Cinlerle irtibat kurmanin kolay yolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Babafaca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben cinlerle kolay yoldan irtibat kurmak istiyorum aranızda kolay bi yöntem bilen varmı yalnız fincan vb. bilindik şeyler olmasın 100 de 95 gelsin[SUB][/SUB]ler..

Agron

Banlı Kullanıcı
sitede cinlerle ılgılı baglantıyla ılgılı bırsuru paylaşım mevcut.. Bıtane okumustum suan bulamadım araştırsan bulursun Tımıryat gıbı sozcuklerle çağırılıyordu oncelıkle sıteyı cok detaylı ıncelemenıı.. sonuclarını yontemlerını ıyı bırsekılde ogrendıkten neyle karşılaşıcagını ogrendıkten sonra bu işe kalkışmasını tavsıye ederım

serinumara

Kayıtlı Üye
sitede cinlerle ılgılı baglantıyla ılgılı bırsuru paylaşım mevcut.. Bıtane okumustum suan bulamadım araştırsan bulursun Tımıryat gıbı sozcuklerle çağırılıyordu oncelıkle sıteyı cok detaylı ıncelemenıı.. sonuclarını yontemlerını ıyı bırsekılde ogrendıkten neyle karşılaşıcagını ogrendıkten sonra bu işe kalkışmasını tavsıye ederım

dediğin şey bu herhalde Agron;

http://www.gizlimabet.com/threads/9896-Divan-%C3%BCl-ifrit-(ifrit-cag%C4%B1rma-dualar%C4%B1)?highlight=T%C4%B1m%C4%B1ryat

Agron

Banlı Kullanıcı
evet dedıgım cagırma yontemı o dogrudur.. ancak rıslıklı ıfrıt çagırmak olume kadar gıdebılır.. musluman cınler zarar vermez onlardan bırını sahıplenmek ıcınde ıslamın butun sartlarını yerıne getırmen gerekıyor. o yuzden bence hıc bulasma derım neden cın cagırmak ıstıyorsun

ruhname

Kayıtlı Üye
Başka yardımcı olacak kimse yok mu bu arkadaşa :) şahsen bende arıyorum öyle 100 de 100 bişey

01anavarza

Banlı Kullanıcı
kardeşim öncelikle doğru karar ver bazılarından duyduma göre bir kere çağırırsan gidmemeleri gibi durumlar olabilir.Böyle işlerin telafisi olmaz.Saygılarımla.

janet

Kayıtlı Üye
Peki, geldiğini anlayabilecek kadar tecrübe ve bilginiz var mı? Ne varlıklar geliyor da insanların haberi bile olmuyor. :D

hsncn154

Kayıtlı Üye
İnşirah daveti deneyebilirsiniz biraz araştırmayla bulabilirsiniz :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
janet in dediği gibi cin dışında da varlıklar gelebilir çünkü dua sanırım okunurken büyük bir enerji ortaya çıkıyormuş ve diğer varlıkların gelmemesi işten bile değil ben bulaşma derim saygılar

01anavarza

Banlı Kullanıcı
ya gerçekten bu işleri hiç denemeyin ilerde çok acı şeyler yaşamak istemiyorsanız.Hadi bu dünyayı geç bunun ahireti de var.Saygılarımla...

Cimeries

Kayıtlı Üye
İnsanlar yardım isteyince neden herkes birden akıl hocası kesiliyor,içinizde çağırmış veya görmüş olan varmı cinleri.Kulaktan dolma bilgilerle insanları korkutuyorsunuz.
Konuyu açan arkadaş cin daveti denemedim fakat,demonları sol-el yoluyla çağırman senin faydana olacaktır.Bu gece ben zeparıı çağıracağım,sol-el yoluyla çağırdığın takdirde daha kolay olacaktır bu işlem.
Gereken büyü ve ritüelleri Lavey'in yazdığı satanik incilde bulabilirsin.
Zaman ve tütsüden çok,senin konsantre olman ve iletişime açık olman önemli , sana tavsiyem karanlık bir odada çağırmak istediğin demonun siğiline konsantre ol ve iletişim kurmaya çalış.
Evinde kuran,nazar boncuğudur vb. eşyaları çıkart veya incil.Bu onlara karşı olan görüşlerin birer temsili simgesidir.Hiçbir varlık kendine düşman olan öğretilerin bulunduğu eve gelmeyecektir.

janet

Kayıtlı Üye
Cinlerle irtibata geçebilmek için algılarınız tamamen açık olması lazım, ruhsal anlamda gelişmiş olmanız lazım. Yoksa çağırırsınız, gelir, ama siz onu algılayamazsınız, ve gelmediğini düşünürsünüz. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Algıları kapalı olan bir insana bir ordu gelse farkında olmaz. Genelde her davete gelirler, algısı açık olmayan insan nasıl irtibat kuracak? Herkesin yapabileceği bir şey değil bu. Geldiğini dünya gözüyle, yani şekilli görmeniz mümkün değil. Böyle bir beklentiye de girerseniz, 20 yıl beklersiniz yine gelmediler diye yakınırsınız. :D

ruhname

Kayıtlı Üye
İnşirah daveti deneyebilirsiniz biraz araştırmayla bulabilirsiniz :)
nasıl bir davet o ? ilk defa duydum inşirah suresinin hatmini yaptıktan sonra yapılıyomurmuş 152.ooo defa doğrumu bilemem daha sonra bir hafta perhiz riyazeti falan varmış bu davetten mi bahsediyordunuz siz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...