Fal Durugörü Ve bağlantı

Agron

Banlı Kullanıcı
Merhaba çok sık fal bakan biriyim.. Ama fincanı açtığımda şekillere seslere değil görüntüye göre konuşuyorum ve bunu yapmam için fincanda şart değil konsantre olup yapabiliyorum 2 yıldır fal bakıyorum.. Ancak bazı insanlarla ilgili hiçbir şekilde ne kadar zorlarsam zorlayayım hiçbir şey göremiyorum bunun sebebi nedir? Birine bakarken neden bir başkasına bakamıyorum ?

Moderatör Notu: Cümleye büyük harfle başlanır. İmla kurallarına dikkat ediniz.

alin

Kayıtlı Üye
Fal bakımı bir alış veriştir. Şayet varlıklar aracılığıyla bakılmıyorsa karşıdaki kişi ile sizin enerjiniz bir çeşit rezonansa girer. Hem evrenden hem ortak bağdaki enerjinizden güç alırsınız fal bakarken. Bir kimse güçlü bir enerjiyle fal baktırmak çok istiyor gibi görünse de bilmenizi istemediği şeyler varsa, hatta sizin iyi bakım yapmanızı bile içten içe istemezse vs. gibi sayısız sebeple, kendini kapayabilir. Bu durumda da sizin tekil enerjiniz kalır, bağ hafifler. Ya iyi ve enerjisi, tecrübesi yüksek bir bakımcıysanız daha da zorlayabilirsiniz ancak bu durumda da sizin ve karşınızdaki kişinin enerjisinde sıkıntılar olur. Baş ağrıları, halsizlik, enerji düşüşü vb. Ya da bakım yine yaparsınız ama normalde 10'da 9 doğru çıkıyorsa, bir ikiye düşer gibi...

Benim önerim; fal, özellikle fincan içeren fallar, ciddi enerji ister. Diğerlerinden daha yüksek hatta, o sırada enerjiniz yetmez, karşı taraf engel olmaya çalışırsa, varlıkların bile dikkatini çekebilir o enerji alış verişindeki açık. Bunu, aman hemen fincan ve kesin varlık diye algılamayın, ihtimallerdir bunlar. Özetle önerim, iyi fal bakıyorsanız bilirsiniz ki siz daha fincanı açtığınız gibi, karşıdaki kişiyle bir enerji akışı yaşanır. Bu durum yaşanmıyorsa, karşıdaki kişi ya da siz, çok bakıma hevesli değilseniz bakmayın. Çünkü zamanla fal yetinizi ve isteğinizi dahi negatif yönde etkiler bu tür bakımlar.

Sevgiyle...

Agron

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim ilk olarak fal bakmaya başladığımda enerjiden faydalanıyordum ama çok sık baktıkça ilerlettikçe varlıklarla iletişim içine girmeye basladım ve uzun bir suredir. O varlıklarla iletişim kuramıyorum ? İletişimimi nasıl arttırabilirim tekrar bu yeteneğimi tam anlamıyla geri istiyorum ve geliştirmek istiyorum.

alin

Kayıtlı Üye
Şahsi fikrim varlıkların kapısını çalmamamız tarafıdır. Yani şöyle ki; sizin enerji düzeyiniz, korkusuzluğunuz ve hazır oluşunuza göre, gelen varlıklar vardır. Parazit varlıklardan tutun da çok daha ehillerine kadar. Yalnız onların bize gelişi merak, bizi bazı şeylere hazır görmek, sadece eğlenmek amaçlı hatta bildiğiniz üzere musallat vb. sayısız durumdadır. Bizim ulaşma isteklerimiz de sayısız ancak kaçı gerekli ve doğru tartışılır. Siz hazırsanız, siz bulunursunuz, değilseniz çalacağınız kapıdan ne çıkacak muamma. Şayet fal bakımı yapmaya devam etmek isteyen biriyseniz, odağınız varlık yoğunlu değil, bakıma yoğunlaşarak olsun. Sizin enerjiniz, yeterliliğinize göre, ister ortak bilinçten sayısız veri alırsınız, ister varlıklardan, ister her birinden.

