Meleklerden İstemek ve İletişime Geçmek

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar . :)

Bu konumda Meleklerden istemeye, onlarla duygusal yolla iletişime geçmeye, onlarla olan bağınızı güçlendirmeye yönelik teknikler paylaşacağım . :)

1.Teknik : Uyurken Meleklerle Bağlantınızı Kuvvetlendirin

Sevgili Melekler. Hayatımdan ve Yaşamımdan,Zevk almamı engelleyen tüm engelleri (temizlemek için) Bu gece uykumda Benimle Çalışmanızı İstiyorum.Lütfen Ya Bu Engelleri dikkatime getirin yada bu gece uykum esnasında zihnimden duygularımdan ve bedenimden tamamen uzaklaştırın.

2'inci bir uygulamayı da şu şekilde yapabilirsiniz. Bir kağıt ve kalem alarak İnanarak üstte yazılanları kendinize uyarlayacak şekilde yazın ve yastığınızın altına koyun. Bunun Başarılı olabilmesi tamamen sizin inancınıza bağlıdır. İnancınız ne kadar sağlam olursa yaptığımız uygulama o kadar başarı elde edersiniz. (Alıntıdır . :) )

2.Teknik : Dilek Yazma

Her sabah uyandığınızda ve her akşam yatmadan önce meleklerden istediğiniz şeyleri,dileklerinizi boş bir deftere yazın.Defter daha önce kullanılmamış olsun.Sadece siz kullanın.

Dileklerinizi yazdıktan sonra defteri özel bir yere saklayın.Dileklerinizi kağıda yazarken büyük inançla yazmanız lazım . :)

(Teknik alıntı değildir. :) Melek Postası tekniğine benzer bir teknik ama faydalı . )

3.Teknik : Günlük Meditasyon

En az 15 dakika günlük meditasyon yapmalısınız. Meditasyon sırasında sadece kendi nefesinize odalanın. Siz odaklandıkça zihninizin serbest bir gezintiye çıktığını fark edeceksiniz. Not: Meditasyon yaparken dileğinize de odaklanabilirsiniz, etkili bir yöntem olabilir.

Meditasyonu bir süre yaptıktan sonra negatifliklerinizin yok olduğunu fark edeceksiniz.Ve bu sayede Meleklerle olan bağınız daha da kuvvetlenir ve dilekleriniz gerçekleşmesi daha da çabuk olur. :)

4.Teknik : 3 Dakika Güç Molası

Bu teknik John Harricharanın ünlü tekniğidir. :)

Bu tekniği uygulamadan önce kendinizle bir anlaşma yapmanız lazım.O an problemleriniz ne ise onları bırakmalısınız.Ve teknikte 3 dakika ne düşünmek istiyor iseniz onu düşüneceksiniz.Teknik 3 kademelidir. :)

1. kademe: Problemlerinizle bağlantınızı kesin.

2. kademe : Eğer dileğiniz şu an gerçekleşmiş olsa ne hissedersiniz zihninizde gerçekten olmuş gibi deneyimleyin.

3.kademe : Teşekkür edin ve minnettarlık duyun hepsi 3 dakika içinde yapıldı.

Teknikleri ayrı ayrı teknikler olmasına rağmen bence hepsini yapın.Tekniklerini uygulamaya başladıktan bir süre sonra farkı hissedeceksiniz. :)

Ekli dosyayı görüntüle 4405

Sevgiyle kalın. :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bende bir tek meditasyon yapamama var , beceremiyorum beceremedikçe de geriliyorum birde dikkatimi nefesime verince uykum geliyor yine olmuyor

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bende bir tek meditasyon yapamama var , beceremiyorum beceremedikçe de geriliyorum birde dikkatimi nefesime verince uykum geliyor yine olmuyor

Ben yapabiliyorum(tam emin değilim ama 2 hafta aralıksız yapınca beynim bomboş gibi hissediyordum çok rahattım..)Fakat bi ara mumum bitti ve yenisini alınca isteksizlik oluştu 2-3 aydır yapmıyorum..Ama gerçekten çok basit..Düşündüklerinizi ayrı bir kişi olarak düşünün ve onlara bakın..Bir süre sonra yok oluyorlar ve kendinizle yalnız kalıyorsunuz..

Melekler çevremdekilere göre olmasa da bana göre var..Fakat perşembe günü 'Bu günün iyi geçmesi için yardım eder misin?' dedim.2 sözlü oldu fakat ben kalkmadım(bu iyiydi..) ancak çok sevdiğimiz bir öğretmenimiz bize küstü ve size daha ders anlatmam dedi..(bu bizim 2. şansımızdı ve yok oldu.

