Medyumluk İçin 5. Enokyan Anahtarı (Melek Dili)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

5. anahtar da yağmurdan sudan ne...odi od beliora ! İa-ial eda-nasa cicalesa !

sensei

Kayıtlı Üye
resimler açılmıyor.Sanırım linkler ölü.Yenilerseniz sevinirim.

Engin63

Kayıtlı Üye
Selam urum bu konuyu tam olarak söyler misin nasil yağmurdan sudan yardim istenir tam olarak yöntem nasildir yani?

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
enochian dili çok etkilidir ama tehlikelidir. bence bu yoldansa urumun çalışmalarına katılın. sizin için daha iyi olur... enochian dili çok tehlikeli ben bi kere anahtarlarından birini okumuştum başıma gelmeyen kalmadı... çok korkutucu uyarmadı demeyin...

termagant

Kayıtlı Üye
Enochian dili ile ;Birine bir olayı unutturabilmek, hiç yaşanmamış gibi olmasını sağlamak mümkünmüdür ?
bu benim için hayat meselesi.. yada ölüm sebebi... Bu konuyla ilgili gerçekten birşeyler bilenler varsa yardımcı olun ne olur :(

Sindarin Elf

Banlı Kullanıcı
enochian dili çok etkilidir ama tehlikelidir. bence bu yoldansa urumun çalışmalarına katılın. sizin için daha iyi olur... enochian dili çok tehlikeli ben bi kere anahtarlarından birini okumuştum başıma gelmeyen kalmadı... çok korkutucu uyarmadı demeyin...

Evet bende yaşamıştım. Bana bişey olmadı ama bir başkasına çok kötü bir şey olmasına neden oldu. Ben okumamı bitirdikten sonra korkutucu şeyler arka arkaya oldu.

glfm

Kayıtlı Üye
sevgili [SIZE=2,5]...WiccaN...[/SIZE] çok tehlikeli demişsin bende bu dille ilgli uygullamaları uygulayıp uygulamamakda tereddütdeyim.ne gibi şeyler oldu lütfen söylermisn bilgimiz olsun.

Osiris

Kayıtlı Üye
sevgili [SIZE=2,5]...WiccaN...[/SIZE] çok tehlikeli demişsin bende bu dille ilgli uygullamaları uygulayıp uygulamamakda tereddütdeyim.ne gibi şeyler oldu lütfen söylermisn bilgimiz olsun.

Enokyan,çok tehlikeli bir dildir.Biz önermiyoruz.Çünkü bilinçsiz bir şekilde,korunma vb. deneyimleriniz olmadan başlarsanız,negatif enerjilere ve negatif varlıklara kanal açabilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Bende bi kere okumuştum enokyan dilinde bir kaç şey sonrasında benim başıma değilde yanımdakilerinin başına gelmeyen kalmadı kimin yanına gitsem başına birşey geliyordu.

Ori

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın flood yaptım ama bişey sormam lazım diyelim bu yazıları bi kağıda yazmak istiyorum kağıda geçirirken içimden okuyup yazıyorum içten okuyunca etki ediyo mu?

demented_

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, pek yazmasamda veya bir şeyler paylaşmasamda uzun süredir bu siteyi takip ediyorum. Bu tarz deneyim ve durumları kendime saklamaya çalışıyorum, en azından bir süre boyunca paylaşmama kararındayım. Ancak şunu söylemeliyim ki bu sitede paylaşılan bir çok anahtar doğru yapılmadığında tehlikeli hale gelebilir. O yüzden, tek yapmanız gereken başka bir şey yapmamak. Yani paylaşan kişinin söylediklerine odaklanıp, yapılması gerekenleri uyguladığınızda sorun oluşmayacaktır.

Niyet önemlidir, zaten o yüzden konuların başında ne için ve nedüşünerek yapacağımız yazmaktandır. Eğer negatif birşeyler düşünürsen veya istersen, söylemiş olduğun sözlerinde yardımıyla negatif şeylerle karşılaşacaksındır. O yüzden lütfen bu tarz durumlarda niyetinize ve gerekli koşullara dikkat ediniz.

Paylaşım için teşekkürler.

fata maledetto

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben 8. anahtarı çok okudum hiç bir şey olmadı.

zona

Kayıtlı Üye
Okuduk ve başımıza kötü şeyler geldi diyen arkadaşlar acaba bu kötü durumlar ne kadar sürdü?

darksense

Kayıtlı Üye
Ben daha önce okumuştum bir kaç defa. Yarardan başka bir etki edeceğine inanmadığım için hiçbirşey olmadı.
Bir nevi inançlar alakalı bir durumdur bir nevi ben benimle çalışmalarını istedim yardımlarını istedim köstek olmalarını değil, velhasıl olduda. İnancınız yoksa okumayın arkadaşlar yada korunmayı bılmıyor iseniz denemeyin.
Araba surmeyi bilmeden trafiğe çıkarsanız kaza yapmanız muhtemeldir.
Buda buna benzer bir durumdur.

Teşekkür ederim.

zona

Kayıtlı Üye
Ben daha önce okumuştum bir kaç defa. Yarardan başka bir etki edeceğine inanmadığım için hiçbirşey olmadı.
Bir nevi inançlar alakalı bir durumdur bir nevi ben benimle çalışmalarını istedim yardımlarını istedim köstek olmalarını değil, velhasıl olduda. İnancınız yoksa okumayın arkadaşlar yada korunmayı bılmıyor iseniz denemeyin.
Araba surmeyi bilmeden trafiğe çıkarsanız kaza yapmanız muhtemeldir.
Buda buna benzer bir durumdur.

Teşekkür ederim.

Uzun uğraşlar sonucunda fonetiğini doğru seslendirmeyi öğrendiğimi düşünüyorum.Bence de inançla alakalı bir durum, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ilk kez duydum enokyan dilini bu dili kimler kullanıyor cin tarifesimi birde hangi dine ayit bu dil bu anahtarları okuyunca başka neler elde ediliyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.