Özetle önerim, amacınıza göre varlığa değil, gerçek amacınıza yönelin. Gereken yardımı da sizin düzeyinize göre, her şekilde zamanla alabilirsiniz.

Sevgiyle...

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Fal bakımı bir alış veriştir. Şayet varlıklar aracılığıyla bakılmıyorsa karşıdaki kişi ile sizin enerjiniz bir çeşit rezonansa girer. Hem evrenden hem ortak bağdaki enerjinizden güç alırsınız fal bakarken. Bir kimse güçlü bir enerjiyle fal baktırmak çok istiyor gibi görünse de bilmenizi istemediği şeyler varsa, hatta sizin iyi bakım yapmanızı bile içten içe istemezse vs. gibi sayısız sebeple, kendini kapayabilir. Bu durumda da sizin tekil enerjiniz kalır, bağ hafifler. Ya iyi ve enerjisi, tecrübesi yüksek bir bakımcıysanız daha da zorlayabilirsiniz ancak bu durumda da sizin ve karşınızdaki kişinin enerjisinde sıkıntılar olur. Baş ağrıları, halsizlik, enerji düşüşü vb. Ya da bakım yine yaparsınız ama normalde 10'da 9 doğru çıkıyorsa, bir ikiye düşer gibi...

Benim önerim; fal, özellikle fincan içeren fallar, ciddi enerji ister. Diğerlerinden daha yüksek hatta, o sırada enerjiniz yetmez, karşı taraf engel olmaya çalışırsa, varlıkların bile dikkatini çekebilir o enerji alış verişindeki açık. Bunu, aman hemen fincan ve kesin varlık diye algılamayın, ihtimallerdir bunlar. Özetle önerim, iyi fal bakıyorsanız bilirsiniz ki siz daha fincanı açtığınız gibi, karşıdaki kişiyle bir enerji akışı yaşanır. Bu durum yaşanmıyorsa, karşıdaki kişi ya da siz, çok bakıma hevesli değilseniz bakmayın. Çünkü zamanla fal yetinizi ve isteğinizi dahi negatif yönde etkiler bu tür bakımlar.

Sevgiyle...

Uzun zaman önce kahve ve iskambil falına bakıyordum..Kendimce ,amatörce, ..komşuya, arkadaşa .. Kimisine iki kelam söyleyemezdim , sen açık değilsin bana, saçma sapan şeyler söyleyeceğimi düşünüyorsun düşüncelerim toplayamıyorum derdim.Kimisine de sayfa dolduracak kadar kadar söylerdim..çıkar veya çıkmaz..Karşıdaki kişi ile sizin enerjinizin bir çeşit rezonansa girdiği, hem evrenden hem ortak bağdaki enerjinizden güç alındığı, daha fincanı yada kağıdı açtığınız gibi, karşıdaki kişiyle bir enerji akışı yaşandığı doğrudur. Eğer aksi ise iki kelam edilemiyor..Alin arkadaşıma katılıyorum.Sevgiler

Agron

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim öncelikle bilgiler için ama sadece kağıt fincan falan mı açmak gerek hiç bir nesne kullanmadan enerji akışını nasıl sağlayabilirim?

alin

Kayıtlı Üye
Enerji akışını sadece niyet ederken bile sağlayabilirsiniz. Bir çok yöntem var, hepsi aracıdır bildiğiniz gibi. Size vesile olan, yatkınlığınızın olduğu herhangi bir yöntemle devam edebilirsiniz. Sonrasında odaklanan ve beslenen yetiler, sizi bir şekilde tatmin edecek yere götürür. Ben acele edilmemesi, hazmedilmesi taraftarıyım. Zaten bakım yapıldıkça yetileri azaltacak uygulamalar ya da duygu durumları yaşanmadıkça, odağınız orada oldukça, her yeti gibi artacaktır. İstediğiniz oranda, bakım yapmaya devam etmeniz yeterlidir.

Keira

Moderator
Sevgili Alin çok güzel anlatmış, benim cevap vermeme gerek bile kalmamış. Sevgiler..