Astral için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arya999

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben ne zamandır astralle ugrasıyorum, cıkmak ıstedıgım zaman uzanıyorum konsantre olmaya calısıyorum bı sure bısey olmuyo sonra ruyaya dalar gıbı oluyorum kendıme geldıgımde cıkmaya ugrasıyorum aradan bı saatten fazla gecmıs oluyo yenı yenı belırtılerını goruyorum titremeye baslıyorum kalp atıslarım hızlanıyo ellerım ayaklarım uyusuyo gıdecegım yerlerı dusunuyorum beynım sarsılıyo gozumun onune ısıklar gelıyo ama gerısı olmuyo vucudumdan cıkmak ıstıyorum gogsum kalkıyo ama cıkamıyorum butun teknıklerı denıyorum ama sorun ne bılmıyorum bazen ellerım kendılıgınden havaya kalkıyo ıstemsız olarak gogsume kadar kalkıyorum ama oyle kalıyo sonradan duzelmeye baslıyorum sorun ne ne yapabılırım yardım edın cok ıstıyorum cıkmayı

by_bug

Kayıtlı Üye
Bende çok araştırdım çok teknik denedim ama en sonunda önemli olan iki faktör olduğunu öğrendim.
1. Kesinlikle meditasyon şart. Sitemizde nefes teknikleri mevcut araştırın derim.
2. Asla ve asla hiç bir şey düşünmeyeceksin astral dahil uyuyacağını farzederek uzan ama uyumiyacaksın beynin uyanık kalacak her daim. Zaten astralda uyku anında yani beynin alfa halini almasıyla başlıyor. Sabır sabır sabır tek çözüm ve öneri bu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaslar ben ne zamandır astralle ugrasıyorum, cıkmak ıstedıgım zaman uzanıyorum konsantre olmaya calısıyorum bı sure bısey olmuyo sonra ruyaya dalar gıbı oluyorum kendıme geldıgımde cıkmaya ugrasıyorum aradan bı saatten fazla gecmıs oluyo yenı yenı belırtılerını goruyorum titremeye baslıyorum kalp atıslarım hızlanıyo ellerım ayaklarım uyusuyo gıdecegım yerlerı dusunuyorum beynım sarsılıyo gozumun onune ısıklar gelıyo ama gerısı olmuyo vucudumdan cıkmak ıstıyorum gogsum kalkıyo ama cıkamıyorum butun teknıklerı denıyorum ama sorun ne bılmıyorum bazen ellerım kendılıgınden havaya kalkıyo ıstemsız olarak gogsume kadar kalkıyorum ama oyle kalıyo sonradan duzelmeye baslıyorum sorun ne ne yapabılırım yardım edın cok ıstıyorum cıkmayı

1.Konuyu açmadan önce keşke forumda araştırsaydınız.Çünkü konunuz için gerekli cevap forumda bulunuyor.

2.Syn.Bug arkadaşımızın da dediği gibi Meditasyon şart.Meditasyon enerjinizi dengeler,enerji akışını kontrol etmenizi sağlar.Sizi arındırır.Astral seyahatte enerjiniz dengelendiği için daha iyi çıkış yaparsınız.

3.Astral seyahati başarabilmeniz için bir kere ''ben başaramıyorum,çıkamıyorum'' düşüncesini aklınızdan çıkarın.Çalışma sırasında başka şeyler düşünmeyin sadece tekniğinize odaklananın. Bedeninizden çıkmadan bir yerleri düşünmeye başlamayın.Çıkış yaptıktan hemen sonra da uzak yerlere gitmeyin. :)

4.Konunuz da yazdığınız belirtiler çıkış belirtileridir.Çıkamama sebebi sizden kaynaklanıyor olabilir. :)

Umarım anlatabilmişimdir. :)

Sevgiyle kalın. :)

Arya999

Kayıtlı Üye
Cok tesekkurler arkadaslar ama sanırım benım sorunum cıkıs anındakı imajinasyonda.. Hayal edemiyorum nasıl cıkacagımı daha dogrusu beynımı kandıramıyorum ornegın ters yattıgımı dusunsem de kafamın farklı yonde oldugunu bılıyorum veya ıp teknıgındekı gıbı nası cekılecegımı anlayamıyorum dolayısıyla ınandıramıyorum kendımı..

codzombi

Kayıtlı Üye
Bedeninizden çıkmadan bir yerleri düşünmeye başlamayın.Çıkış yaptıktan hemen sonra da uzak yerlere gitmeyin.

Çıkış yaptıktan sonra zaten uzak yere gidemez. Oldugu yerde kalır kesik kesik görüntüler gelir. Uzak yere gitse nolacak kaybolmaz :)
Bedenine geri dönmeyi istediği an döner ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çıkış yaptıktan sonra zaten uzak yere gidemez. Oldugu yerde kalır kesik kesik görüntüler gelir. Uzak yere gitse nolacak kaybolmaz :)
Bedenine geri dönmeyi istediği an döner ;)

Yazımda dedim zaten istediği an geri döneceğini tek bir yere takılmayın..Direk uzak bir yere gitmeye çalışırsa kendini hırpalar.Enerjisi zarar görür çünkü gitmek içinde çok enerji harcanıyor.Bunlara dikkat edilmesi lazım. İlk çıkışta fazla uzaklaşılmaması lazım.Sonra geliştirerek uzaklaşabilir. :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...

Sayın Arya999 aşağıdaki linkten aradığınız cevaba ulaşabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/forums/546-Astral-Seyehat

Konu kilit.

Sevgiler... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...