Ben yapabiliyorum(tam emin değilim ama 2 hafta aralıksız yapınca beynim bomboş gibi hissediyordum çok rahattım..)Fakat bi ara mumum bitti ve yenisini alınca isteksizlik oluştu 2-3 aydır yapmıyorum..Ama gerçekten çok basit..Düşündüklerinizi ayrı bir kişi olarak düşünün ve onlara bakın..Bir süre sonra yok oluyorlar ve kendinizle yalnız kalıyorsunuz..

Melekler çevremdekilere göre olmasa da bana göre var..Fakat perşembe günü 'Bu günün iyi geçmesi için yardım eder misin?' dedim.2 sözlü oldu fakat ben kalkmadım(bu iyiydi..) ancak çok sevdiğimiz bir öğretmenimiz bize küstü ve size daha ders anlatmam dedi..(bu bizim 2. şansımızdı ve yok oldu.

Bunun üzerine biraz şüphelenmeye başladım..Ama inancımı kaybetmedim belki böylesi daha iyidir..

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Benim için sorun değil cevap tuşuna basman.Meleklere bende inanıyorum gerçektende güzel bir bağım ve iletişimim var ancak meditasyon yada nefes deyince iş kopuyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Uykunuzun gelmesi rahatlamadan dolayıdır.Nefesiniz yerine o zaman dediğim gibi bir dileğinize odaklanın sadece ona odaklanınca da düşüncelerinizi susturabilirsiniz.Amaç tek bir şeye odaklanarak zihni susturmak . :) Kendiniz bir teknikte oluşturabilirsiniz.Meditasyon yapmak çok güzel ve kolay .:)

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Bendede oluyor bu sorun konsantre olmaya çalışırken aklınıza saçma sapan düşünceler geliyor değil mi? hiç alakası olmayan veya o gün olan birşey bir türlü odaklanamıyorsunuz..Düşünce kirlilği bunlar; bilinçaltımızdaki saçmalıklar, egomuz bunları temizlemek içinse düşünceleri izlemek geliyor yorumsuz bir şekilde sonra bunlar gidicek siz dusunmedıkce birdaha o düşünce(ler) sizi rahatsız etmicek bununla ilgili ayrıntılı çalışmalar var oğuzhan korkmazın yazılarını tavsiye ederim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Meditasyon için illa mum'a gerek yok.Ama denildiği gibi olsa çok iyi olur.İsteksizlik mumdan dolayı kaynaklanmıyordur. :)
Bu arada tütsüde kullanabilirsiniz . :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Oğuzhan Korkmaz yazarmı ? Kitapları varsa isim veriseniz sevinirim. Bu arada iyi haftalar herkese

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Meditasyon için illa mum'a gerek yok.Ama denildiği gibi olsa çok iyi olur.İsteksizlik mumdan dolayı kaynaklanmıyordur. :)
Bu arada tütsüde kullanabilirsiniz . :)

Mumdan dolayı kaynaklanıyor dememiştim zaten :) Olayı anlattım sadece..Arkadaşımda da başladı bu isteksizlik..Bir söz duymuştum ''İnsan başarabileceğini bildiği sürece başarmak istediği şeyi artık istemez çünkü istese başarabilir.'' haklıymış söyleyen..Ama yaz gelsin başlayacağım..Taşınacağız falan çiftlikte oturabiliriz daha iyi olur meditasyon için :) Şunu biliyorum ki her şey benim elimde başarmakta başaramamakta..

vivalavida

Kayıtlı Üye
Son tekniği sevdim ama 3 dakika benim için çok uzun bir süre. :) Kademeli olarak bunu yapabilirim ancak.

Teşekkürler Tai Chi..

Jackson

Kayıtlı Üye
Temiz bir A4 kağıdı alınır.

SAYIN MELEKLER KOSEYİ
Öncelikle herşey için teşekkür ediyorum.
Dileğim konusuna yardım edebilecek tüm melekerden yardım diliyorum.
Sevgili kouyucu meleğime de yanımda olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum...

