altın üçgenle ilgili bakarmısınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bir uyumlanmış kişi tarafından değilde kendimizi altın üçgene uyumlayamazmıyız kendi kendimize yapamazmıyız her yapan baskasından mı alıyor yada ilk yapanlar kimden aldı ? lütfen cevap verin

Agron

Banlı Kullanıcı
altın ucgenle bıldıgım kadarıyla sıtede araştırdıgım kadarıyla... altın ucgen sıfa hastalık geçırmek ıcın kullanıldıgı gıbı aynı zamanlda zarar verme etkısıde oldugunu bılıyorum reıkı enerjısıyle ılgılı bır yontem bu ama ne sekılde yapılıyor nasıl yuruyor bende bulamadım bır kaçgun once bende bununla ılgılı konu açtım.. ama herhangı bı tepkı cekmedı ve cevap alamadım..

biard

Kayıtlı Üye
ilk alanlar evrenden almışlardır. Ama onlar çok uzun yıllar boyunca meditasyon yaptı. Yani bir master olmadan olmaz. Hem master bulmak çok zor değil uzaktan uyumlama da oluyor. İlk yapanlar gibi uyumlanmanız zor hem de riskli olabilir. Hem bir masterden uyumlama alıp 21 gün arınmadan sonra artık her yere şifa verebilme imkanı varken yıllarca meditasyon gereksiz bence.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ya bide herşeyi paraya dökmüşler 1 enerji al 150 tl lan ben eve alıorm 150 tl doğalgaz enerjisini bu bide içsel enerji ne bu yer altından zor imkanlarlamı cıkarılıyo.sözüm meclisten dışarıdır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ya bide herşeyi paraya dökmüşler 1 enerji al 150 tl lan ben eve alıorm 150 tl doğalgaz enerjisini bu bide içsel enerji ne bu yer altından zor imkanlarlamı cıkarılıyo.sözüm meclisten dışarıdır.

Kaba konuşmamak en iyisidir ( Lan gibi şeyler kaba kaçıyor. ) 1 enerji dediğiniz şey sizin hayatınızı değiştiren bir enerjidir.Sizde başkalarını uyumlayabiliyorsunuz şifa verebiiliyosunuz o enerjiye uyumlandıktan sonra. :) 150 tl pahalı tamam ama 1 enerji diyerek de küçümsemeniz yanlış . :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
tai chi chuan birşey sorkam istiyorum bu enerji ile ölen hücreleri yenilemek mümkünmü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tai chi chuan birşey sorkam istiyorum bu enerji ile ölen hücreleri yenilemek mümkünmü

Çoğu rahatsızlığı iyileştiriyor.Ama ölen hücreleri iyileştiriyor mu onu bilmiyorum eğer iyileştirseydi felç olmuş bir kolu iyileştirebilirdi ama zor. :)

AJA

Elit Üye
Şifa enerjisi ile kanser hücrelerini bile iyileştirmek mümkündür,tabi bunu her şifacı da başaramaz diye düşünüyorum..

67890

Banlı Kullanıcı
aslında bu tartışılan bir konu kendi kendimize uyumlanabilirmiyiz diye.yada tehlikeleri varmıdır.
bence uyumlanmasakta anlık bağlantı kurulup diğer kişiye aktarılabilir.
reikiye uyumlananlar belli bir zaman sonra sembolleri bile kullanmaya gerek duymuyorlar.
sonuçta herşey kendi özümüzde var.

67890

Banlı Kullanıcı
uyumlanmadan olmaz en iyisi uyumlanmaktırda.içimizde bütün şifa sistemleri var.inisiyetör veya master size sadece nasıl kullanacağınızı öğretir.
kişi kendiside kanal olup kendiliğinden içsel olarak uygulayabilir.
yada hiç bir sistemede ihtiyacımız yok.uzaktan yakından şifa gönderilebilir.
bende çoğuna uyumlandım kullanmıyorum.ama açık konuşim ben sadece merak ettiğim için uyumlandım.
şifacılık çok emek isteyen birşey .
kendi içinizden kişiye şifa göndermenizinde bazı faydaları vardır.karşınızdakinin bihaber olduğu bir rahatsızlığı ortaya çıkar bundan haberdar olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...