kişiye bu şarkıyı dinlemesini tavsiye etmesini, nostalji olsun vs. gibi şeyler söyleyerekte istek uyandırmasını istedim ve bu şarkıyı mesajı göndermek istediğim kişiye saat gece 11.30-12.00 (Bu saatleri seçmemin sebebi bu saatlerde zihnini meşgul edebilecek bir şeyin olmayacağını ve yatmadan önceki zaman zarfı olduğunu düşündüğüm için seçtim) civarı göndermesini tembihledim. Arkadaşımda ona çok hoşuna gidecek bir şarkı gördüğünü hemen onunda dinlemesi gerektiğini falan söyleyerek fbook sayfasında paylaşmış (Dolayısıyla benim mesajı göndermek isteğim kişiyle hiçbir alakam olmadı). Sonuç olarak inanması çok zor olsada iletmek istediğim mesaj yerine gitti gibi, hala inanamıyorum. Fazla detaya inmeden biraz bahsedecek olursam o kişiyle yaklaşık 4 aydır konuşmuyorduk, haliyle köprüleri tekrar kurmak için ciddi çekincelerim vardı. Bu neden o kişinin ilk adımı atmasını istiyordum ve müziği paylaştırttıktan yaklaşık 2 buçuk saat civarı sonrasında bu kişi bana fbooktan mesaj yazdı, buna hiç ama hiç ihtimal vermiyordum. Detaya girmeden söyleyebilirimki hemen hemen olmasını istediğim şey oldu gibi.Belkide tamamen tesadüf sizin değerli görüşlerinizi öğrenmek istedim, benim için çok kıymetliler. ^^
Sevgiler...

umraojaan

Kayıtlı Üye
Bence tesadüf değil.Tamamen enerjiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.Her enerjinin bir titreşimi vardır ve hiçbir enerji yok olmaz.Büyük ihtimalle yüksek frekanslardaymış ve hissedilmiş :)

l'esprit

Kayıtlı Üye
O arkadaşınızın sizin bu özel isteğinizden bahsetmiş olma olasılığı nedir? Sonuçta böyle bir şey olduysa onun için uğraşmış olmanız sine mesaj atmaya itmiş olabilir :)

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
O arkadaşınızın sizin bu özel isteğinizden bahsetmiş olma olasılığı nedir? Sonuçta böyle bir şey olduysa onun için uğraşmış olmanız sine mesaj atmaya itmiş olabilir :)

Aklıma gelmedi değil aslında :) Ama öyle birşeye ihtimal vermiyorum (yada böyle olduğuna inanmak istiyorum), hem şarkıyı ulaştıran arkdaşım bana karşı dürüsttür hep, hemde ben ona karşıda çok detaya girmedim (tüm çalışmamın berbat olmaması için, ne olur ne olmaz diye :) ). Kabaca ne yap et, şu saatlerde o şarkıyı ona (hiçbir şeyden şüphelenmesine mahal bırakmadan) dinletmeye çalış gibi birşey demiştim, bu dediğim dışında hiçbir konuşma geçmedi aramızda. Ama yinede olmayacak şey değil, çünkü o da 4 aydır konuşmadığımızı biliyor. :( Ama yapmaz öyle birşey ya :(

Neyse, eğer arkadaşımın onu yönlendirebileceği ihtimalini gözardı edersek,benim uyguladığım mantığın başarılı olma ve uygulama olarak adlandırılabilme durumu asıl öğrenmek istediğim husus, konuyu açma nedenimde budur zaten.

Ayrıca benim yöntemimde, zihnimde canlandırdığım ve mesajımı yerleştirme yönetimim manyetik bir kaydın üzerine (şarkı) kendi mesajımı bindirmek. Bu sanki eski teyp kasetlerinde kaset doldurma olayı gibi yada tv yayınlarında olan gibi, tv yayınının üzerine bindirilmiş teletex mesajları gibi. Biz hiç farketmeden Tv yayın yapan kanalın kendi mesajlarını eklediği teletex mesajlarınıda alır, bunun gibi. Neden böyle bir yönteme ihtiyaç duyduğumu soracak olursanız, bu şekilde göz bağcıya gerek kalmadan, normal şartlarda daha zor olan bir olayı çok daha kolaytırmak, yani telepataik mesajları kişinin hiç haberi olmadan güçlü bir biçimde almasını sağlamaktır. Tabi bunun mümkün olup olamayacağını öğrenmem gerekir öncelikle.

l'esprit

Kayıtlı Üye
Umarım cevap olumlu olur. Bu harika bir şey :)

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
Bump...
Urumhamatahayil, rica etsem sende yazdıklarımı okuyup böyle bir şeyin mümkün olup olamayacağı hakkında yorum yaparmısın?

rabia654

Kayıtlı Üye
mümkündür. Bu konularda uzman değilim ama aylardır bu telepati işiyle uğraşıyorum. Şarkı dinletmezseydiniz bile telepati yaparak ona size mesaj atmasını söyleseydiniz bile olurdu. Çünkü sen sadece ondan istiyorsun, yapmasını istiyorsun . durduk yere aklına geliyorsun ve sana mesaj atıyor. Eski sevgilim bu telepati olayında az çekmemiştir benden :D Ne diyim yaptığım her telepatide oldu. Önemli olan inanmak. Ama sonuç ayrıyız. Çünkü yapamadık. Eğer üzerinde durursanız, pratik yaparsanız kesinlikle işe yarıyor. Bilginizee :))

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
mümkündür. Bu konularda uzman değilim ama aylardır bu telepati işiyle uğraşıyorum. Şarkı dinletmezseydiniz bile telepati yaparak ona size mesaj atmasını söyleseydiniz bile olurdu. Çünkü sen sadece ondan istiyorsun, yapmasını istiyorsun . durduk yere aklına geliyorsun ve sana mesaj atıyor. Eski sevgilim bu telepati olayında az çekmemiştir benden :D Ne diyim yaptığım her telepatide oldu. Önemli olan inanmak. Ama sonuç ayrıyız. Çünkü yapamadık. Eğer üzerinde durursanız, pratik yaparsanız kesinlikle işe yarıyor. Bilginizee :))

Yani illa müziğe gerek yokmuş diosun :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Soru yanıtını kendi içerisinde almış zaten. Konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...