''DİLEK''

Sizleri tüm kalbiyle seven ;

İsim Soyisim
imza

Şimdi arkadaşlar bunu ilk gördüğümde çok gülmüştüm.Ama deneyenlerin deneyimlerini okuduğmda çok etkilendim. Bunun yazılı olduğu bir kitap vardı kadın anltıyordu şöyledir böyledir.Ben asıl o kitabı arıyordum bulamadım. İsmini vericektim burada.Sanırım arkadaşımda kaldı. Kitaba ulaşınca ismini de yazarım.Neyse içten içe bu olayı merak ettim ve denedim. Sonuç olumluydu. Bir ay kadar bir sürede dileğim gerçekleşti ve daha sonra aynı şekilde bir teşekür mektubu yazdım.

Şimdi mektubu yazınca kare olarak değil de dikdörtgen olarak 4 e katlayın. Zarfa koymayın ama bıraktığınızda da kendiliğinden açılmasın. Bunu el yazınız ile mümkünse doğal mürekkeple ve divit ucu veya tüy kalem ile gece uyumdan önce yazın ve odanızda camın önüne koyun veya yatağınızın baş ucuna. Aynı mektuba 1 hafta boyunca bu işlemi uygulayın.Yani baş ucunuza veya camın önüne koyun daha sonra güzel bir yere kaldırın.Asla atmayın.Bu süreçte de et , alkol , sigara gibi şeylerden uzak durup olumlu düşünmek de sizin yararınıza olucaktır. Melekler et , soğan , sarımsak , alkol , sigara gibi kokulardan hoşlamazlar.

Dilek dilerken de en ince ayrıntısına kadar belirtin.Çünkü ağlenmeyi çok seviyorlar Örneğin özellierini belirttiğin bir insanla karşılaşmak istediğini söylüyorsun. Pat bi çıkıyor dişlek gibi

Şimdilik benden bu kadar sorularınız olursa yanıtlarım.

akin02

Kayıtlı Üye
tai bir melek sorunlarımı giderirmi yani ben eşimin gönlüne tekrar girmek istiyorum bunu istiyebilirmiyim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tai bir melek sorunlarımı giderirmi yani ben eşimin gönlüne tekrar girmek istiyorum bunu istiyebilirmiyim

Hayır öyle bir şey yapmaz ama size yardım eder,tavsiyeler de bulunur,yol gösterir size. Sorununuzu çözmede yoldaş olur size. :)

akin02

Kayıtlı Üye
eşimin tekrar kalbine girmek için büyü harici ne yapabilirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
:( ama dilek diyorlar ben eşimi diliyorum
Ama sizin isteğiniz farklı.Tamam meleklerden dilek dileniyor ama dilenen dilekler bir sorunun çözülmesinde yardımcı olsunlar,yol gösterici olsunlar gibi dileklerdir.
Sizin isteğiniz farklı o şekilde istemek yerine 'eşimin sevgisini kazanmamda yardımcı olun' şeklinde isteyebilirsiniz.

eşimin tekrar kalbine girmek için büyü harici ne yapabilirim

Olumlamalar yapabilirsiniz.Olumlamalarla ilgili konular forumda mevcut bakabilirsiniz. :) Forumu biraz daha araştırmalısınız. :)

akin02

Kayıtlı Üye
Ama sizin isteğiniz farklı.Tamam meleklerden dilek dileniyor ama dilenen dilekler bir sorunun çözülmesinde yardımcı olsunlar,yol gösterici olsunlar gibi dileklerdir.
Sizin isteğiniz farklı o şekilde istemek yerine 'eşimin sevgisini kazanmamda yardımcı olun' şeklinde isteyebilirsiniz.

Olumlamalar yapabilirsiniz.Olumlamalarla ilgili konular forumda mevcut bakabilirsiniz. :) Forumu biraz daha araştırmalısınız. :)

olumlamalar derken bu konularda cok bilgi sahibi değilim

horrorist

Kayıtlı Üye
Bu dilek mektubu fiziksel değişim için kullanılabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu dilek mektubu fiziksel değişim için kullanılabilir mi?

Tabi ki de hayır.Ama fiziksel değişimden kasıt olarak şu olabilir mesela kilo almak istiyorsunuz,boyunuzun uzamasını istiyorsunuz işte bu yüzden onların yardımını alabilirsiniz,tavsiyelerini alabilirsiniz.Ve şunu unutmayın ''Bu mektup ile meleklerden yardım alıyorsunuz,onların size istediğiniz bir konuda yardım etmelerini istiyorsunuz,sorunuzu çözmede onlardan önderlik,yoldaşlık alıyorsunuz.''

Keira

Moderator
Kilo vermek, ya da cildin güzelleşmesi gibiyse evet, göz rengi, boy uzaması (belirli bir yaştan sonra) gibiyse hayır.