Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Meleklerden İstemek ve İletişime Geçmek

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Rep Puanı : 10866
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    1.156 mesaja 2.676 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Standart Meleklerden İstemek ve İletişime Geçmek

Merhabalar .

Bu konumda Meleklerden istemeye, onlarla duygusal yolla iletişime geçmeye, onlarla olan bağınızı güçlendirmeye yönelik teknikler paylaşacağım .

1.Teknik : Uyurken Meleklerle Bağlantınızı Kuvvetlendirin

Sevgili Melekler. Hayatımdan ve Yaşamımdan,Zevk almamı engelleyen tüm engelleri (temizlemek için) Bu gece uykumda Benimle Çalışmanızı İstiyorum.Lütfen Ya Bu Engelleri dikkatime getirin yada bu gece uykum esnasında zihnimden duygularımdan ve bedenimden tamamen uzaklaştırın.

2'inci bir uygulamayı da şu şekilde yapabilirsiniz. Bir kağıt ve kalem alarak İnanarak üstte yazılanları kendinize uyarlayacak şekilde yazın ve yastığınızın altına koyun. Bunun Başarılı olabilmesi tamamen sizin inancınıza bağlıdır. İnancınız ne kadar sağlam olursa yaptığımız uygulama o kadar başarı elde edersiniz. (Alıntıdır . )

2.Teknik : Dilek Yazma

Her sabah uyandığınızda ve her akşam yatmadan önce meleklerden istediğiniz şeyleri,dileklerinizi boş bir deftere yazın.Defter daha önce kullanılmamış olsun.Sadece siz kullanın.

Dileklerinizi yazdıktan sonra defteri özel bir yere saklayın.Dileklerinizi kağıda yazarken büyük inançla yazmanız lazım .

(Teknik alıntı değildir. Melek Postası tekniğine benzer bir teknik ama faydalı . )

3.Teknik : Günlük Meditasyon

En az 15 dakika günlük meditasyon yapmalısınız. Meditasyon sırasında sadece kendi nefesinize odalanın. Siz odaklandıkça zihninizin serbest bir gezintiye çıktığını fark edeceksiniz. Not: Meditasyon yaparken dileğinize de odaklanabilirsiniz, etkili bir yöntem olabilir.

Meditasyonu bir süre yaptıktan sonra negatifliklerinizin yok olduğunu fark edeceksiniz.Ve bu sayede Meleklerle olan bağınız daha da kuvvetlenir ve dilekleriniz gerçekleşmesi daha da çabuk olur.

4.Teknik : 3 Dakika Güç Molası

Bu teknik John Harricharanın ünlü tekniğidir.

Bu tekniği uygulamadan önce kendinizle bir anlaşma yapmanız lazım.O an problemleriniz ne ise onları bırakmalısınız.Ve teknikte 3 dakika ne düşünmek istiyor iseniz onu düşüneceksiniz.Teknik 3 kademelidir.

1. kademe: Problemlerinizle bağlantınızı kesin.

2. kademe : Eğer dileğiniz şu an gerçekleşmiş olsa ne hissedersiniz zihninizde gerçekten olmuş gibi deneyimleyin.

3.kademe : Teşekkür edin ve minnettarlık duyun hepsi 3 dakika içinde yapıldı.

Teknikleri ayrı ayrı teknikler olmasına rağmen bence hepsini yapın.Tekniklerini uygulamaya başladıktan bir süre sonra farkı hissedeceksiniz.

922706_270992809703921_1131012084_n.jpg

Sevgiyle kalın.

Konu Tai Chi Chuan tarafından (29.04.2016 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

Değişim güzeldir, olması gerekendir...

Aspanda Bürküt, jerde Kökbörü bol!

2. 26 kişi Tai Chi Chuan üyemize teşekkür etti:
    acid (28.04.2016), alamut (13.03.2016), Anael Zan (29.04.2016), armağan 39 (13.01.2015), ASCG (22.11.2016), berylliuum (29.07.2015), brotherhood (29.04.2016), c.ocean (24.02.2016), fidançamı (12.09.2013), hopefull06 (12.02.2015), horrorist (22.12.2013), Lyusifer (18.03.2016), Mrtyşlmn (13.03.2016), OOA (29.04.2016), Parpsikolog (24.05.2015), ruthlessness (04.08.2014), Selenit (12.03.2016), Selinela (13.09.2013), shadows (13.09.2013), sinan00 (30.08.2017), Stella64 (13.05.2016), vivalavida (11.09.2013), Wontstop (12.09.2016), Yağmura özlem (22.12.2013), yiğda (09.05.2015), yokoluş (18.04.2014)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 282
    Ettiği Teşekkür
    93
    17 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bir tek meditasyon yapamama var , beceremiyorum beceremedikçe de geriliyorum birde dikkatimi nefesime verince uykum geliyor yine olmuyor

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 1186
    Ettiği Teşekkür
    251
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Yağmura özlem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir tek meditasyon yapamama var , beceremiyorum beceremedikçe de geriliyorum birde dikkatimi nefesime verince uykum geliyor yine olmuyor
    Ben yapabiliyorum(tam emin değilim ama 2 hafta aralıksız yapınca beynim bomboş gibi hissediyordum çok rahattım..)Fakat bi ara mumum bitti ve yenisini alınca isteksizlik oluştu 2-3 aydır yapmıyorum..Ama gerçekten çok basit..Düşündüklerinizi ayrı bir kişi olarak düşünün ve onlara bakın..Bir süre sonra yok oluyorlar ve kendinizle yalnız kalıyorsunuz..

Melekler çevremdekilere göre olmasa da bana göre var..Fakat perşembe günü 'Bu günün iyi geçmesi için yardım eder misin?' dedim.2 sözlü oldu fakat ben kalkmadım(bu iyiydi..) ancak çok sevdiğimiz bir öğretmenimiz bize küstü ve size daha ders anlatmam dedi..(bu bizim 2. şansımızdı ve yok oldu.

Alıntı OzqurTrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yapabiliyorum(tam emin değilim ama 2 hafta aralıksız yapınca beynim bomboş gibi hissediyordum çok rahattım..)Fakat bi ara mumum bitti ve yenisini alınca isteksizlik oluştu 2-3 aydır yapmıyorum..Ama gerçekten çok basit..Düşündüklerinizi ayrı bir kişi olarak düşünün ve onlara bakın..Bir süre sonra yok oluyorlar ve kendinizle yalnız kalıyorsunuz..

Melekler çevremdekilere göre olmasa da bana göre var..Fakat perşembe günü 'Bu günün iyi geçmesi için yardım eder misin?' dedim.2 sözlü oldu fakat ben kalkmadım(bu iyiydi..) ancak çok sevdiğimiz bir öğretmenimiz bize küstü ve size daha ders anlatmam dedi..(bu bizim 2. şansımızdı ve yok oldu.

Bunun üzerine biraz şüphelenmeye başladım..Ama inancımı kaybetmedim belki böylesi daha iyidir..

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    93
    Tecrübe Puanı
    0

Benim için sorun değil cevap tuşuna basman.Meleklere bende inanıyorum gerçektende güzel bir bağım ve iletişimim var ancak meditasyon yada nefes deyince iş kopuyor

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    Tecrübe Puanı
    90

Uykunuzun gelmesi rahatlamadan dolayıdır.Nefesiniz yerine o zaman dediğim gibi bir dileğinize odaklanın sadece ona odaklanınca da düşüncelerinizi susturabilirsiniz.Amaç tek bir şeye odaklanarak zihni susturmak . Kendiniz bir teknikte oluşturabilirsiniz.Meditasyon yapmak çok güzel ve kolay .

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, hep aynı şeyleri yaparsın. Hep aynı şeyleri yaparsan, hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun.''

7. Tai Chi Chuan Üyemize teşekkür edenler:
    Yağmura özlem (12.09.2013)

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    1
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Bendede oluyor bu sorun konsantre olmaya çalışırken aklınıza saçma sapan düşünceler geliyor değil mi? hiç alakası olmayan veya o gün olan birşey bir türlü odaklanamıyorsunuz..Düşünce kirlilği bunlar; bilinçaltımızdaki saçmalıklar, egomuz bunları temizlemek içinse düşünceleri izlemek geliyor yorumsuz bir şekilde sonra bunlar gidicek siz dusunmedıkce birdaha o düşünce(ler) sizi rahatsız etmicek bununla ilgili ayrıntılı çalışmalar var oğuzhan korkmazın yazılarını tavsiye ederim..

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

9. Piraldyne Üyemize teşekkür edenler:
    Yağmura özlem (22.12.2013)

Yer
    Balta girmemiş ormanlar
    Ettiği Teşekkür
    4.305
    Tecrübe Puanı
    90

Alıntı OzqurTrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Meditasyon için illa mum'a gerek yok.Ama denildiği gibi olsa çok iyi olur.İsteksizlik mumdan dolayı kaynaklanmıyordur.
    Bu arada tütsüde kullanabilirsiniz .

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    93
    Tecrübe Puanı
    0

Oğuzhan Korkmaz yazarmı ? Kitapları varsa isim veriseniz sevinirim. Bu arada iyi haftalar herkese

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 1186
    Ettiği Teşekkür
    251
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meditasyon için illa mum'a gerek yok.Ama denildiği gibi olsa çok iyi olur.İsteksizlik mumdan dolayı kaynaklanmıyordur.
    Bu arada tütsüde kullanabilirsiniz .

Mumdan dolayı kaynaklanıyor dememiştim zaten Olayı anlattım sadece..Arkadaşımda da başladı bu isteksizlik..Bir söz duymuştum ''İnsan başarabileceğini bildiği sürece başarmak istediği şeyi artık istemez çünkü istese başarabilir.'' haklıymış söyleyen..Ama yaz gelsin başlayacağım..Taşınacağız falan çiftlikte oturabiliriz daha iyi olur meditasyon için Şunu biliyorum ki her şey benim elimde başarmakta başaramamakta..

Rep Puanı : 1825
    Ettiği Teşekkür
    155
    44 mesaja 74 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Son tekniği sevdim ama 3 dakika benim için çok uzun bir süre. Kademeli olarak bunu yapabilirim ancak.

Teşekkürler Tai Chi..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)